Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odakle si to izvukao?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      " gledam i vašu nacionalnu ligu.
      Je li ovo Njuz.net?

      Comment


      • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1325196

        Comment


        • Roberto Karlos je inace skoro bio u Beogradu, licno sam ga video u beton hali. Dosao je verovao ili ne da zavrsi trenersku licencu u Pazovi, negde sam procitao u novinama..



          Originally posted by Sandugp View Post
          Prijovic je po meni smesan fudbaler. Bas smesan.
          Mi treba da igramo sa Mitrovicem napred, a kada on ne igra treba da igramo bez spica

          Mitrovic starter tu nema sumnje ali takodje nema sumnje da ga treba izvoditi u 60-tom minutu a mozda i ranije ukoliko bude bio bezobrazan(sebican) kao protiv Kine. Osim Prijovica nemamo drugog, mozda Pavlovic i Djurdjevic ali ni oni nisu srecnije resenje.

          Comment


          • Shvatite ovo kako hocete ali mi od Zigica i Pantele nemamo dobrog napadaca. Ovaj Mitrovic je prespor, jedino sto ga vadi je ona sirova snaga i dobra skok igra. Ovi ostali su smesni, prosecni napadaci. Ovaj Djurdjevic je potencijal ali s' obzirom da u Olimpijakos vise greje klupu neg ost oigra brzo ce i on propasti.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Shvatite ovo kako hocete ali mi od Zigica i Pantele nemamo dobrog napadaca. Ovaj Mitrovic je prespor, jedino sto ga vadi je ona sirova snaga i dobra skok igra. Ovi ostali su smesni, prosecni napadaci. Ovaj Djurdjevic je potencijal ali s' obzirom da u Olimpijakos vise greje klupu neg ost oigra brzo ce i on propasti.
              Ma brate, Mitrovic je daleko bolji igrac od Zigica. Njegov problem je sto ne igra, mora podhitno da nadje klub gde ce igrati konstantno, plus sto mu formacija koju smo igrali bas nimalo nije odgovarala, a odlicno je odigrao kvalifikacije, sigurno da trenutno boljeg nemamo, sto je najgore, nema ni na vidiku.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Ma brate, Mitrovic je daleko bolji igrac od Zigica. Njegov problem je sto ne igra, mora podhitno da nadje klub gde ce igrati konstantno, plus sto mu formacija koju smo igrali bas nimalo nije odgovarala, a odlicno je odigrao kvalifikacije, sigurno da trenutno boljeg nemamo, sto je najgore, nema ni na vidiku.
                Slazem se, boljeg od njega nemamo ma koliko to neverovatno zvucalo. Lose se krece prespor je, lose se otvara, sto ti kazes treba da nadje klub gde ce igrati stalno a ne da presedi na klupi celu sezonu, utice to mnogo. Zigara je bratina, on je umeo da se pozicionira i znao si da su centarsutevi nasa sansa, samo ga gadjaj, glavu ne mozes promasiti
                Videcemo sad 4-2-3-1 ja gotivim ovu formaciju, jer realno nemamo drugog napada da igramo sa 2 napred. Eventualno 4-3-3 da se proba. Bekove moramo menjati pod hitno, Obradovic i Rukavinu su stvarno pretanki. Kontam da ce Kolarov biti prvi izbor levo, ali sta je sa onim mali Gajicem iz Bordoa? On bi mogao lagano igrati desno. Gledam malopre ova dvojica nisu 1 dobar centarsut poslali.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Slazem se, boljeg od njega nemamo ma koliko to neverovatno zvucalo. Lose se krece prespor je, lose se otvara, sto ti kazes treba da nadje klub gde ce igrati stalno a ne da presedi na klupi celu sezonu, utice to mnogo. Zigara je bratina, on je umeo da se pozicionira i znao si da su centarsutevi nasa sansa, samo ga gadjaj, glavu ne mozes promasiti
                  Videcemo sad 4-2-3-1 ja gotivim ovu formaciju, jer realno nemamo drugog napada da igramo sa 2 napred. Eventualno 4-3-3 da se proba. Bekove moramo menjati pod hitno, Obradovic i Rukavinu su stvarno pretanki. Kontam da ce Kolarov biti prvi izbor levo, ali sta je sa onim mali Gajicem iz Bordoa? On bi mogao lagano igrati desno. Gledam malopre ova dvojica nisu 1 dobar centarsut poslali.
                  Mitrovic je odlican za target man-a zna to da bude dobar adut kad udaramo bunker a to cemo morati protiv nosioca. Mnogo zavisi od zreba ali ja mislim da imamo sanse ukoliko nas posere malo, ne mora mnogo, malo. Za dalje ocene nakon zreba ali jako kreativnu sredinu imamo a i dobre wingere pa cak i dobre zamene. Kolarov je mnogo zahvalan ofanzivni bek i treba ici na njega u ofanzivi a Rukavina da se ne ''zalece'' mnogo u napadu, u defanzivi je sasvim solidan. Mnogo ce zavisiti od toga kolika ce kurcobolja Kolarova biti u odbrani, ukoliko bude dao maksimum bice to lepo skockana ekipa sasvim dovoljna za borbu druge pozicije u grupi.

                  Naravno u grupi Brazil-Meksiko-Svedska-Srbija se ne treba zavaravati tu smo potonji ali u grupi Francuska-Kolumbija-Iran-Srbija ova ekipa moze da izgura prolaz ili ako nas ukenja Poljska/Rusija iz prvog sesira.

                  Comment


                  • Pa Mitrovic ne igra u klubu sa razlogom...tromo deluje, jako tromo za modernog napadaca...u pravu su ljudi koji kazu da jako dugo nismo izbacili krstenog napadaca...ja bih cak isao i do perioda Kovacevic-Milosevic...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Pantelic je bio dobar spic ali je u reprezentaciji bio ocajan. Mitrovic je u klubu tehnoloski visak ali u reprezentaciji je odlican. Benitez preteruje u vezi sa njim jer statistika ne laze. U reprezentaciji 6 golova njegova konkurencija 0. U Njukastlu za 105 min 2 gola njegova konkurencija Gejl 10 utakmica 0 golova, Perez 11 utakmica 2 gola, Joselu 11 utakmica 2 gola...

                      Neka Mitra , Benitez..

                      Comment


                      • Mi cemo pre dobiti Francusku i Kolumbiju nego Poljsku ili Rusiju. Nalozeni ce biti vise nasi, a sa ovima bi igrali trdo na 0-0 i na kraju bi primili gol i izgubili.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Sanse da dobijemo evropski tim iz prvog sesira su minimalne,tako da ocekujem neki Brazil,iz drugog neki pakao iz evrope,a iz treceg moze da padne neki da im uzmemo bod i to je sve ,ali posle svega sto se desava proci cemo ko 2006 32 mesto

                          Comment


                          • Osim Brazila i Argentine ima li jos koja van Evropska repka a da je u prvom sesiru?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Osim Brazila i Argentine ima li jos koja van Evropska repka a da je u prvom sesiru?
                              Nema,mada ne znam ali mislim da ako Peru prodje ,da ce preskociti Spance,ali nisam siguran
                              Last edited by 61563; 14-11-17, 18:41.

                              Comment


                              • Dosta sam zadovoljan ovom turnejom, prijatno osveženje u odnosu na onu ne mogu nazvati igru u kvalifikacijama, ali sa igračima i formacijom koju je igrao Muslin igre nije ni moglo biti.

                                Moj definitivni utisak sad kad su igrači koji nisu igrali dobili priliku je da smo se plasirali na SP ne zahvaljujući Muslinu, već uprkos njemu.

                                Imati Ljajića, Sergeja, Živkovića, pa i ovog malog Gaćinovića koji je sa par poteza pokazao da može biti igrač, a žrtvovati jedno mesto u vezi zbog tri štopera, igrati sa Milivojevićem i Kostićem, nemam komentar.

                                Muslin je zbog ovoga što smo videli u ova dva meča otišao, nije hteo da uvede u ekipu svetske šampione sa Zelanda, nema tu nikakavih mendžerskih talova. Neka mi kaže neko koji su to igrači koji ne treba da budu ovde. Možemo pričati o Rukavini i Obradoviću, ali naći će se neko rešenje do leta, Kolarov nije jedno od njih, ali nažalost samo neka povreda ga može izbaciti iz prvih 11.

                                Kina je slaba, a ova Koreja sa načinom igre je trebala biti baš neugodan tim po nas, međutim lako smo ih mogli i dobiti ovako neuigrani, sa mladim igračima u gostima i vremenskom razlikom oko 10 sati na koju su se igrači morali prilogoditi.

                                Krstajić svima bode oči, ali zaboravljate da je pored njega veliki znalac Bobe Pavković koji nije nešto bio eksponiran, ali čovek zna znanje.

                                Donekle se slažem sa Sanduom za igranje bez špica, s tim što bih ja uvek igrao sa lažnom devetkom. Mitar samo kad da gol opravdava igranje, ali ako to ne uradi nikakvu svrhu nema na terenu. Tadić je baš spor, a već je predugo u kanalu, mislim da je potrošio sav kredit koji je imao, ako ne podigne formu treba sa klupe da čeka šansu.

                                Kad bi se malo igrali selektora ja bih ovako posložio ekipu pod pretpostavkom da će Gajić više igrati u Bordou, a Rodić nastaviti napredak u Zvezdi pod Milojevićem.

                                Stojković (Rajković) - Gajić, Ivanović, Veljković (Nastasić), Rodić - Matić - Milinković, Maksimović (Grujić) - Živković, Gaćinović (Tadić) - Ljajić kao lažna 9 (Mitrogol)

                                Ova ekipa možda ne može odmah imati rezultat, ali ja bih ih forsirao već sada, možda mogu nešto više ponuditi od žabokrečine na koju smo navikli, do sada su pokazali da mogu.

                                Comment

                                Working...
                                X