Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogao je Slavoljub jos jednog golmana da uvede.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

    Comment


    • Evo Gudelja, sada igramo sa 5 odbrambenih i 3 zadnja vezna uz Prijovica u napadu.
      Muslin zajebao i Murinja
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Kad se igra protiv ostvrljana nebitno dal igrali protiv Forest Grina,Irske ili Welsa,sve to na isti kalup fudbalska pismenost im je jednaka sa mojom na ovom forumu

        Comment


        • Kakvi takvi ali Irci kuci jako retko gube...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Eto dva igraca manje, nista od Vukovica

            Sent from my SM-A510F using Tapatalk

            Comment


            • Ma neka stane pozadi i neka izbija loptu. Vrati Prijovica u sesnesterac, ionako necemo da napadamo.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Vadi Stojkovic...ako jos ovaj ne moze da nastavi...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Boze ovaj Stojke ko iz neke disko price.
                  Drzte se momci!

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Produžiće bar 4 minuta...
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • I jbm ti, kao da gledam Zvezda-Krasnodar poslednjih 10 minuta.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Sva sreća pa ne znaju
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Bravo bre...to bi trebalo da bude to...Russia here we come...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Bravooo breeeeeeee,idemooo
                            sigpic

                            Comment


                            • Velika pobeda, steta samo sto je Vels poveo.

                              Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                              Comment


                              • Cestitam pa ako bog da zajedno da idemo

                                Comment

                                Working...
                                X