Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Istina,uzeti sa Crnom Gorom koja se raspada 16 bodova u kvalifikacijama moze samo izuzetan trener.Svakako bolje rjesenje nego Piksi recimo koji nije taj nivo.Nisam navijac ni Zvezde ni Partizana pa ne posmatram to iz navijacke perspektive cemu su skloni mnogi na ovom forumu.
    Naravno Ivane da Piksi nije taj nivo. On je mnogo nivoa više. Eto ni ja nisam navijač Zvezde i Partizana
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Naravno Ivane da Piksi nije taj nivo. On je mnogo nivoa više. Eto ni ja nisam navijač Zvezde i Partizana
      Al si Nislija.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Naravno Ivane da Piksi nije taj nivo. On je mnogo nivoa više. Eto ni ja nisam navijač Zvezde i Partizana
        Piksi je bio vrhunski fudbaler,nije imao mnogo srece u karijeri sto ga je omelo da postane istinska legenda u svijetskim okvirima ali kao trener nije uradio mnogo toga,nesto je u Japanu osvajao sa Nagojom cini mi se ali nije to to.Mozda u buducnosti pokaze svoj potencijal u evropskim okvirima koji su najmjerodavniji.Tumbakovic ipak ima bogatiju trenersku karijeru u ovom trenutku.
        Last edited by E1_PG; 12-11-17, 14:24.

        Comment


        • Inace fudbalski savez kupuje zgradu, ako neko ima moze da ucestvuje na konkursu ali ce svakako pobedu odneti neki teca, tetka ili neki dalji rodjak.
          Minimum 2500 kvadrata.

          Takodje bira se novi grb i nova zastava, tako da strucnjaci navalite.
          Dajte da se poseremo na svu tradiciju.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            A koji je razlog smene prethodnog?

            Niko još nije izašao pred javnost da to ispriča.

            Biće Radomir selektor, samo se čeka žreb da prođe. Ne bih ni ja imao ništa protiv Tumbe.
            Ne razumem pitanje.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Al si Nislija.
              Ko kaže
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Inace fudbalski savez kupuje zgradu, ako neko ima moze da ucestvuje na konkursu ali ce svakako pobedu odneti neki teca, tetka ili neki dalji rodjak.
                Minimum 2500 kvadrata.

                Takodje bira se novi grb i nova zastava, tako da strucnjaci navalite.
                Dajte da se poseremo na svu tradiciju.
                Sto neko napisa,Vesic i Mali bi da smo u Londonu,od Big Bena napravili digitalni sat,apropo Skadarlije i ostale tradicije,al bitno je ugraditi se u sve sto je moguce

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Ne razumem pitanje.
                  Zašto je Muslin smenjen? Ili zašto je sporazumno prekinuta saradnja?

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Kad sam ja podržao izbor Krstajića?

                    Ja sam bio za Piksija ili Paunovića.

                    Ja sam samo rekao da je pozivanje četvorice anonimusa logično umesto afirmisanih imena kad već nisu bili na prvobitnom spisku.

                    Evo sad vidimo da moramo imati 23 igrača i da su zato i pozvani, u suprotnom bi prekršili ugovor. Jel vas sad bar malo sramota zbog svega što ste juče ispisali?

                    Krstajić nema moju podršku, ako ne mogu ova dvojica daj bar Stanojevića onda.
                    Opušteno, mogli su i tebe i mene da zovu, šta ima veze, kad je bal nek se i princeza j.....

                    Comment


                    • Zašto mene niko ne banuje zbog onoga juče?

                      Nemam više stomak za ove gluposti.

                      Comment


                      • Zato što ja ne dozvoljavam, čemu bih se smejao da tebe nema ?

                        Comment


                        • pobediće nas kokeza sve izinat i osvojiti barem vicešampionski pehar na SP
                          " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                          Comment


                          • Glup penal za Koreju mada ruku na srce zasluzili su da postignu zgoditak. Kao strele su Korejanci, onakvu fanaticnost i duple pasove sam video kod Meksikanaca s tim sto potonji ipak imaju bolju realizaciju.

                            Sto se nas tice dobra kontra i odbrana, vidi se zelja ali po bekovima duva mnogo. Rukavina tu i tamo u defanzivi nije toliko los ali je u napadu limitiran i tu nema mnogo srece. Obradovic katastrofa u oba smera ali tu svakako dolazi Kolarov.

                            Prijovic nit' smrdi nit' mirise ali ima vecu zelju od Mitrovica to se vidi ali ipak Mitar zna bolje i da primi a i da zagradi loptu. U svakom slucaju treba da odigra bar pola sata jer je Mitrovic s kondicijom na cao zdravo poodavno. Treba nam jos jedan spic ovako spisak sa samo dva spica nikako.

                            Pozadi Veljkovic je ok, Bane takodje, golmani odlicni. Sa tri stopera nikad vise jer mi oduvek igramo sa 4 a i nemamo Davida Luiza, Pikea i Jordi Albu tako da je to debilizam totalni u startu, hvala bogu pa to vise gledati necemo.

                            Grujic mora da promeni tim i da igra, vidi se da zna ali mora da igra u klubu. U svakom slucaju tu dolazi Matic tako da nije toliko strasno.

                            SMS i Ljajic odlicni, dva igraca koji najvise znaju sa loptom kod nas i koji mogu i na CM i na AM.

                            Zivkovic pokazuje ogromnu zelju i svakako je veliki plus njegov povratak. Maksimovic sasvim solidan.

                            Resenje za bekove treba pronaci mada i nema ih mnogo na vidiku osim da se nadamo da Kolarov ne pati od kurcobolje u junu mesecu i da Rukavina izvadi sipku iz noge do juna.

                            Koreja nije zasluzila onaj penal ali nereseno jesu. Bice tvrd orah na mundijalu svakome.

                            Comment


                            • Prijovic je po meni smesan fudbaler. Bas smesan.
                              Mi treba da igramo sa Mitrovicem napred, a kada on ne igra treba da igramo bez spica
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • "U ekipi su odlični igrači i svakome bi bilo zadovoljstvo da ih trenira. Srbija ima mnogo važnih igrača. Svako ko voli fudbal ga prati, a ja gledam i vašu nacionalnu ligu. Znam mnoge fudbalere ovde i sviđa mi se stil koji se forsira u Srbiji", rekao je Karlos.


                                "Još ne govorin srpski, ali ću naučiti. Poznajem mnoge zemlje – Brazil, Španiju, Rusiju, Tursku, Italiju... ali ovde je drugačija kultura i ljudi se sjajno ophode prema meni. Uživam ovde", dodao je Brazilac.


                                Roberto Karlos za selektora.

                                Comment

                                Working...
                                X