Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Muslin otkrio - razmimoilaženje sa FSS oko tima"

    Jbg-a druže ne uklapaš se u sistem..

    Comment


    • Uklapas se ti u nas sistem spina,pa naravno oko tima nije pristao da mu gurnu neke svoje igrace od koji ce posle da namlate procente posle WC a zavesa i glavna prica bice SMS,zato sto znaju da on prolazi kod naroda,naravno on i treba da bude pozvan samo sto ce ti biti jos nekolicina njihovih igraca,(jedan od razloga,a za premije je opste poznato Muslin je trazio vise nego sto je Kokeza nudio).

      Kako to naprasno pred Austriju poceo problem oko sasatva igraca,a dotle puna podrska Mukiju na celu sa Kokezom,smesno

      Ja sam od starta pricao da se losi igraci pozivaju ili neki ne pozivaju,Kokeza je pricao kako Muslin zna svoj posao i da ga ostave kvaziselektori na miru,vidi majku mu kako se plasirasmo promeni plocu drug Kokeza,jadno i bedno ,a jos jadnije kako ljudi padaju na tu pricu
      Last edited by 61563; 30-10-17, 18:50.

      Comment


      • Pa eto vidiš ni oni više ne pristaju da on gura svoje igrače od kojih će posle da mlati procenat a pritom su njihovi igrači ipak bolji od njegovih.

        A i koji su to igrači kad osim SMS-a nema nijednog novog igrača i plus nema S. MItrovića u tim. Hoćeš da mi kažeš da S. Mitrović treba da igra zato što ne zna da igra a SMS ne treba da igra zato što zna da igra.

        Šta je ljudi s vama? Po čemu je to Muslin zaslužio da ostane selektor? Ajde neka mi neko objasni. A ja ću da navedem bar tri dobra razloga zašto treba da bude smenjen.
        Last edited by Chiwwi; 30-10-17, 19:04.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Pa eto vidiš ni oni više ne pristaju da on gura svoje igrače od kojih će posle da mlati procenat a pritom su njihovi igrači ipak bolji od njegovih.

          A i koji su to igrači kad osim SMS-a nema nijednog novog igrača i plus nema S. MItrovića u tim. Hoćeš da mi kažeš da S. Mitrović treba da igra zato što ne zna da igra a SMS ne treba da igra zato što zna da igra.

          Šta je ljudi s vama? Po čemu je to Muslin zaslužio da ostane selektor? Ajde neka mi neko objasni. A ja ću da navedem bar tri dobra razloga zašto treba da bude smenjen.
          Zato sto kad ga je Kokeza zaposlio ,jedino sto je trazio od njega je plasman na WC,niti je spominjao sistem ni koji igraci da igraju ni nista i pritom trazio od medija i javnosti da podrze selektora i reprezentaciju,da radi na miru,e majstore ako si tad trazio a ovaj ti ispunio i doneo 15m onda ne izmisljaj sad price i razloge,nego cuti isplati premije i pusti ga da radi dalje,ispostuj dogovor i ne spinuj.Ispunio cilj nek gura svoje,ali jbg posto nas vodi covek bez obraza i nista mu sveto nije sem AV,pozeleo i on debele procente i zaradu.

          Reci ti kako je sve Kokezi valjalo do Austrije a onda odjednom eto problema i novih razloga,ciljeva

          A sto se tice igraca polako,to ce vec novi selektor da saopsti vrv pred put u Rusiju,ko vise plati,jedino ti garntujem ako ne bude povredjen u Rusiju ide mali Radonjic iz FKCZ,koji mozda to i zasluzi do leta al vec sad se zna sta god i kako god igrao da ce ici.(stoji da je talenat al to je poznato vec godinama)
          Last edited by 61563; 30-10-17, 19:15.

          Comment


          • Pa premije će Muslin svakako da dobije ako su bile u ugovoru. To mogu da mu oduzmu samo ako su glupi jer će ih Muslin dobiti na sudu pa će im trošak biti još veći. Naravno da je Kokeza ćutao sve do meča sa Austrijom i da je to podmuklo ali to bi takodje moglo da izazove nemire i da se ne plasiramo na SP. Isto tako jako je teško naći novog selektora u sred kvalifikacija jer svi negde rade i zauzeti su.

            Smena Muslina je u pravom trenutku i ja je potpuno podržavam sa sportske tačke gledišta jer nam je igra jednodimenzionalna i svi su provalili da se raspadamo na svaki pritisak i ta igra je slepa ulica.
            Last edited by Chiwwi; 30-10-17, 19:31.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Pa premije će Muslin svako da dobije ako su bile u ugovoru. To mogu da mu oduzmu samo ako su glupi jer će ih Muslin dobiti na sudu pa će im trošak biti još veći. Naravno da je Kokeza ćutao sve do meča sa Austrijom i da je to podmuklo ali to bi takodje moglo da izazove nemire i da se ne plasiramo na SP. Isto tako jako je teško naći novog selektora u sred kvalifikacija jer svi negde rade i zauzeti su.

              Smena Muslina je u pravom trenutku i ja je potpuno podržavam sa sportske tačke gledišta jer nam je igra jednodimenzionalna i svi su provalili da se raspadamo na svaki pritisak i ta igra je slepa ulica.
              Nisam siguran samo dal je dogovorena visina istih premija,po ugovoru stoji da i plata mora na vreme da isplati pa nije do juce dobio nista al ok,shvatio sam da si za ,jedino sto mislis da su razlozi sportski, nazalost dosta ljudi to misli i zato lopine i vrsljaju i mafijaju ovom zemljom

              A nasa igra bolja biti nece niti cemo ista uraditi na WC jer jednostavno nemamo igrace nije ovo klub pa kupis sta fali,mi prvo nemamo spica,za prolazak grupe,nemamo desnog beka a i levi nije u cvetu mladosti,stoperi tanki mada se i ne zna koji su da kazemo Bane je jedan,I imamo prosecnu sredinu terena sa par znalaca Tadic,Matic,Ljajic,Kostic ,SMS,al kad pogledas druge zemlje vidis da oni imaju i bolje a i ovi nasi nisu krem sem Matica niko ne igra u top klubu,takoda ova promena nece nista bolje doneti Srbiji sem punije dzepove ljudima koji su to najmanje zasluzili

              Comment


              • Pa na SP neće jer nemamo kvalitet ali da je Muslin ostao imali bi još manje jer ne uigravamo SMS-a i Živkovića za budućnost a i preti nam odlazak SMS-a. Dugoročno je ovo dobar potez. Pritom ova formacija ne vodi nigde i smešna je. Muslin bi svakako dobio otkaz nakon svetskog prvenstva jer ništa tamo uradio nebi s tim što bismo izgubili i SMS-a. Ovako imamo kakav takav potencijal a trener je prolazna kategorija. Igrači nisu.

                Comment


                • A što se tiče saveza to sam već pisao to se bira na izborima. S obzirom da narod voli da ga jaše svaki poglavar po 10 godina onda smo sami krivi i za mafiju i za savez.

                  Comment


                  • Sa sportske tačke gledišta, potpuno nerealan potez, ali donekle normalan u okvirima naše zemlje, nešto na šta smo naviknuti i nešto što je jedina konstanta u srpskom fudbalu. Čovek ispuni cilj, koji nisu mnogi pre njega ostvarili, dobije otkaz. Dno dna. Kakva god da je igra bila, neka je i najnegledljiviji fudbal bio, izboren je direktan plasman. Da je moglo bolje, moglo je, uvek može bilo gde, ali što nisu ranije reagovali ako su gledali ''sportsku stranu'' ? Ponašanje saveza, kao da smo u najmanju ruku Francuska ili Nemačka, pa imamo savršen roster i čuda od talenata, ali nismo imali igru.

                    Eto, dajte nam sada trenera koji će uspostaviti multidimenzionalnu igru, čoveka koji će voditi tim, a da nije proveo ni blizu potrebnog vremena kako bi sklopio pravi tim i formaciju, trenera koji će magično učiniti da tim igra lepše, na duže staze i napraviti ogroman dugoročan projekat. Hm, pa ko uopšte može da poveruje u ovo ? Da li uopšte neko misli da je ovaj savez sposoban za nekakav dugoročan projekat, i nekakvo uigravanje glavnih talentovanih igrača, kada će se sastav i imena igrača od sada pa u naredne dve godine promeniti x puta ?
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Lalatović je jedino pravo rešenje
                      " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                      Comment


                      • Nemoj Lalatovica leba ti...Covek je gotivac, imao sam prilike da ga upoznam ali je i teska budala, previse se vodi emocijama a to u fudbalu nikad nije dobro...pri tom je jos uvek zelen za selektora, valjda ce sa godinama dobiti malo mirnoce...ako ovako nastavi slog ce ga udariti na nekom mecu (daleko bilo) ...SP je ozbiljno takmicenje a reprezentacija nije ekipa iz kraja, malo ozbiljnosti molim, ne treba nam cirkus...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • FSS je cirkus tako da je Lalatović baš pravi izbor.
                          " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                          Comment


                          • Mozda imamo boljeg kandidata...pogledati sliku... DRAGAAAAANEEEEE (ako je neko zaboravio)...

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • I Robi odbio,jel ima negde da niko nece na celo reprezentacije koja ide direktno na WC,ja mislim da bi se izlomili za klupu Novog Zelanda kad bi se plasirao samo da ucestvuju na najvecem takmicenju,al eto kod nas nece jbg.ne zele da razvijaju mlade talente za naredno EP i ucestvuju na WC...

                              I svet nam se smeje opet smo na naslovnicama po cudnim radnjama 8 godina bez velikog takmicenja ,covek preuzme reprezentaciju odvede je direktno sto je bio i jedini uslov koji je postavljen pred njega i dobije otkaz FSS, posteno i krajnje sportski to mislim da je ociti razlog smene,ja ne znam sto se svet cudi

                              Daj Barda da cirkus bude potpuni,a mogao bi i Bata Djora ako zeli ,onako moze i sa Zlatibora da vodi ekipu preko skajpa recimo
                              Last edited by 61563; 31-10-17, 12:58.

                              Comment


                              • Jasno je valjda svima da ce nas na svetskom predvoditi Aleksandar Vucic.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X