Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja se slažem da su stvari jasne ko dan.....banditi i mafija FSS.

    Comment


    • Ne kažem da nisu banditi, ali ovo danas nema veze sa tim.

      Comment


      • Originally posted by goku View Post
        Svi igrači koje si nabrojao imaju određenu reputaciju i šta bi im donelo putovanje od 20 hiljada km da bi igrali 10 min, a možda ni toliko? Jel stvarno misliš da je Đurđević trebao danas da putuje u Koreju kad već nije bio na prvobitnom spisku?

        Pa najlakše je bilo reći ajde Đurđeviću, Pavloviću, Radoja, Pejčinoviću, Katai, pakujte kofere i dovlačite dupe u Koreju da gledate utakmicu sa klupe, a možda ćete i ući na kraju. Ali da li je to realno da se uradi? Kako bi oni reagovali na to? Mislim da bi svi uspeli da nađu razlog za ne odazivanje. Zašto ih dovoditi u tako neprijatnu situaciju?

        Ove mečeve su trebali igrati svi igrači iz JSL kako neko reče, s obzirom da je selektor v.d., a ne da se ovi lomataju i aklimatizuju dva puta u roku od nedelju dana na vremensku razliku od desetak sati. A vi ispizdili što su umesto kurcoboljaca pozvana četiri igrača iz domaće lige.

        Možemo mi ovako još tri dana polemisati, ali ćemo se na kraju dogovoriti da sam ja u pravu.

        Grujić je na klupi Liverpula, a Gajić kluba koji je ispao od Videotona. Po toj logici što Romero brani za Argentinu kad je zakucan za klupu Junajteda, što im ne brani golman Boke Juniors?

        Ne mogu da verujem o čemu mi uopšte polemišemo, a stvari jasne kao dan.
        Ma ok ako mislis da si u pravu,ima jos takvih na forumu koji se u fudbal ne razumeju pa sa njima polemisi (Adam sam je to rekao),ili si jako naivan ili resio da ubijes
        vreme

        I posle se cudimo sto u Srbiji AV jebe ceo narod i uzima izbore,sto onda ne bi jedan njegov potrcko,i vlasnik kupleraja,trgovao igracima i bio predsenik saveza

        Ovo oko igraca je stvarno smesno sta pricas,Mitrovic se ubi od fudbal u timu iz shipa,jer Smolov ne treba da igra za Rusiju,zato sto je Krasnodar ispao od Zvezde,jer Marlon krsina i vrv ga niko nece traziti i kupiti zato sto je njegov tim ispao od Videotona,i ima jos milion primera,uostalom da nije Spartak,Vozdovac jaci tim od Bordoa kad tako poredis

        A zasto je kurcobolja ,samo za Srbiju i nase igrace,njih zabole za WC,dok druge zemlje igraju ozbiljne prijateljske i gde se polemise o svemu bitnom,vezanom za wc,tipa Belgija,Meksiko,Engleska,Nemacka,Brzail..jbg Neimar,Marselo,Jesus,Lukaku,Mertens,Lozano,Gvadrad o,njima nije kurcobolja sta ces,nasima jeste zasto,zato sto znaju o kakvom cirkusu se radi zabole ih.

        Sto odmah nisu pozvani,pa zbog naivnih poput tebe koji ce da popiju pricu o sitnim povredama,pa kad je vec nebitno ko ce,jer su mecevi nebitni,(zahvljujuci bandi iz FSS,koje eto slucajno nema selektora pa ide ikebana Krstajic) daj onda ove iz JSL
        Last edited by 61563; 11-11-17, 18:26.

        Comment


        • Ma kod nas u ovoj zemlji je opštepoznata situacija da čim se pojavi čovek koji neće da radi za interne šeme i kombinacije, već hoće da sam vodi priču jer zapravo ima pravo jer je izgradio rezultat, odmah mu se "seče glava".

          Ovo sa ovim JSL igračima je klasika menadžerska priča, da napravi nastup za repku da može da se proda tamo u Kazahstan, Azerbejdžan itd. za veći novac ili uopšte proda.

          Mada Gorančetu je verovatno dosadno pa evo udara ovde kontru, što je fino, jer o čemu bi danas pa pisali.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Ma ok ako mislis da si u pravu,ima jos takvih na forumu koji se u fudbal ne razumeju pa sa njima polemisi (Adam sam je to rekao),ili si jako naivan ili resio da ubijes
            vreme

            I posle se cudimo sto u Srbiji AV jebe ceo narod i uzima izbore,sto onda ne bi jedan njegov potrcko,i vlasnik kupleraja,trgovao igracima i bio predsenik saveza

            Ovo oko igraca je stvarno smesno sta pricas,Mitrovic se ubi od fudbal u timu iz shipa,jer Smolov ne treba da igra za Rusiju,zato sto je Krasnodar ispao od Zvezde,jer Marlon krsina i vrv ga niko nece traziti i kupiti zato sto je njegov tim ispao od Videotona,i ima jos milion primera,uostalom da nije Spartak,Vozdovac jaci tim od Bordoa kad tako poredis

            A zasto je kurcobolja ,samo za Srbiju i nase igrace,njih zabole za WC,dok druge zemlje igraju ozbiljne prijateljske i gde se polemise o svemu bitnom,vezanom za wc,tipa Belgija,Meksiko,Engleska,Nemacka,Brzail..jbg Neimar,Marselo,Jesus,Lukaku,Mertens,Lozano,Gvadrad o,njima nije kurcobolja sta ces,nasima jeste zasto,zato sto znaju o kakvom cirkusu se radi zabole ih.

            Sto odmah nisu pozvani,pa zbog naivnih poput tebe koji ce da popiju pricu o sitnim povredama,pa kad je vec nebitno ko ce,jer su mecevi nebitni,(zahvljujuci bandi iz FSS,koje eto slucajno nema selektora pa ide ikebana Krstajic) daj onda ove iz JSL
            Ovo što ja pričam nema veze sa fudbalom već sa zdravim razumom sa kojim si ti očigledno posvađan.

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Ovo što ja pričam nema veze sa fudbalom već sa zdravim razumom sa kojim si ti očigledno posvađan.
              Ok, a tvoji razum je na nivou penzosa koji gledaju Vucka sa plavusama,kako mlatara papirima i prica bajke o BDP,a one ispred TV kazu vau u pravu je Srbija je Svajcarska

              E na tom nivou je i tvoj mozak/razum kad pricamo o temi zvanoj fudbal

              Cuj nismo pricali o fudbalu pita koje bi ja igrace,pozvao,ja mu ih navedem,on isprica fudblaske razloge zasto nisu pozvani,ja mu dam kontra argument,i on krene da vredja,i da prica kako nismo pricali fubalu,na kraju krajeva,nije fudbal samo kad vidis utakmicu i 11vs11,fudbal je mnogo vise od toga odavno ,ogroman biznis u koje spadaju i ove stvari koje se desavaju trenutno oko nase reprezentacije,ali ok

              Nema te nigde i onda dodjes ovde ne napises nista konstruktvno i pametno,nego krenes da udaras u inat kontru i lecis sopstvene frustracije

              A naravno kao i svi ljudi tvoje vrste,kad ostanu bez argumenata jedino sto im preostaje su uvrede
              Last edited by 61563; 11-11-17, 22:43.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Ok, a tvoji razum je na nivou penzosa koji gledaju Vucka sa plavusama,kako mlatara papirima i prica bajke o BDP,a one ispred TV kazu vau u pravu je Srbija je Svajcarska

                E na tom nivou je i tvoj mozak/razum kad pricamo o temi zvanoj fudbal

                Nema te nigde i onda dodjes ovde ne napises nista konstruktvno i pametno,nego krenes da udaras u inat kontru i lecis sopstvene frustracije

                A naravno kao i svi ljudi tvoje vrste,kad ostanu bez argumenata jedino sto im preostaje su uvrede
                Pazi, ti si prvi napisao da se ja ne razumem u fudbal, a mi o fudbalu nismo ni pričali. Diskutovali smo o nekim potpuno nefudbalskim stvarima u kojima sam obrazložio zašto nije trebalo da se uradi ono što si ti mislio da treba, a ti nisi dao nikakav protiv argument.

                Sad analiziraš moj mozak, razum u odnosu na razumevanje fudbala, a opet ponavljam da o fudbalu danas nismo uopšte pričali, tako da sam u dilemi da li si bezobrazan ili blago retardiran.

                Sećam se nekih tvojih postova u kojima si se nalupetao za sve pare o čisto fudbalskim temema, ali sam imao dovoljno kulture da te ne uvredim.

                Zamenjuješ teze i sebe stavljaš u ulogu prvo uvređenog, ali vrati se gore i vidi ko je prvi počeo sa omalovažavanjem. To nije prvi put da radiš, isto si radio i sa Akijem. Ako budeš bezobrazno odgovorio i na ovaj post kao što si to radio ranije ja sigurno dobijam ban.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Pazi, ti si prvi napisao da se ja ne razumem u fudbal, a mi o fudbalu nismo ni pričali. Diskutovali smo o nekim potpuno nefudbalskim stvarima u kojima sam obrazložio zašto nije trebalo da se uradi ono što si ti mislio da treba, a ti nisi dao nikakav protiv argument.

                  Sad analiziraš moj mozak, razum u odnosu na razumevanje fudbala, a opet ponavljam da o fudbalu danas nismo uopšte pričali, tako da sam u dilemi da li si bezobrazan ili blago retardiran.

                  Sećam se nekih tvojih postova u kojima si se nalupetao za sve pare o čisto fudbalskim temema, ali sam imao dovoljno kulture da te ne uvredim.

                  Zamenjuješ teze i sebe stavljaš u ulogu prvo uvređenog, ali vrati se gore i vidi ko je prvi počeo sa omalovažavanjem. To nije prvi put da radiš, isto si radio i sa Akijem. Ako budeš bezobrazno odgovorio i na ovaj post kao što si to radio ranije ja sigurno dobijam ban.

                  Ako je ne razumevanje u neku oblast u tvom primeru fudbal,(to nije uvreda)a neko to pokusa da ti objasni na koliko god je moguce kulturan nacin,a ti to ne skapiras,ocigledno je da si i glup i krenes da vredjas,to su ocigledne frustracije,koje si dosao ovde da lecis,sad sta je u pitanju ne znam ,dal si nezadovoljan platom za koju radis,dok ti je sef neki probisvet,ili si mozda isfrustriran jos jednom radnom nedeljom i bednim zivotom u Srbiji,dok ti na TV prodaju maglu,a ti jadan ne mozes nista po tom pitanju ili je mozda neka zena u pitanju ja ne znam al problem je ocigledan,ali si promasio ustanovu ovo je pre svega sportski forum,i onda dodje vikend i samo cekas da udjes u neku raspravu terajuci kontru,krenes da se istresas na forumu jer ocigledno samo tu i smes.

                  (nastavi da citas moje postove o istom mozda nesto i naucis za tebe sam licno Pele po pitanju istog)...a koliko vidim pratis me na svim temama i to mi se svidja,a taj slucaj sa AKijem ocigledno nisi sve procitao nego samo njegovu stranu,a neke obrisane delove zapostavio,i ko je prvi tad poceo,sta da ti radim sledeci put bolje se spremi

                  P.S. Za tvoj eventualni BAN me jako zabole,ja sam ti lepo poslao ali ti si nastavio
                  Last edited by 61563; 11-11-17, 21:01.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Ako je ne razumevanje u neku oblast u tvom primeru fudbal,(to nije uvreda)a neko to pokusa da ti objasni na koliko god je moguce kulturan nacin,a ti to ne skapiras,ocigledno je da si i glup i krenes da vredjas,to su ocigledne frustracije,koje si dosao ovde da lecis,sad sta je u pitanju ne znam ,dal si nezadovoljan platom za koju radis,dok ti je sef neki probisvet,ili si mozda isfrustriran jos jednom radnom nedeljom i bednim zivotom u Srbiji,dok ti na TV prodaju maglu,a ti jadan ne mozes nista po tom pitanju ili je mozda neka zena u pitanju ja ne znam al problem je ocigledan,ali si promasio ustanovu ovo je pre svega sportski forum,i onda dodje vikend i samo cekas da udjes u neku raspravu terajuci kontru,krenes da se istresas na forumu jer ocigledno samo tu i smes.

                    (nastavi da citas moje postove o istom mozda nesto i naucis za tebe sam licno Pele po pitanju istog)...a koliko vidim pratis me na svim temama i to mi se svidja,a taj slucaj sa AKijem ocigledno nisi sve procitao nego samo njegovu stranu,a neke obrisane delove zapostavio,i ko je prvi tad poceo,sta da ti radim sledeci put bolje se spremi

                    P.S. Za tvoj eventualni BAN me jako zabole,ja sam ti lepo poslao ali ti si nastavio
                    O fudbalu nismo ni pričali IDIOTE.

                    Ne pratim te nigde, nebitan si, da nisi imao onaj incident sa Akijem i te brojeve ne bih te ni primetio.

                    Neću ti napisati da si glup ko kurac jer si ti mnogi gluplji od njega.

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      O fudbalu nismo ni pričali IDIOTE.

                      Ne pratim te nigde, nebitan si, da nisi imao onaj incident sa Akijem i te brojeve ne bih te ni primetio.

                      Neću ti napisati da si glup ko kurac jer si ti mnogi gluplji od njega.
                      Osim sto si sad pokazao i koliki si klosar,pokazao si i jos jednu osobinu bezmudost jer ako ti nesto nije bilo jasno,mozes na pp da pises,ali kao ste rekoh bezmudi ,isfrustrirani coveculjak,koji samo ovim moze da privuce paznju,a spominjes i genitalije,moguce i da je nedostatak seksa uzrok frustracije

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Osim sto si sad pokazao i koliki si klosar,pokazao si i jos jednu osobinu bezmudost jer ako ti nesto nije bilo jasno,mozes na pp da pises,ali kao ste rekoh bezmudi ,isfrustrirani coveculjak,koji samo ovim moze da privuce paznju,a spominjes i genitalije,moguce i da je nedostatak seksa uzrok frustracije
                        Ti da meni nešto objašnjavaš preko pp?

                        Klošar sam kad pričam sa klošarima, spuštam se na njihov nivo da bi me razumeli.

                        Možda tebe muški polni organ asocira na seks, poštujem tvoje opredeljenje, ali ja sam ga upotrebio samo kao metaforu.
                        Last edited by goku; 11-11-17, 21:35.

                        Comment


                        • Paunovic izjavio da ga reprezentacija u ovom trenutku nesto posebno i ne zanima.
                          Gledaj kad nam umesto Piksija uvale Vajsa
                          A postavljanje Jovanovica i Tumbe bi bilo cisto vredjanje inteligencije, onako posteno uriniranje.

                          Daj Piksija iako i dalje ne shvatam sta ce mu to u zivotu kada se ni ne moze u poptunosti posvetiti. Repka ce ispastati.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Ti da meni nešto objašnjavaš preko pp?

                            Klošar sam kad pričam sa klošarima, spuštam se na njihov nivo da bi me razumeli.

                            Genitalije su spomenute kao metafora, ali pošto si ti glup ko kurac to ne shvataš.
                            Ne znam ko je glup i ne kapira,pre nego sto krenes sa uvredom ,javno ,a to radis da privukao paznju mozes na pp ,a ako neces na pp ne vidim razlog zasto onda i ovde,objasnjava bilo sta ,ako mislis to sto pricas,o meni.

                            Ali ponavljam,tezak oblik frustracije ,verovatno se osecas i usamljeno, inferiorno,svaki dan ti jedno te isto ,bedno i eto onda dodjes ovde na sportski forum jednom u mesec dana,ne pises nista vezano za sport ,trazis samo mesto,osobu kome ces da teras kontru,da bi nekako dosao u centar paznje,na kraju izvredjas kao najobicniji klosar kad ostanes bez argumenata,i to je to od tebe.To ti je terapija ocigledno,i ako te to cini srecnijim i da ti bude lakse ok,ali preporuka ima ustanova za to,forum ti samo odmaze ,ne leci uzrok tvog nezadovoljstva,samo malo te digne

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Ne znam ko je glup i ne kapira,pre nego sto krenes sa uvredom ,javno ,a to radis da privukao paznju mozes na pp ,a ako neces na pp ne vidim razlog zasto onda i ovde,objasnjava bilo sta ,ako mislis to sto pricas,o meni.

                              Ali ponavljam,tezak oblik frustracije ,verovatno se osecas i usamljeno, inferiorno,svaki dan ti jedno te isto ,bedno i eto onda dodjes ovde na sportski forum jednom u mesec dana,ne pises nista vezano za sport ,trazis samo mesto,osobu kome ces da teras kontru,da bi nekako dosao u centar paznje,na kraju izvredjas kao najobicniji klosar kad ostanes bez argumenata,i to je to od tebe.To ti je terapija ocigledno,i ako te to cini srecnijim i da ti bude lakse ok,ali preporuka ima ustanova za to,forum ti samo odmaze ,ne leci uzrok tvog nezadovoljstva,samo malo te digne
                              Hteo bih da se izvinim svima kojima je bilo neprijatno da čitaju moje postove pošto ću verovatno duže biti odsutan.

                              Neka tvoja bude poslednja i neka ovo bude kraj.

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Hteo bih da se izvinim svima kojima je bilo neprijatno da čitaju moje postove pošto ću verovatno duže biti odsutan.

                                Neka tvoja bude poslednja i neka ovo bude kraj.
                                Nikome nikada nece biti neprijatno da cita postove Goksija, Gojka, Gojkocee, Gokua, Gorana, Goranovica. To sto se izvinjavas samo govori o tvojoj ljudskoj velicini....
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X