Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bane možda i nema karakteristike vođe i nije za kapitena, ali kapiten nije ni mogao biti niko drugi osim njega jer niko nije imao kontinuitet igara u reprezentaciji osim njega i Kolarova, ali dati traku Kolarovu, malo je reći da sam zgrožen i zgađen.

    Matić je trebao biti jedini logičan izbor, a ko je već trebalo nešto menjati (nije trebalo), a ne kurvar.

    Javlja mi se neka suluda misao da je traka data Splavarovu da bi mu povećali odgovornost i možda da bi sad kao vođa čopora uticao na ostale splavare jer ako ne ide čoban, valjda neće ni ovce, ali to je samo moje glasno razmišljanje.

    Comment


    • Smeće splavarsko, nikad mu neću oprostiti onu asistenciju hrvatima. Fss zahvaljujem što su mi uštedeli 1000+€ koje bih potrošio na SPu. Dajte Bastu da šparta desno. Banetu sve najbolje, Kokezi sve najgore
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Ne može Basta više da šparta kao što je špartao, oronuo je prilično, više nije ni starter. Moram priznati da sam iznenađen njegovom (ponovnom) pojavom u reprezentaciji, iako je bila javna tajna da se povukao.
        sigpic

        Comment


        • Seljačne svuda šta očekivati. To su ljudi "bez dve daske u glavi" što kaže moj deda. Kokeza je lepo skinuo državni klimoglavi sistem. Iako sam zadovoljniji izborom Krstajića nego Muslinovim, kao da se prvi dodvorava više ciganima a prošli grobarima.

          Ali Krstajić... Povraća mi se.

          Comment




          • Postava za večeras. Dosta ofanzivno, a pozadi duva promaja. Igrajte na golove.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ladno Karleusa igra.
              sigpic

              Comment


              • Ja mislio igra Švica. Lep početak. Brv Krstajiću.

                Comment


                • Sastav nabacan bez ikakve logike, ali valjda će naučiti ponešto do prvenstva.

                  Evo gola.
                  sigpic

                  Comment


                  • Koja promena taktike jbte. Od defanzivne ekipe koja igra na kontre, do ulta ofanzivne koja igra presing.

                    Ali Maksimović, koji pokušava sam sebi da podigne loptu na glavu da bi vratio golmanu. Da li me zeaebavaš da profi igrač to uradi pod pritiskom protivničkog tima. Pa nije ovo termin sa ortacima...baš glupo...

                    Lep gol sa druge strane. Dosta smo tehnički stabilniji sa ovom postavom. Pre je samo tu bio Tadić sa nekom kreativnošću, sad je bolja situacija.

                    p.s. Maksimović legenda. Koja je to rupa živote...
                    Last edited by z0La; 23-03-18, 20:16.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Makso vrati se u Bajinu Baštu Bravo Krstajiću

                      Comment


                      • Maksimovic ne moze igrati u Radniku iz Surdulice a ne u reprezentaciji. Prvo penal pa onda nije ispratio igraca, strasno. Bane je tata za sve u odbrani.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Šta će mu Živković na sredini jbte. Nije mi jasno. Dečko ima 1.6 cm-a i 60 kila, nema šta da traži na sredini.

                          Milivojević-Matić-Ljajić to već može. Mora da se ostavi malo više ljudi da pokriju ove rupe kad se zaletimo gore.

                          Šta je sa SMSom?
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Šta će mu Živković na sredini jbte. Nije mi jasno. Dečko ima 1.6 cm-a i 60 kila, nema šta da traži na sredini.

                            Milivojević-Matić-Ljajić to već može. Mora da se ostavi malo više ljudi da pokriju ove rupe kad se zaletimo gore.

                            Šta je sa SMSom?
                            Milinković je povređen.

                            Ovo ne izgleda loše, samo treba jedan klasičan veznjak umesto Kostića i neki kršten štoper umesto teleta Maksimovića.

                            Ljajić i Živković na krila, a Tadić na polušpica.
                            Last edited by goku; 23-03-18, 20:45.

                            Comment


                            • Moze li se kako promeniti selektor do svetskog, ovako nema smisla ni ici.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Moze li se kako promeniti selektor do svetskog, ovako nema smisla ni ici.
                                Što?

                                Misliš da ne možemo osvojiti?

                                Comment

                                Working...
                                X