Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ivica Jovanovic aka podobni kadar
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Ne razumem sto bi im Muslin bio prepreka da strpaju pare u dzep?
      Pa gde sam napisala da im je on prepreka?
      Već da je FSS kobajagi i naprasno postala vizionarska organizacija kojoj je cilj fudbal i uspeh reprezentacije u ovom sportu...to su po meni smešne priče, jer nikada nisu bili takvi, niti su sada, te da su Muslina odjednom videli kao nekog ko neće napraviti neke rezultate u Rusiji, pa ga zato smenili, prosto ne pije vodu....to je bio smisao i mislim da jasno piše.

      Ne zanima njih sportski aspekt, ne udubljuju se previše, niti su tu stručnjaci koji mogu i na duge staze recimo nešto da doprinesu i da donesu...pa mi eto pade na pamet Boričić u odbojci. Takvog čoveka u našem fudbalu nikada nećemo videti, a da se razumemo mafija je u celom svetu oko fudbala, jer se veliki novci oko njega vrte, no, eto neki razmišljaju i malo van svog kolača, za razliku od ovakvih neuredjenih, da ne kažem banana država, kao što je naša.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        Koliko ce savez inkasirati od utakmica na Dalekom Istoku? Koliko to dobro placaju nasi protivnici? jel zna neko pribliznu cifru?
        Ne znam cifru a placuju dosta,poznato kao i zasto prijeteljske uglavnom igramo van zemlje,kao onomad sa 3 timom kad su isli u USA,samo zbog para ,isto i u Katar kad su kao gledali tim lige i pukli 3-0 oni placaju bolje jedino (Arapi) mislim da je Katar bio pricam napamet.

        A veze ovo sa sportom nema,iako sam bio protiv Muslina ,jednostavno stavio si ga na celo i tad ti jedini uslov bio plasman na WC nikakvo razigravnje mladih ,koncepcija i slicno obecao si premije i da ako ih odvedes ides na WC,e sad krece druga prica, zatezu se oko para,i kao nije zadovoljan igrom brine se buducnost
        I kad krecu problemi pred mec sa Austrijom,gle cuda do tad sve bilo ok bez zamerki na racun ,igre iigraca koji se pozivaju
        I onda kad smo 99% posto bili na WC,eto problema i eto Vladimir Vajs na klupi Srbije vrv ,selektor nam Gruzije proyiv koje smo u poslednjem kolu prosli na WC

        Smesno, pametnom dovoljno Kokezu i ekipu apsolutno sem novca nista ne zanima ni WC,ni EP,ni razvoj,a svakako ispadamo iz grupe ko god bio jer nemammo kvalitet i lako ce se pokriti sa tom pricom i da smo napravili temelj za EP i tralalla,na koji cemo otici svakako ,sem ako ne bude opet neki dron ili Djenova,ipak je uvedeno debilno pravilo od 24 ekipe

        @limun nece,samo sto on trazi deo premije obecane ,ali ne znam koliko od tih 15m koje smo dobili od FIFE,plus je smetnja,jer Muki ne bi pozivao neke njihove igrace ,na kojima bi ovi kasnije uzimali procenat.Da se razumemo to je isto manir i gospodina da ima svoje igrace koje gura i sa kojima voli da menadzerise,po tome ga pamtim u Zvezdi i to mu je i doslo glave,ali opet si ispunio zadati cilj i treba on da vodi reprezentaciju,ja sam bio protiv Mukija od starta ali ovde moram da ga branim
        Last edited by 61563; 30-10-17, 13:33.

        Comment


        • Sto je najgore koliko vidim ,oni i dalje tragaju za najpodobnijim,a pozivi igracima vec poslati za pripremne tekme pa ko ih salje V.D. Krstajic ili menadzeri neki,uglavnom nece se znati ime do kraja novembra ,jer vec rekose da Krastajic vodi rep u Aziju,ne bi cudilo da se saceka i da prodju politicki izbori u BG pa onda postave nekog,jos jedan dokaz neozbiljnosti i koliko ih ustvari zabole za Srbiju i WC.

          Sta ce taj novi za mesec dana pre WC i u 2 meca sve da sklopi,bolje nego Muki koji je ipak ,koga god vodio kroz cele kvale aha hoce,pa da postave i licno Murinja nista ne bi uradili

          I sad tu pustaju i spinuju sad je kao i Stanojevic kandidat zar on ne rece da se ne vraca u Srpski fudbal ,pa ni u FKP nije hteo,kao hteli Jokana i Piksija ,Mihu sve nerealne opcije ,ljudi sa jakim ugovorima kojima blato u FSS nije ni najmanji prioritet...mada ovaj Ivica deluje podobno ,meni je Vajs najrealnija opcija,mada zavisi na sta je spreman,vidim spominje se Robi,kako se Pauna jos nisu setili,ne prate vrv MLS i da je ispao iz PO
          Last edited by 61563; 30-10-17, 14:08.

          Comment


          • Kakav Vajs, koji ce nam djavo prosecni strani trener, koji pritom ne zna jezik, ne poznaje dovoljno domace igrace, treba mu minimalno godinu dana da uspostavi sistem.
            To nikuda ne vodi.

            Jedino ako je podoban. Ako je podoban onda moze i moj deda.

            Drulovic, Paunovic, Jokan ako vec gledamo podmladjivanje repke.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Kakav Vajs, koji ce nam djavo prosecni strani trener, koji pritom ne zna jezik, ne poznaje dovoljno domace igrace, treba mu minimalno godinu dana da uspostavi sistem.
              To nikuda ne vodi.

              Jedino ako je podoban. Ako je podoban onda moze i moj deda.

              Drulovic, Paunovic, Jokan ako vec gledamo podmladjivanje repke.
              Od Drulovic nema nista ,pa on je valjda i sad u savezu kao clan koji se kao nesto pita, on Bunjevcevic i ne znam ko jos,a zna se da se pita samo Kokeza,Jokanu ne pada napamet da se vraca, izjavio da sebi budcnost vidi u Engleskoj posle epizode u FKP,Paun ima odlicne uslove u USA i priliku da napdane MLS kup vec sledece godine,a ne verujem da i Piksiju koji ima jak ugovor u Kini treba novo provlacenje kroz blato u Srbiji

              A naravno da traze najpodobnijeg ,pa sta ocekivati od Kokeze, od vlasnika kafica sa NBG gde se okpljupla SNS braca pre dolska na vlast,gde se uvukao Vucku i postao mu jedno najvernije kuce koje ima AV,Kokeza i fudbal ,prvo sramota je da je on na celu FSS uopste,al tu je jer je najpodobniji...zato sto je veran i poslusan,a ne kao istaknuti biznismen ili fudbalski strucnjak
              Last edited by 61563; 30-10-17, 14:27.

              Comment


              • Vajs? Onaj sto je poveo na svetsko svog jedva punoletnog sina, koji je u svojim nogama tada imao par seniorskih nastupa u klupskom fudbalu, i pritom mu je taj sin poceo svaku utakmicu na svetskom? Taj Vajs?
                Last edited by bici; 30-10-17, 14:47.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Kakav Vajs, koji ce nam djavo prosecni strani trener, koji pritom ne zna jezik, ne poznaje dovoljno domace igrace, treba mu minimalno godinu dana da uspostavi sistem.
                  To nikuda ne vodi.

                  Jedino ako je podoban. Ako je podoban onda moze i moj deda.

                  Drulovic, Paunovic, Jokan ako vec gledamo podmladjivanje repke.
                  Kada bi hteo Paunović, normalno uz svoje uslove i svoj tim obe ruke, Jokanović može kao rezerva...ali će oni izvući nekoga iz naftalina garantovano.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ma bolje Ivica Jovanovic nego neki Clemente, Advokat, Vajs....
                    Sad kad dovedu FanGala
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Taj taj Vajs ,on mi deluje kao neko podoban a i vodio je Gruziju...

                      Slazem se za Pauna ali cisto sumnjam,jer kao sto rece @Ganac vrv bi trazio svoje uslove i odresene ruke,a od toga nema nista

                      Ovaj Ivica ne mogu da sporim napravio cudo onomad sa Apoelom,ali mi on deluje kao Santrac 1998,gde bi igraci privodili devojke sumnjivog morala i igrali trule kobile na prpremama,podoban

                      Ali sve u svemu ,nije sad mnogo ni bitno ,opet smo uspeli da naparvimo skandal,kao i uvek do sad ,i to je to mentalitet se najteze menja,licno mislim da u fudbalu ima para ko u recimo vaterpolu da bi mnogo bolje prosli

                      Comment


                      • Vajs je dobar trener imao je uspeha i sa Slovackom i sa klubovima sa Slovacima je i grupu prosao na SP, e sad kako bi se ovde snasao u spregi sa mafijaskim savezom pitanje je, treba da bude poltron.

                        Comment


                        • Odbor za hitna pitanja odlučio o selektoru a njen član Z.Šćepanović hapšen, sudi mu se, i on odlučuje o selektroru.

                          Comment


                          • Odlazak Muslina je najbolji potez koji je ovaj FSS napravio još od postavljanja Antića na kormilo reprezentacije.

                            Mi ne možemo da igramo sa tri pozadi i bez mladih potencijala Sergeja i Živkovića. Imamo igrače za 4-2-3-1 i nema potrebe za glupiranjem sa 3 pozadi jer mi želudac povraća svaki put kad nam se vrši presing na zadnju liniju.

                            A ako mi se navede jedan razlog zašto Muslin treba da ostane osim zato što nas je odveo na sreću na SP onda ok.

                            Dok smo se patili uz muslinovu dekadenciju ovde a i na svim portalima su išle priče FSS mafija, Sergej se ne poziva zato što Kežman ne daje procenat savezu, Gudelj,Rukavina, Milivojević. Sad kad FSS tera tvrdoglavog iz reprezentacije uz objašnjenje da nismo imali igru i da se ne pozivaju mladi potencijali idee ista priča. Jadan Muslin ua savez. Ta priča je licemerna.

                            Puna podrška ovoj smeni.
                            Last edited by Chiwwi; 30-10-17, 17:27.

                            Comment


                            • Rekoh ja mentalite je cudo ,a nas je sendvicarskog tipa daj sta das (kukavicki i jajarski) i podoban da guta spinove svih vrsta

                              Comment


                              • Što se novog selektora tiče najviše bih voleo da vidim Miloju. Ne znam koliko je to realno ali on bi bio pravi potez. Iako sam Grobar moram da priznam da mi se igra Zvezde mnogo svidja.

                                Comment

                                Working...
                                X