Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Nema
    A koliko ima vanevropskih repki u drugom?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      A koliko ima vanevropskih repki u drugom?
      Napisah gore ovo oko Perua misli da ce ici prvi,99 posto a Spanija ide u drugi,u drugom Urugvaj,Meksiko i Kolumbija ostalo evropa

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Napisah gore ovo oko Perua misli da ce ici prvi,99 posto a Spanija ide u drugi,u drugom Urugvaj,Meksiko i Kolumbija ostalo evropa
        Onda moze da nam se desi da budemo sa Brazilom/ Argentinom ili sa nekim od Evropskih nosilaca sa kojima ce iz drugog sesira uleteti jedna od te tri vanevropske repke.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Onda moze da nam se desi da budemo sa Brazilom/ Argentinom ili sa nekim od Evropskih nosilaca sa kojima ce iz drugog sesira uleteti jedna od te tri vanevropske repke.
          Da ili Peru ako bude u Prvom

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Dosta sam zadovoljan ovom turnejom, prijatno osveženje u odnosu na onu ne mogu nazvati igru u kvalifikacijama, ali sa igračima i formacijom koju je igrao Muslin igre nije ni moglo biti.

            Moj definitivni utisak sad kad su igrači koji nisu igrali dobili priliku je da smo se plasirali na SP ne zahvaljujući Muslinu, već uprkos njemu.

            Imati Ljajića, Sergeja, Živkovića, pa i ovog malog Gaćinovića koji je sa par poteza pokazao da može biti igrač, a žrtvovati jedno mesto u vezi zbog tri štopera, igrati sa Milivojevićem i Kostićem, nemam komentar.

            Muslin je zbog ovoga što smo videli u ova dva meča otišao, nije hteo da uvede u ekipu svetske šampione sa Zelanda, nema tu nikakavih mendžerskih talova. Neka mi kaže neko koji su to igrači koji ne treba da budu ovde. Možemo pričati o Rukavini i Obradoviću, ali naći će se neko rešenje do leta, Kolarov nije jedno od njih, ali nažalost samo neka povreda ga može izbaciti iz prvih 11.

            Kina je slaba, a ova Koreja sa načinom igre je trebala biti baš neugodan tim po nas, međutim lako smo ih mogli i dobiti ovako neuigrani, sa mladim igračima u gostima i vremenskom razlikom oko 10 sati na koju su se igrači morali prilogoditi.

            Krstajić svima bode oči, ali zaboravljate da je pored njega veliki znalac Bobe Pavković koji nije nešto bio eksponiran, ali čovek zna znanje.

            Donekle se slažem sa Sanduom za igranje bez špica, s tim što bih ja uvek igrao sa lažnom devetkom. Mitar samo kad da gol opravdava igranje, ali ako to ne uradi nikakvu svrhu nema na terenu. Tadić je baš spor, a već je predugo u kanalu, mislim da je potrošio sav kredit koji je imao, ako ne podigne formu treba sa klupe da čeka šansu.

            Kad bi se malo igrali selektora ja bih ovako posložio ekipu pod pretpostavkom da će Gajić više igrati u Bordou, a Rodić nastaviti napredak u Zvezdi pod Milojevićem.

            Stojković (Rajković) - Gajić, Ivanović, Veljković (Nastasić), Rodić - Matić - Milinković, Maksimović (Grujić) - Živković, Gaćinović (Tadić) - Ljajić kao lažna 9 (Mitrogol)

            Ova ekipa možda ne može odmah imati rezultat, ali ja bih ih forsirao već sada, možda mogu nešto više ponuditi od žabokrečine na koju smo navikli, do sada su pokazali da mogu.

            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Ne proseravaj se sa tim gifom i odgovori na pitanje koje sam ti u nedelju postavio.

              Zašto je Muslin smenjen?

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                Zašto je Muslin smenjen?
                Jbg nije imao rezultat....morao je biti smenjen.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Ne proseravaj se sa tim gifom i odgovori na pitanje koje sam ti u nedelju postavio.

                  Zašto je Muslin smenjen?
                  Ja i dalje ne razumem pitanje.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Jbg nije imao rezultat....morao je biti smenjen.
                    Originally posted by bici View Post
                    Ja i dalje ne razumem pitanje.
                    Ne treba meni ovo.

                    Nećemo se više gledati.

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Ne treba meni ovo.

                      Nećemo se više gledati.
                      Znas u cemu je forica? Ne zelimo da ulazimo u diskusiju sa nekim sa kim je nemoguce normalno diskutovati jer taj neko ne moze/ne zeli da prihvati realno stanje situacije, zato dobijas takve odgovore. Iznad si izvlacio neke stvarno sulude zakljucke, toliko glupe da ne zasluzuju argumentovan odgovor. I dalje nisam 100% siguran da si ozbiljan, sumnjam malo da nas zajebavas, kao i ovaj drugi lik sto je pljuvao Muslina i dodje sad batica mrtav ladan i kaze da Ljajic moze da igra centralnog veznog. Ja necu da padam na trolove i da me neko ovde zajebava. A ako ste ozbiljni, onda stvarno ne zasluzujete argumentovanu raspravu.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Znas u cemu je forica? Ne zelimo da ulazimo u diskusiju sa nekim sa kim je nemoguce normalno diskutovati jer taj neko ne moze/ne zeli da prihvati realno stanje situacije, zato dobijas takve odgovore. Iznad si izvlacio neke stvarno sulude zakljucke, toliko glupe da ne zasluzuju argumentovan odgovor. I dalje nisam 100% siguran da si ozbiljan, sumnjam malo da nas zajebavas, kao i ovaj drugi lik sto je pljuvao Muslina i dodje sad batica mrtav ladan i kaze da Ljajic moze da igra centralnog veznog. Ja necu da padam na trolove i da me neko ovde zajebava. A ako ste ozbiljni, onda stvarno ne zasluzujete argumentovanu raspravu.
                        A sta je igrao protiv Kine? I dali je to bilo gore ili bolje od onog saplitanja kad ga je Muslin stavio protiv Gruzije na wingera umesto Kostica u formaciji 5-2-2-1
                        Last edited by Chiwwi; 14-11-17, 21:16.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post

                          Zašto je Muslin smenjen?
                          Zato sto se ne uklapa u sistem.

                          Sesiri su sledeci.

                          Prvi:
                          Nemacka, Brazil, Portugal, Rusija, Argentina, Belgija, Poljska, Francuska,
                          Drugi:
                          Spanija, Peru(Danska), Svajcarska, Kolumbija, Engleska, Meksiko, Urugvaj, Hrvatska
                          Treci:
                          Island, Kostarika, Svedska, Tunis, Egipat, Senegal, Iran, Danska/Srbija
                          Cetvrti:
                          Srbija/Novi Zeland, Nigerija, Australija/Honduras, Japan, Maroko, Panama, Koreja, Saudijska Arabija
                          Last edited by Chiwwi; 14-11-17, 21:14.

                          Comment


                          • Sam Bog zna zašto je smenjen. O tome se nije izjasnio ni on, niti iz Saveza, niti će se iko izjasniti o tome pre SP-a, a vrlo verovatno ni posle. Možemo o tome da tupimo do sudnjega dana, ali činjenica je da nemamo ništa o razlogu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Znas u cemu je forica? Ne zelimo da ulazimo u diskusiju sa nekim sa kim je nemoguce normalno diskutovati jer taj neko ne moze/ne zeli da prihvati realno stanje situacije, zato dobijas takve odgovore. Iznad si izvlacio neke stvarno sulude zakljucke, toliko glupe da ne zasluzuju argumentovan odgovor. I dalje nisam 100% siguran da si ozbiljan, sumnjam malo da nas zajebavas, kao i ovaj drugi lik sto je pljuvao Muslina i dodje sad batica mrtav ladan i kaze da Ljajic moze da igra centralnog veznog. Ja necu da padam na trolove i da me neko ovde zajebava. A ako ste ozbiljni, onda stvarno ne zasluzujete argumentovanu raspravu.
                              Relativno dugo sam ovde, biću još večeras i onda prestaje svaka moja aktivnost.

                              Svestan sam da je vreme provedeno na forumu izgubljeno, ali okolnosti u kojima živim su me u jednom momentu dovele ovamo.

                              Dugo sam bio ovde samo zbog određenih ljudi, ali ovo mesto nije više isto. Skoro su došli neki članovi među kojima si i ti koji se predstavljaš za visoko intelektualnog, ali sve je to šuplje. Kada nema suštine onda su i specijalni efekti dobra zabava, to je neki kratki rezime o tebi, a ja nisam iz te priče i sve mi se to smučilo, plus omalovažavanje kojem sam izložen u poslednje vreme.

                              Postavim ti najprostije moguće pitanje, iskreno, bez ikakve zadnje namere, zašto Muslin više nije selektor, jer stvarno nigde nisam našao da je neko iz rukovodstva izašao i dao zvanično saopštenje u kome se navodi razlog.

                              Priče rekla, kazala koje se ovde forsiraju o guranju menadžerskih igrača me se ne dotiču jer taj svet uopšte ne poznajem, a ni vi koji ih forsirate.

                              Do sada mi nije nikakav povod dat da razmišljam u tom pravcu jer su pozvani svi igrači koji su do sada pozivani, mladi igrači svetski šampioni koji su već trebali biti tu, plus Ljajić koji nije ekstra igrač, ali za naše uslove jeste.

                              Pošto je ta tema iscrpljena, ti mi odgovaraš da ne razumeš pitanje, a u stvari ne znaš šta bi odgovorio, a da to nije već dobro ižvakana patkometrija. Dovodiš me u apsurdnu situaciju da razmišljam na koji način da ti postavim pitanje koje ti jako dobro razumeš.

                              Pozdrav svima, vidimo se negde možda nekad.

                              Comment


                              • Uzima se oktobarska rang lista pri odredjivanju sesira, nema nikakvih pomeranja.

                                Sem ako se cudo ne desi u Peruu, bicemo cetvrti sesir.

                                Comment

                                Working...
                                X