Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4 promene,.... Stojković - Ivanović, Maksimović, Tošić - Rukavina, Gudelj, Matić, Kolarov - Ljajić, Tadić i Mitrović

    Drago mi sto S Mitrovic ne igra,,i sto Adem krece,kreativno sta urade danas Adem i Tadic najvise zavisi,i koliko ce ove nazad da trce,da ne kazem trude...
    Ockuejem 2 0,3 1
    Last edited by Constantin; 09-10-17, 18:53.
    sigpic

    Comment


    • Igramo na nerešeno, vidi se iz aviona.
      sigpic

      Comment


      • Protiv Austrije smo namerno prodali. Dobio sam proveren info i iz saveza i od prijatelja nekih. Da bi se napunio stadion i još neki klošarski razlozi.

        Comment


        • Bitno je da se Gudelj uklapa u formaciju i da ima mesta da igra.
          sigpic

          Comment


          • Igramo ko Argentina bez Mesija

            Ocajno

            Comment


            • Za zvaničnu istragu.
              sigpic

              Comment


              • Evo nisam pametan
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Igramo ocajno, ali Gruzija nema sta da trazi u Evropskim kvalifikacijama. Ne znam po kom osnovu igraju sa nama...

                  Comment


                  • како глуп спорт, играш двајс година и не даш ни један гол....
                    sigpic

                    Comment


                    • Majko mila na sta ovo lici...i ne treba da idemo na SP da budemo kanta za napucavanje...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Mi protiv Austrije nismo prodali već smo bili očajni, spori, bez agresije...večeras ponavljamo istu igru, još Kolarov pokazuje rukama polako...glupani i tupani, Gruzija ima veći posed i to bi reklo sve. Mitrović totalna nekretnina, Tadić kao da je zaboravio da igra fudbal, generalno slabe kretnje.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Daj Kostića i menjaj formaciju. Izbacuj štopera i ubacuj ofanzivnog igrača. Jbte, igramo sa 7 defanzivnih igrača kući protiv Gruzije.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • U Welsu je realnije da balvani medju sobom opet nekom izlome nogu nego da daju neki gol

                            Comment


                            • Pet defanzivaca, dva zadnja vezna, i onda je kao cudno sto u napadu ne mozemo nista da uradimo. Jbt cemu dva zadnja vezna protiv ekipe koja se brani, izvedi Gudelja i uvedi jos jednog napred. Ali cenim da je Muslin zadovoljan, bitno da se pozadi zatvori a napred valjda ce nekako nesto da umulja. To je to razmisljanje.

                              Comment


                              • Jadno je ovo da se ne lazemo.

                                Nekada se moze razumjeti kada nema golova ali gdje je ta koncepcija igre u koju se ne uklapaju neki igraci?!

                                Comment

                                Working...
                                X