Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekujem da Radonjic eksplodira u Zvezdi i da bude u 18 za svetsko

    Comment


    • Najmanji je problem Kolarov u reprezentaciji, on ima propusta i slabih partija ali trenutno je sa pravom u stratnoj postavi. Igra vec duzi niz sezona na najvisem nivou. Ovakvi igraci, zapravo igraci koji su statusa kao Kolarov na klupskom nivou su zlata vrijedni u ostalim reprezentacijama ali godinama citam kako je jedan od najvecih problema Aca u reprezentaciji Srbije.

      Comment


      • Kao sto napisah juce, otici cemo u Rusiju a tamo cemo biti ekipa za nabijanje gol razlike. Mi bukvalno prestanemo da igramo cim imamo povoljan rezultat kao i svaka druga supacka ekipa. Muslinu se nema sta zameriti sto se rezutata tice, iskoristio je malo srece koju smo imali na zrebu i napravio takmicarski tim koji mozda nema kvalitet ali je dovoljno dobar da "Branko Stankovic" taktikom tri boda kuci, bod na strani (uz male varijacije), protiv autsajdera tri boda obavezno a protiv boljih i istih sta ispadne, na kraju preskoci sve ove izvikane ostrvljane i ostavi ih u prasini.

        Veceras nas je Jagos Vukovic zamalo opasno izjebao. najpre je navukao Maksimovica na onaj start za crveni jer je umesto da izbaci loptu asistirao Ircu, onda je napravio penal koji na srecu sudija nije svirao, a zatim se povredio minut nakon sto smo zamenili treceg igraca. Decko se trudio ali Irci ne znaju pa ne znaju, mogli su da nam daju gol samo slucajno.

        Ima ovde igraca koje treba zameniti ali se tome ne nadam jer... Muslin Slavoljub. Nadam se da ce ako dobijemo Austriju bar na poslednjoj utakmici probati jednu vecu grupu klinaca jer ovde osim Matica i Tadica (koji je u juzasnoj formi) i Stojkovica na golu nema krstenog igraca.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Ali kakvu ekipu je mogao da napravi Mihajlovic da se nije glupirao s Maticem i glumio kapricioznog idiota. Toj ekipi je tacno falio samo gazda u manevru da bi igrala sjajan fudbal.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Pa i Muslin sad moze napravi vrhunsku ekipu. Jbt zamisli sredinu Matic-SMS, ispred Ljajic, krila Tadic i Kostic, napred ko god. Pozadi cetvorica u liniji.

            Al ne vredi, mora da igra sa Rukavinom. Cak mu i Vukovic ima prednost ispred Nastasica. Gudelj decko se sprda u Kini vec dve godine. SMS-a nece da zove jer tera inat.

            Comment


            • Originally posted by taliesin View Post
              Kao sto napisah juce, otici cemo u Rusiju a tamo cemo biti ekipa za nabijanje gol razlike. Mi bukvalno prestanemo da igramo cim imamo povoljan rezultat kao i svaka druga supacka ekipa. Muslinu se nema sta zameriti sto se rezutata tice, iskoristio je malo srece koju smo imali na zrebu i napravio takmicarski tim koji mozda nema kvalitet ali je dovoljno dobar da "Branko Stankovic" taktikom tri boda kuci, bod na strani (uz male varijacije), protiv autsajdera tri boda obavezno a protiv boljih i istih sta ispadne, na kraju preskoci sve ove izvikane ostrvljane i ostavi ih u prasini.

              Veceras nas je Jagos Vukovic zamalo opasno izjebao. najpre je navukao Maksimovica na onaj start za crveni jer je umesto da izbaci loptu asistirao Ircu, onda je napravio penal koji na srecu sudija nije svirao, a zatim se povredio minut nakon sto smo zamenili treceg igraca. Decko se trudio ali Irci ne znaju pa ne znaju, mogli su da nam daju gol samo slucajno.

              Ima ovde igraca koje treba zameniti ali se tome ne nadam jer... Muslin Slavoljub. Nadam se da ce ako dobijemo Austriju bar na poslednjoj utakmici probati jednu vecu grupu klinaca jer ovde osim Matica i Tadica (koji je u juzasnoj formi) i Stojkovica na golu nema krstenog igraca.

              Ono sto je za nas bitno, je da konacno licimo na tim!
              Nekoliko puta tokom kvalifikacija, nakon primljenog gola, smo se rezultatski vracali i pravili preokret.
              Veceras se nismo povukli posle crvenog kartona, vec izasli prilicno visoko a izmene nisu bile potpuno defanzivne.

              Kakav cemo rezultat tamo ostvariti zavisice od puno faktora, ali uz malo srece imamo cemu da se nadamo.
              Na nekim pozicijama smo tanki ali postoji kicma tima: Stojkovic-Maksimovic-Matic-Tadic-Mitrovic.
              Ima tu jos igraca koji mogu da oplemene igru i donesu kvalitet.

              Recimo Lacio igra u slicnoj formaciji kao mi sa 3 pozadi a SMS je iza napadaca na desnom boku.
              Nadam se da ce Muslin probati neku varijantu sa tandemom, Tadic-SMS-Mitrovic a iza Matic uz nekog trkaca Fejsa-Radoja-Gudelj.
              To je odlicna sredina terena, sa igracima koji su fizicki i texnicki na visokom nivou.

              Comment


              • Veliki je Muslin.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Treba biti realan, u bilo kojoj drugoj grupi teško da bi i do baraza, ovo je stvarno grupa koja je morala da se prodje, zamislite samo da smo u grupi gde su Hrvati, bodovi maltene samo protiv Kosova sigurni , ostale ekipe baš čvrste i jake. Ipak lep uspeh, početi sa podmladjivanjem za ciklus Eura i polako.

                  Comment


                  • Ko li vas je razmazio ovako, Curcic, Advokat, Miha, Pizon?
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Kao što reče Taliesin, Vuković je uvalio kosku Maksimoviću koji je starovao na loptu i promašio, zakačio Irca i popio zasluženi crveni...Rukavina se trudi u granicama svojih mogućnosti i na tome mu skidam kapu, ali za mene je misterija kako Milivojević igra u reprezentaciji, predstavlja igrača manje.
                      Kolarov me baš iritira (sinoć je bio još i kako tako) i mislim da ću slaviti kao u slučaju Luneta u Zvezdi (kada ode u penziju). Mitar se baš trudio i lepo odigrao, Irci su pokazali fanatičnu borbenost i zaista sam iznenađen kako su tokom utakmice igrali blizu naših igrača (što naši ne podnose najbolje) ali jedino što znaju to je skok i igra glavom...zaista im tu nismo mogli ništa.
                      Sve u svemu odličan rezultat, koji otškrinjuje vrata Rusije ali sada treba odigrati i preostale utakmice ozbiljno, a nije da se nismo znali raspasti u momentima kada smo imali sve u svojim rukama, bojim se takvog scenarija prožetog splavovima, starletama i drugim nefudbalskim stvarima.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Nikad se mi nismo raspadali kada smo preuzimali kontrolu.

                        Mi ako se ne raspadnemo odmah na početku završavamo kao prvi u grupi.

                        Od poslednja četiri SP na tri smo ili ćemo otići sa prvog mesta, a evropsko nismo igrali skoro 20 godina.

                        Poslednji baraž smo igrali 1997. g. Znači ili smo pravi ili katastrofa, ništa između, tipično za naš mentalitet.

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          To nije tacno, ali u opste.
                          Jedino sto me pozitivno iznenadilo je sto je istrcao na onu loptu kada je dao gol. Miliso sam da nema sanse da je stigne, ali bio je u puom trku i uspeo je. Inace nista specijalno - klasican Kolarov. Covek koji definitivno ume da uradi nesto, poseduje tehniku, i pregled igra, ali zalaganje, brzina, na malo nizem nivou. Nisam nezodovoljan ali nisam ni odusevljen preterano. Za gol mu svaka cast.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Nikad se mi nismo raspadali kada smo preuzimali kontrolu.

                            Mi ako se ne raspadnemo odmah na početku završavamo kao prvi u grupi.

                            Od poslednja četiri SP na tri smo ili ćemo otići sa prvog mesta, a evropsko nismo igrali skoro 20 godina.

                            Poslednji baraž smo igrali 1997. g. Znači ili smo pravi ili katastrofa, ništa između, tipično za naš mentalitet.
                            Ajde sad ne preteruj. Nikad mi nismo imali igru ni igrace da bi se prosetali kroz kvalifikacije. Cak, uvek kada je neki top tim dolazio kod nas igrali smo miroljubivo, uglavnom 1:1. Dakle ne mozemo da pobedimo ekipu iz prvog sesira kuci. Tako je bilo i sada sa Velsom. NIje to do naseg mentaliteta. Vec do stanja stvari. Mi nemamo kvalitet, u i oko reprezentacije je uvek sve isto. Evo pred Dablin na dan utakmice jedan bata Djora ispred reprezentacije ili kako vec daje izjavu, ej bata Djora!

                            Comment


                            • Posto obicno samo kritikujemo da bacim jednu recenicu pohvale. Posle dugo vremena konacno u timu imamo jednog igraca koji bi bio starter bukvalno u svakoj reprezentaciji na svetu. Impresioniran sam kvalitetom Nemanje Matica, odavno je jasno da je on veliki fudbaler ali s kakvom lakocom i stilom decko dominira na terenu to je stvarno uzivanje gledati. Matic se razvio u strasnog igraca, na svojoj poziciji je u ovom trenutku sasvim sigurno jedan od najboljih igraca na svetu.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Muslin je svoj cilj postigao a to je odlazak na SP i to za sada bez poraza. Formirao je grupu igrača koji su mu nosioci i nekako uspeo ono što je najteže kad je srspki fudbal u pitanju a to je da su ovi na terenu složni i predstavljaju tim. Očito je da neće to da menja sve dok ima rezultat jer se plaši reakcije starijih igrača na uvođenje Sergeja ili nekog drugog mladog igrača.
                                Tim ne čine uvek 11 najboljih a kod naših je to baš izraženo bilo u prethodnim godinama.

                                Mi smo realno niži rang evropskog fudbala i svaki uspeh hednom u 10 godina je veliki uspeh
                                " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                                Comment

                                Working...
                                X