Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemao igrače. To je Muslin znao.

    Od 90ih se ubija kreativnost u mlađim kategorijama.

    Jedina je šansa kao sa Muslinom - Autobus. Tu je sada i Grujuć da simulira McTominey-a.

    Videti koje su mogućnosti da se da pasoš Boaćiju.

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Što?

      Misliš da ne možemo osvojiti?
      Mislim da ne mozemo boda uzeti plus samo cemo se izblamirati kao sto samo mi znamo.

      Za ovo oko osvajanja nije smesno.
      sigpic

      Comment


      • Sad ja napisem
        -Jebo vas Krstajic.
        Sam cu odgovoriti na ovo...

        Polako, ovo mu je tek prva utakmica, trebace mu vremena da se adaptira, uspostavi sistem...

        Nema vecih dileja od nas kad sve ono sto nas je dovelo do nekog rezlutata bacimo u vodu zbog tzv pomodarstva, lepe igre i navodno mladih igraca.
        Uskoro ocekujem price kako je sve ovo priprema za Svetsko prvenstvo 2022 godine, to je vreme kada cemo ici na rezultat.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Okreneš sve naopačke par meseci pre SP-a. A nećeš imati mnogo utakmica do početka da menjaš stvari.

          Bar je pozitivno što je sad video da ne može ovako.

          Pokušao Gvardiolu da kopira, sa dva ofanzivna igrača kao vezne i presing.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Lajtmotiv meča je kada jedan naš igrač udara đonom u potiljak svog saigrača koji leži na zemlji. U 15+ godina praćenja fudbala stvar koju vidim prvi put.
            Last edited by Crni Đorđe; 23-03-18, 21:31.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Okreneš sve naopačke par meseci pre SP-a. A nećeš imati mnogo utakmica do početka da menjaš stvari.

              Bar je pozitivno što je sad video da ne može ovako.

              Pokušao Gvardiolu da kopira, sa dva ofanzivna igrača kao vezne i presing.
              Jbt. ladno si u pravu

              Comment


              • Muslin - FSS 2:1
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Sa Muslinom smo postigli maksimum na polovini kvalifikacija i onda smo krenuli u slobodan pad koju su samo srećne okolnosti zaustavile.

                  Ovaj sistem igre i postava pojačana Milinkovićem uz neke korekcije u odbrani ima potencijal da pokaže više od ovoga sada. Ne znači da će pokazati, ali može da se desi.

                  Danas je bila greška što se krenulo sa 4 krila i onim teletom u odbrani, ali valjda se probalo nešto.

                  Ne budite strogi, nema očekivanja, nema euforije, samo pljuvanje, a to je pred SP dobar znak.

                  Comment


                  • Ova reprezentacija ima potencijal, sa ovakvom postavkom igre i izborom igraca, da na SP od Svajcaraca primi 3-4 komada, Brazila 4-5, a sa Kostarikom eventualno izvucemo bod.

                    Reprezentacija gde se selektor i kapiten postavljaju po partijsko/drugarskoj osnovi, gde se uspeh nagradjuje otkazom i oduzimanjem cap trake, sa trenerom bez jasnih ideja i fizionomija u igri, svaki postignuti gol na SP je uspeh.

                    Comment


                    • Ono što se meni čini kao problem jesu centarhalfovi sinoć i levi bek tj kapiten koji je i kriv koliko i (ne razumem ko je kako i zašto procenio i platio 30 miliona jura za ovu panjinu) Maksimovića. Teško je proceniti na osnovu sinoćnje utakmice domete Dmitrovića ali mi je sve nekako klimavo, sve ostalo je dobro jer nemamo boljeg špica od ****Mitrovića, možda to levo krilo i Kostić predstavljaju mali problem ali definitivno napad i sredina je ok odbrana jedan veliki nulac.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ono sto je najveci problem sa ovom ekipom je sto ce je sastavljati menadzeri, a to je verovatno i razlog zasto je Krstajic izabran za selektora. Iskreno se nadam da gresim ali bas tako izgleda.
                        sigpic

                        Comment


                        • Da nije Bane usao sinoc mislio bi da Deki Stankovic ozbiljno utice na tim.
                          Maksimovic koji ceo zivot ne igra fudbal na visokom nivou, a poslednje dve godine skoro ne igra uopste, menja Baneta u ovakvoj situaciji. I onda onaj od gore objasni ljudima iz saveza da se ne pitaju samo oni. Srecom pa se sad to desilo, jer da je prividno odigrao dobro sinoc protiv prosecne ekipe Maroka do leta bi isplivalo to njegovo sedenje na tribinama. Bog odluci i da kapitenska utakmicu zavrsi na pravoj ruci, jer da smo imali rezultat ne bi dosla kapitenska do Baneta. Ovako ce se malo spustiti prasina.
                          Da ne pricam o toj odluci da igramo dve utakmice na neutralnim terenima (ako je ono sinoc bio neutralni) protiv ekipa koje nemaju veze sa nasim protivnicima u grupi. Sve reprezentacije su izgleda gluplje od nas pa traze protivnike slicne onim u grupi, samo smo mi pametni pa sa Afrikancima. Kad vec igraju sa njima bolje da su napunili Novi Sad, Nis, Krusevac..
                          Zna li neko igramo li jos sa nekim do pocetka SP?
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Sa Muslinom smo postigli maksimum na polovini kvalifikacija i onda smo krenuli u slobodan pad koju su samo srećne okolnosti zaustavile.

                            Ovaj sistem igre i postava pojačana Milinkovićem uz neke korekcije u odbrani ima potencijal da pokaže više od ovoga sada. Ne znači da će pokazati, ali može da se desi.

                            Danas je bila greška što se krenulo sa 4 krila i onim teletom u odbrani, ali valjda se probalo nešto.

                            Ne budite strogi, nema očekivanja, nema euforije, samo pljuvanje, a to je pred SP dobar znak.
                            Pa tačno i da osvojimo SP treba sve kolektivno da nas bude sramota.

                            A inače sinoć ti pojačali dozu sendviča, ubacili malo i šunke umesto salame ?

                            Kakva smo država i kakva smo govna od ljudi ne bi me čudilo da i Kokeza bude u sastavu za reprezentaciju na SP, i onako igra za svoj Brodarac kojeg tobož u Beogradskoj zoni niko ne sme da pobedi.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Pa tačno i da osvojimo SP treba sve kolektivno da nas bude sramota.

                              A inače sinoć ti pojačali dozu sendviča, ubacili malo i šunke umesto salame ?
                              Brajko posle onog napasanja
                              Spoiler
                              muda


                              Sad ti sledi

                              Comment


                              • Pojačali, pojačali.....fina šunkica vidi Brajko.

                                Ma samo nek smo živi i zdravi. Mada šunka i nije zdrava.....

                                Comment

                                Working...
                                X