Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Hteo bih da se izvinim svima kojima je bilo neprijatno da čitaju moje postove pošto ću verovatno duže biti odsutan.

    Neka tvoja bude poslednja i neka ovo bude kraj.

    Comment


    • Opasno forumasi na sve strane .... odoh da citam (ne forum naravno)... vidimo se nekad...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Dal ste bre normalni, iskulirajte ljudi, najvise bih voleo da dodje Lalat, drzavi projekat, jer bi to bilo bas to, navijao bih za Honduras ako izbace Australiju.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • I novi selektor je........MLADEN KRSTAJIĆ !!!!!!

          Toliko o Gojkovim pričama zdravog razuma

          Comment


          • Dalje se navodi da je predsednik FSS Slaviša Kokeza odmah nakon rastanka sa Muslinom predložio Krstajića za selektora. Razlozi su što je 43-godišnji trener odan nacionalnoj federaciji (FSS), a ima bogato iskustvo kao igrač i odličan je na polaganjima za trenera.
            Odanos je klučna reč

            Comment


            • Vi se zajebavate da je Krstajić selektor?
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Vi se zajebavate da je Krstajić selektor?
                VD, za sad, komso.
                I ja se nadam da ce dovesti nekog kasvetnog.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Ma mislim da je zelen za to mesto, u njegovu stručnost ne želim da ulazim i da sumnjam. Nekako me počinje nervirati to da su nam i u FSS diletanti kojima je lični ćar od par desetina ili stotina hiljada dolara bitniji od stanja i statusa našeg fudbala u svetskim okvirima.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Ma mislim da je zelen za to mesto, u njegovu stručnost ne želim da ulazim i da sumnjam. Nekako me počinje nervirati to da su nam i u FSS diletanti kojima je lični ćar od par desetina ili stotina hiljada dolara bitniji od stanja i statusa našeg fudbala u svetskim okvirima.
                    Toncev, Kokeza, Terza.,. to je zaboravilo kad je zadnji put izaslo na rekreativni fudbal, a kamoli ovaj profesionalni.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Toncev, Kokeza, Terza.,. to je zaboravilo kad je zadnji put izaslo na rekreativni fudbal, a kamoli ovaj profesionalni.
                      Što si be Tončeva stavio na prvo mesto, trebao si ovog vašeg.

                      Krstajić....ha, konačno će da zaobiće, kog treba, da dobije PRO licencu.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • E ovoliku ludost ni ja nisam ocekivao,znaci svi su ih odjebali

                        Comment


                        • Ne znam zašto su uopšte i pomislili da će Piksi da se brčka u ovom blatu u kojem je repka Srbije kada može da uživa u Japanu, u potpunosti podržavam njegovu odluku da ne prihvati ponudu.

                          Comment


                          • FSS zbog ugovora morao da ima 23 igrača

                            Svaki igrač manje od tog broja značio bi i umanjenu zaradu za FSS koji po ugovor za azijsku turneju ima zagarantovano 500.000 evra.
                            Veliko priznanje za četiri kluba iz Superlige. Voždovac, Spartak, Radnički iz Niša i Napredak imaju reprezentativce. Aleksandar Filipović, Nikola Aksentijević, Đorđe Ivanović i Miloš Simović dobili su poziv Mladena Krstajića da igraju protiv selekcije Južne Koreje.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              I novi selektor je........MLADEN KRSTAJIĆ !!!!!!

                              Toliko o Gojkovim pričama zdravog razuma
                              Sve ono sto sam ja pricao
                              Vrsilac duznosti koji se dokazao u mecevima sa Kinom i Juznom Korejom postaje selektor kojem je to prvo trenersko iskustvo
                              Kao i Javor svojevremeno koji je Tadica izbacio iz repke jer nume...

                              Podobni Mladen Krstajic.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Bilo, kako bilo, ja večeras kad legnem ne isključujem telefon. Možda me Krstajić pozove u Južnu Koreju
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X