Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Užas!!!
    Al sve se samo svodi na kraju da "uživa poverenje čelnih ljudi srpske kuće fudbala"...i apsolitno ništa drugo nije bitno.


    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Raća Petrović lagano nszad u repku. Ma navijaću protiv kad bolje razmislim. Ionako nisam ni hteo nešto da navijam jer me baš zabole za reprezentaciju. Stari sam ja hejter.

      Bolje Muslin da je ostao, ne verujem da sam ovo rekao. Ali bolje.

      Ovo je poniženje.

      Uroš Djurdjević u napda a Raća dmf sa Brašsncem.. Saša Ilić obara rekord fosila koji su otišli na sp

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Bolje Muslin da je ostao, ne verujem da sam ovo rekao. Ali bolje.
        Originally posted by bici View Post
        Pravicete Muslina od blata
        Khm
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Odvede te čovek na SP posle sijaset godina i ti ga smeniš i dovedeš čoveka bez iskustva.

          Jebo nam ker majku svima.

          Comment


          • Vazno da ce SMS igrati.
            Realno bitniji je on nego trener na tih nekoliko utakmica.

            Comment


            • Ocekivano. Podobni Mladen Krstajic

              Raca Petrovic, Zoran Tosic, Rukavina, Obradovic, Brasanac, Tomic Nemanja, Ninkovic Nikola, Sulejmani ako se vrati u Partizan

              Ako bude vise od pet mladih igraca iz Novog Zelanda dajem glavu... a to je kao neki cilj
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Vi se sprdate ali sam skoro siguran da od nabrojanih niko neće biti na spisku, uostalom navijam za reprezentaciju Srbije-ne za Krstajića.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ja gledati neću, tatalno mi je to sve fuj, nmg protiv sebe.

                  Comment


                  • Jbg. to je jedini način da Krstajić dobije UEFA PRO-Licencu....
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Krstajic??
                      Ja ne znam,jel on ima uopste neko iskustvo kao trener? Ja ne znam...lik mi nikad nije bio simpatican pa ne pratim nista u vezi njega...
                      Nije moglo biti bolje resenje? jer sad smo se plasirali i ko zna kada opet..
                      GIFSoup

                      Comment


                      • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                        Krstajic??
                        Ja ne znam,jel on ima uopste neko iskustvo kao trener? Ja ne znam...lik mi nikad nije bio simpatican pa ne pratim nista u vezi njega...
                        Nije moglo biti bolje resenje? jer sad smo se plasirali i ko zna kada opet..
                        Za upravu je on najbolje resenje, sumnjam da su ikoga i kontaktirali sa nekom normalnom ponudom.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by goku
                          Nisam zadovoljan izborom, ali uvek uz reprezentaciju Srbije ko god je predsednik saveza ili selektor.

                          Imate vi vaše Mančestere, Zvezde, Juventuse, Partizane, kurce, palce, može Srbija i bez vaše podrške, čak joj je možda i bolje.
                          Vrhunska zamena teza. Top top
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ja gledati neću, tatalno mi je to sve fuj, nmg protiv sebe.
                            Hoćeš, i meni se ovo ne sviđa ali ipak će nas srce natjerati da gledamo na kraju.

                            Meni je sve to jadno bilo onog trenutka kad smo i definitivno znali da Muslin odlazi, i to ne samo zato što odlazi nego i razlog njegove smjene (šatro stil igre).

                            Comment


                            • Nemamo rerezvnu reprezentaciju pa da budemo janičari
                              od FSS ništa pametno nismo ni mogli da očekujemo a pogotovo ne da će nakon smene Muslina dovesti nekog iskusnog trenera. Iskusni treneri koštaju i sklapaju ugovore koje naplaćuju makar i preko suda a skoro pa ni jedan od njih neće ekipu na par nedelja pred SP jer realno nema ni vremena da nešto svoje tu primeni
                              Krstaja mu dođe kao neka pogodna zamena, bio je sa Muslinom, poznaje igrače i oni njega, zna barem dve postavke da uigra i što je možda i najvažnije Koki je dobar sa njim( ko je rekao bosanska veza).
                              Meni je Krstaja uvek bio gotivan lik pa očekujem da barem ne izgubimo sve tri utakmice što bio kad se sve realno sagleda bio uspeh.

                              Što bi moj drug "novinar" rekao " Puna podrška Krstaji i igračima reprezentacije"
                              " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                              Comment


                              • Kad bi se patriotizam merio gledanjem reprezentacije. Ako je to patriotizam, ja sam žena u crnom.

                                Neću gledati, potvrdjeno je da je Krstajić selektor.

                                Inače pobeda su mi ovi koji govore eto ga SMS. Nisam znao da uz SMS-a ide Krstajić u paketu.

                                Uopšte to ne smatram bitnim faktorom patriotizma, tako da ću navijati Portugal, Hrvate kad već Montenegro i Italija nisu otišli.

                                Sramota.

                                Da budem iskren pratio sam jednu utakmicu u kvalifikacijama. Jedino bih navijao da igra dosta igrača iz Zvezde. Više bih voleo da Zvezda uzme duplu krunu u pašnjak ligi nego reprezentacija 3 svetska prvenstva.

                                Eto dnevna doza mog hejta, odoh.
                                Last edited by Cassius Clay; 29-12-17, 15:27.

                                Comment

                                Working...
                                X