Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugi je bre autogol nakon centaršuta Živkovića, nema baš Milinković Savić dodirnih tačaka sa tim golom.

    Ma vrtelo se pred prijateljsku sa Rusima par dana, ovo sam na brzinu pronašao

    http://www.sportske.net/vest/domaci-...ic-264406.html

    http://www.mozzartsport.com/vesti/lj...-srbije/137074

    Comment


    • ....
      Originally posted by blanco View Post
      Nije mu potreban plejmejker ,to je bila njegova prva izjava ,kada ga nije pozvao.A stvarno i sta ce nam plejmejker,kad mi igramo na kontre . Naravno ovim ne mislim da je dobro sto ga nije zvao,ali deluje da je to njegov rezon.

      U formaciji 3-4-3 ne postoji jedan plejmejker, plej igra po sredini, ovde je u sredini samo srednji štoper i napadač, za sve ostale pozicije ti trebaju po dva igrača, desni i levi: štoper, spoljni igrač, centralni vezni i plejmejker. Zato mi apsolutno nije jasna muslinova ideja sa Kostićem koji je pandam Tadiću samo sa druge strane, dva potpuno različita tipa igrača, a imaju istu ulogu terenu. Tadić desno i Ljajić levo su idealna rešenja za ovaj sistem i ovde su u pitanju samo neke nefudbalske stvari jer ne verujem da Muslin to ne vidi.

      Sergej Milenkovic Savic je odbio da igra zadnjeg veznog ,da bude parnjak u sredini sa Maticem .Sto je i realno sa njegove strane.Decko je ofanzivni igrac.To bi bilo isto kao kada bi sada Milivojevica ili Matica ,presaltali na mesto centralnog beka.

      Gde si čuo da je odbio?

      U ovoj formaciji ne postoji zadnji vezni, već samo dva centralna vezna igrača. Sergej ako hoće nešto drugo da igra može samo umesto Tadića ili Kostića, ali ipak mislim da mu više leži pozicija koju trenutno ima Milivojević, znači pored Matića.


      Mi i dalje nemamo igru.Ja stvarno ne znam,ako je neko video nesto dobro u sinocnjoj partiji.
      Nama bocni igraci nemaju ni trunku fudbalskog znanja.
      Rukavina osim sto moze da trci dva dana,on sa loptom ne zna nista ,a zbog takvog fudbalskog znanja ,dosta ga protivnici i pustaju,znaju da ne preti velika opasnost.

      Za Rukavinu su pravu 1000 posto, tačno si opisao ono što se videlo na terenu, puštali su ga jer su znali da ne zna, kao nekada kod Mateusa što su Ćirkoviću i Malbaši puštali centaršuteve jer ljudi nisu mogli pogoditi ni bazen sa ivice.

      Obradovic ,budi bog s'nama ,velika prevara od igraca ,cak i ovaj muceni Mladenovic je bio bolje resenje.

      Obradović je dugo bio povređen i po meni je sasvim dobro odigrao s obzirom da nema kontinuitet, ne znam možda sam stekao pogrešan utisak.

      Nastasic osim one gluposti ,je odigrao korektno .Koliko je njegova krivica sto je onako nonsalantno izgubio loptu ,veca je krivica za sam gol ,Stojkovica.
      Gde li je on krenuo ,i izasao na 5-6 metara od gola .A jos je sut isao po sredini gola ,i umesto da odreaguje nogom ,on se baca.

      Za Stojkovića je poznato da skida sve 1:1, ali da je loš prilikom šuteva iz daljine, po meni za gol krivci Nastasić na prvom mestu, Ivanović koji nonšalantno ulazi u blok i Stojković koji je loše pozicioniran.

      Vezni red nemamo ,mi nemamo igru.Nasa igra se svodi na polukontre i kontre.U pozicionom napadu,nemamo nikakvu ideju.Kad smo u pozicionom napadu,gledamo da nekako domuvamo loptu do bekova (u nasem slucaju Rukavina i Obradovic) i onda da oni gadjaju Mitrovica.
      Samo sto je problem kod obojice da iz 20 centarsuta ,jedan bude dobar.
      Tako bi i sinoc.

      Možda je kriva formacija 3-4-3, koja je više defanzivna i u kojoj imaš jednog odbrambenog igrača više u odnosu na formaciju sa četiri igrača nazad u kojoj imaš samo dva štopera, ali Muslin tera ovaj sistem tako da treba tražiti rešenja u tom sistemu.

      Oslanjamo se previse na kreativnost Tadica.

      Meni se ovo kako mi igramo ne svidja.
      Last edited by goku; 13-11-16, 16:12.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Drugi je bre autogol nakon centaršuta Živkovića, nema baš Milinković Savić dodirnih tačaka sa tim golom.

        Ma vrtelo se pred prijateljsku sa Rusima par dana, ovo sam na brzinu pronašao

        http://www.sportske.net/vest/domaci-...ic-264406.html

        http://www.mozzartsport.com/vesti/lj...-srbije/137074
        Kako bre nema zasluga? Presekao klizećim startom akciju Norvežana na sredini i onda izbacio Živkovića dubinskim pasom iza leđa protivniku posle kojeg je pao gol. To je više hokejaška asistencija, ali je ipak asistencija, bez milinkovićeve reakcije drugog gola ne bi bilo.
        Last edited by goku; 13-11-16, 16:15.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Kako bre nema zasluga? Presekao klizećim startom akciju Norvežana na sredini i onda izbacio Živkovića dubinskim pasom iza leđa protivniku posle kojeg je pao fol. To je više hokejaška asistencija, ali je ipak asistencija, bez milinkovićeve reakcije drugog gola ne bi bilo.
          Da, i pre toga je neko izveo aut, tako da se može reći i da je izvođač auta asistirao

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Da, i pre toga je neko izveo aut, tako da se može reći i da je izvođač auta asistirao
            E jbg. Brajko sa tobom se ne može pričati.

            Comment


            • A ja baš bio u ubeđenju da fino komuniciramo

              Comment


              • Sinoć u Mošorinu tast i ja gledamo meč i Bejl pred kraj meča pogađa stativu a komentator na RTS-u Aleksandar Stojanović izgovara: "Mogao je Bejl da odluči meč.

                Kažem ja tastu: "Sad će Mitar da odluči meč".

                U sledećem napadu, sa desnog boka jedan igrač u belom dresu (Rukavina) centrira na peterac u gostujućem šesnaestercu, gde se Mitar tuče za poziciju sa svojim čuvarom. Lopta mu pada na glavu i uz laki trzaj glavom uz pomoć stative i nesrećnog golmana domaćih Henesseya lopta završava u mreži.

                Ja skačem po sobi i vičem tastu: "Šta sam rekao, šta sam rekao"!!!

                Bacam tastu "petaka" desnom šakom i kad je petak pukao, ja se ispred njega okrećem ka TV-u i simuliram "pucanje" iz dva pištolja sa uzvicima: "Bam, Bam, Bam, Bam, Bam"!!!

                Tast u šoku i neverici sa oblakom iznad glave u kojem je pisalo: "Kome sam ja ćerku dao bokte mazo"?!

                Last edited by Mags Serbia; 13-11-16, 21:02.
                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • Jesam li ja dobro prebrojao... vidim 7 defanzivnih igrača u sastavu protiv Gruzije danas?

                  Šta je sa Milinkovićem-Savićem? Nastasić?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Jesam li ja dobro prebrojao... vidim 7 defanzivnih igrača u sastavu protiv Gruzije danas?

                    Šta je sa Milinkovićem-Savićem? Nastasić?
                    Rekao je Muslin da mu ne odgovara Sergej nikako.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Kakav bambus ovaj Kolarov.

                      Comment


                      • Ahahaha Kolarov dominira.

                        Comment


                        • Bol u kurcu - level over the top.

                          sigpic

                          Comment


                          • Kolarov u svom stilu.
                            sigpic

                            Comment


                            • E moj Kolarove... Uvek smo se mi mucili sa nekim nebitnim ekipama tipa Gruzija, Azerbejdzan, Jermenija..
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Bravo konju.
                                Ubaci I Dekija Stankovica keve ti.
                                Stojkovic ce biti prvi izbor i sa 45 godina a u klubu nije ni na klupi.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X