Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ricma, zadovoljan sjajnom taktickom postavkom njegovog "rodjaka", ako izdrzimo minimalnim porazom Curan ce biti zadovoljan.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Znam da ne bi trebalo da me nervira, znam da smo ološ, ali opet jbm ti fudbal. Ovo što mi pokušavamo igrati nema veze sa životom.
      Razumem ja da nema hemije i da ne možeš tako lako povezati redove ali valjda znaš odigrati pet prezicnih pasova za 45 minuta igre. Sve se svodi na neku individualnost i srljanje glavom bez obzira.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Samo da primimo jos koji pa da Andjus objasnjava kako nama svi daju golove i isprica istoriju, sistem igre i tradiciju poljskog fudbala.
        sigpic

        Comment


        • I da kaže još jednom kako Levandovski nije dobar napadač. I te fore.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Raca Petrovic nije pozivan. Imamo mocnog Milivojevica na zadnjem veznom.

            I pored uzasavajuceg nivoa igre, prijatnije je pratiti meceve na strani, iz dobro poznatih razloga. Pritom, nema kolektivne psihoze kao kada se napr. Maticu gromovito aplaudira nakon izlazenja iz igre zbog tragicno glupog crvenog kartona na 1-1 protiv Hrvatske, kada smo ih, nakon izjednacenja, svakako mogli da ugrozimo i eventualno ostanemo konkurentni u kvalifikacijama. I on je uzvratio aplauzom tada, i to je slika i prilika nase reprezentacije i njenih navijaca. Apsurd u svim sferama, od terena, preko svlacionice, do tribine.

            Vecina fudbalera Poljske ne igra u evropskim velikanima, vec u Empoliju, Legiji, Renu, Tereku iz Groznog, Torinu...za razliku od nasih ''zvezdica''. U zvanicnom mecu bi nas otresli, u to nema sumnje.

            Tadic je morao da bude pozvan, Gudelj takodje, ali obojica, zajedno, ne mogu ni da se priblize nivou Ljajicevog zalaganja.

            Comment


            • Treba da trte ovog selektora, gura Brašanca jer treba da se proda, a ovamo drži najperspektivnijeg igrača u državi Grujana na klupi ceo meč.

              Sramota je odavno ovaj naš fudbal postao.

              Inače, što se ovoliko forsira ovaj Nikola Maksimović nije mi jasno, pijani ovi Italijani sto posto, 20 miliona i to....nigde veze.

              Comment


              • A Acika se ponasa - komentarise, kao da smo 3 gola dali.
                Ne smem ni da pomislim kakv bi bio da smo stvarno dali gol.
                Mada i ovo je uspeh, napravili smo nekoliko solidnnih sansi
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Mi nismo faktički stvorili akciju na ovoj utakmici. Imali smo 2 kornera, slobodnjak, i 2 šuta iz daljine. To akcije nije videlo...

                  Mi ne znamo dupli pas da odigramo. Nek neko prebroji duple pasove na utakmici. Ako smo ih imali 4, ubi ti mene...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ma očajno je ovo sve, sreća pa su ovi Poljaci tankosava, u suprotnom laka tri.

                    Comment


                    • Da je bila zvanična tekma, ne sumnjam da bi prošli kao protiv Danske. Poljaci odigrali trening utakmicu jbte, a mi opet ne možemo ni gol da metnemo...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Raca Petrovic je zrtveno jagnje jer je bio najmanje zvucno ime u Anticevoj reprezentaciji iako je igrao sasvim korektno kad god je ulazio. Zbog nedostatka "imena" se provlacila prica da ga gura menadzer iako je taj covek jedan od korektnijih agenata u Srbiji(zaboravio sam mu ime u momentu, Neca Tomic je isto njegov). Svi ostali su uglavnom Faljijevi, Kekini, Rankovi i Terzini. Od tada su skoro svi pozivani igraci na njegovoj poziciji bili gori od njega ali se njegovo ime provlaci kao najomrazenije zbog gola za titulu sa Autokomande. Radovanovic, Mijailovic i ekipa su mnogo gori, niko ih ne spominje.

                        Prosek igrac za neke vece ambicije ali ne i losiji od ostatka ove ekipe. Pritom profesionalac i max korektan momak.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Video sam Stojkovica da brani u prvoj. Apsolutno ne moram da gledam reprezentaciju.

                          Raća Petrović i slični. Prijatno doviđenja.
                          Jebem ti staz koji imaju on, Kolarov i Tosic.Nijedan selektor ih zbog toga nece maknuti.Igrace oni kao starteri dok ne odluce da se oproste od nacionalnog dresa.Na nasu zalost gledacemo ih jos jedan kvalifikacioni ciklus.Rajkovic i Grujic nula minuta.

                          Originally posted by manda View Post
                          Ricma, zadovoljan sjajnom taktickom postavkom njegovog "rodjaka", ako izdrzimo minimalnim porazom Curan ce biti zadovoljan.
                          Svi tvoji postovi se svode na pljuvanje i omalovazavanje.Kada ide sve po loju cutis, cim krene kolo nizbrdo najglasniji si.

                          Smesan si ko crtani film.

                          Comment


                          • Dokle ćemo morati da gledamo ružnu njušku Stojkovića na golu?
                            Mora i Sloba Rajković naći novi klub, mora se prodati.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post


                              Svi tvoji postovi se svode na pljuvanje i omalovazavanje.Kada ide sve po loju cutis, cim krene kolo nizbrdo najglasniji si.

                              Smesan si ko crtani film.
                              Burazeru a kad je ovoj reprezentaciji islo kao po loju?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Casiraghi View Post
                                Burazeru a kad je ovoj reprezentaciji islo kao po loju?
                                Od penala Peđe Mijatovića protiv Holandije je sve krenulo nizbrdo

                                Comment

                                Working...
                                X