Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da su Albanci napravili ozbiljnu gresku sto su stavili mapu Velike Albanije, isto sranje bi bilo i da su stavili pravu mapu.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • https://www.facebook.com/Troll.Football?fref=photo

      Stranica od skoro 3 miliona... Eto oni su zrtve...

      Gomila slika podrske... Ne mogu da verujem...

      Comment


      • Znači popizdeo sam kad sam video ona 2 majmuna šiptarska kako kreću na Mitrovića zbog toga što ovaj mirno skida dron da bi se nastavio meč.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ne mrzim ih, to odma da stavim svima do znanja. Ne mrzim ni njih ni nikoga. Niti cu vaspitavati svoju decu budem il ih imao, da mrze Albance ili bilo koju naciju. No to sto ih ne mrzim ne znaci da ih postujem. Vrlo je jasno da je ovo sto su uradili isplanirano da bude ovako. Igrali su na kartu da se prekine mec i oni da dobiju 3-0. Samo se nadam da je UEFA pravedna i da ce im se ovo obiti o glavu. Sve je snimljeno sve se lepo vidi ko je sta uradio...

          Opet ja sam ponosan na nase igrace i na nacin na koji su izdrzali sve ovo. I zaista sam ubedjen da bi smo ih mi pobedili na kraju ali nazalost ovde se sad manje prica o fudbalu a vise o tupavim sporednim stvarima...

          Ne znam sta mora da se uradi pa da bi se ove stvari sprecavale u buducnosti. Sta jos mora da se dogodi da bi ljudi shvatili da ovakvi mecevi ne mogu da se igraju pred publikom...
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • O kom fudbalu da se priča?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ljudi moji...
              Ovako nesto nisam doziveo. Ovoliku neku neprijatnost i neku jezu... ko je bio na stadionu se verovatno isto oseca.
              Ne znam sta ce se desavati narednih dana, ali ovo je nesto najbolesnije sto sam ikad video.

              Zao mi igraca, zao mi i normalnih ljudi. Oko mene je bilo jedno tridesetoro dece (neki sportski klubovi)... sva sreca pa nije izbilo vece sranje.

              Sokiran sam.

              Comment


              • Kako god okrenete mi smo krivi jer uvijek su Srbi za nesto krivi i uvijek Srbi moraju dokazivati da su "dobri" dokle vise??? Kao da smo nacisticka Njemacka. Dokle ce vise pojedinci da se stide sto su rodjeni gdje su rodjeni, sto su Srbi i da vjeruju da su ostali bolji od njih i da je tamo negdje bolje?

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  O kom fudbalu da se priča?
                  Da je utakmica prosla u normalnim uslovima pricalo bi se o fudbalu a ne o nekim sporednim stvarima. Na to sam mislio. Sad kakav fudbal... Pojma nemam Opet kakav god da je, bio bi centar price a ne ovo...
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Stuacija je ovde dosta konfuzna ali mnogo vise ima politicku konotaciju nego sportsku jer se radi o bratu premijera Albanije. To je veliki politicki skandal pre svega. Sto se tice krivice tu je situacija sledeca. Za bacanje boca i baklji ne gine nam novcana kazna. Sto se tice samog prekida jasno da je albanska zastava bila okidac e sad da li je to u rangu sa udaranjem stolicom? Bojim se da nije jer bilo je mnogo gorih zastava i poruka pa nije doslo do prekida. Nama sada ostaje samo nada da Albanci nisu hteli da nastave mec iako je bilo naredjenje iz same UEFE da se mec nastavi.
                    Kao sto rekoh ranije jedino racionalno resenje je da se igra nova utakmica bez publike kao i ona u revansu jer ce tamo biti jos vece s*anja nego ovde.
                    Last edited by skeptik; 14-10-14, 22:43.

                    Comment


                    • POSLEDNJA VEST
                      Brat premijera Albanije izazvao prekid utakmice!
                      Novosti online | 14. oktobar 2014. 22:41 > 23:14 | Komentara: 0
                      Incident na stadionu Partizana tokom utakmice Srbija - Albanija izazvao je i organizovao Orfi Rama, brat albanskog premijera, nezvanično saznaju “Novosti”

                      Incident na stadionu Partizana tokom utakmice Srbija - Albanija izazvao je i organizovao Orfi Rama, brat albanskog premijera, nezvanično saznaju “Novosti”. On je pre nekoliko trenutaka uhapšen. Prema našim informacijama Rama ima američki pasoš.

                      Ekstremisti koji su izazvali prekid meča došli su iz Albanije. Na energično insistiranje ambasadora iz EU organizatori utakmice morali su da ih puste na stadion.

                      Kako prenose naši izvori bespilotna letelica puštena je sa crkve u Humskoj ulici, a Ramin brat upravljao je njome daljinskim upravljačem iz VIP lože.

                      Daljinski upravljač je pronađen kod Orfi Rame.

                      Comment


                      • Ma ovo nema nikakve veze sa fudblaom, ozbiljan medjunarodni incident i sad me bas zanima da vidim kako ce nasi da se postave, da li cemo ponovo ispasti banana republika.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Sve bi bilo OK po nas da ove budale sa plasticnim stolicama nisu upale na teren.

                          Comment


                          • Mitrovic sjeb'o jedinu vojnu letelicu Albanije, sad vise nemaju avijaciju

                            Comment


                            • Smem da se kladim u sve sto imam da su igraci Albanije znali da ce se ovo desiti. Siguran sam da je sve isplanirano i da su svi umesani.

                              Comment


                              • http://www.espnfc.com/european-champ...-albanian-flag

                                Comment

                                Working...
                                X