Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Iskreno ocekujem pobedu. Uzdam se u Tadica,Bambija,Kolarova i Baneta
    Filip Djuricic takodje, nikada ne potcenjuj Ciganina na Marakani
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Filip Djuricic takodje, nikada ne potcenjuj Ciganina na Marakani
      Gotivim ja njega,ali nema on sta da trazi protiv onih azadaja u odbrani Belgije.

      Prekidi i sutevi van 16 su nasa prilika.

      Comment


      • Ne pali se Miko ne mogu nam nista na STADIONU CRVENE ZVEZDE !
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Jebes to kad jedan Zdravko Kuzmanovic ne dobije ni poziv a Srdjan Mijailovic igra prvu. Sreca pa ne igra moj brat Maruan Felaini i sto Azara boli sve zivo za reprezentaciju pa imamo sansi, a i ovako smo mnogo tanji u vezi. Aksel i Dembele na svom nivou ce da sazvacu ove ko Ferguson Orbit. Nadam se da ce imati los dan.

          Mihi svaka cast na motivaciji i stvarno su poginuli u prve dve utakmice ali ovo forsiranje Mijailovica i nepozivanje Kuzmanovica je odvratno, kao vidi ga na ofanzivnom veznom a pre onih prijateljskih pricao o njemu i Ignjovskom kao mogucim nosiocima igre na te dve pozicije. Ajde da igra Milivojevic koji je sasvim ok igrac i mogao bi da odradi solidan posao pa da ga razumem ali ovo...

          Nedostatak motivacije Belgijanaca i to sto su i dalje neuigrani + izostanak nekoliko bitnih igraca ce nam sigurno doneti bod a vrlo moguce i sva 3 protiv igracki ubedljivo najbolje reprezentacije u grupi ali na poziciji zadnjih/centralnih veznih imamo samo 3 igraca koji poseduju kvalitet za ozbiljne stvari a to su Kuzma, Ignjovski i Matic koji nazalost i dalje kuburi sa minutazom. Medojevic je jos izuzetno bitan faktor u mladoj reprezentaciji i prekopotreban tako da cemo ga malo sacekati. Za Fejsu posle svih povreda mislim da ne moze u ovakvim utakmicama mnogo da uradi a o Mijailovicu necu ni da pricam.

          Utakmicu necu gledati posto posle nekog vremena Dule ponovo vodi Partizan u EL, bacicu oko na rezultat a i ne gleda mi se reprezentacija kad vidim neke stvari. Ako dobijemo ovo, bice odlicno za dalje i verujem da je baraz siguran a za prvo mesto postajemo glavni kandidat.
          sigpic

          Comment


          • Mala doza optimizma ne moze da skodi, ali koliko citam nasi se opet dizu u nebesa...

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Mala doza optimizma ne moze da skodi, ali koliko citam nasi se opet dizu u nebesa...
              To je klasika. Superlativ do superlativa.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Mala doza optimizma ne moze da skodi, ali koliko citam nasi se opet dizu u nebesa...
                Ovo ce i ostati tako za vijek i vijekova. Takvi smo jednostavno. U sustini nije ovo nista specijalno, postoji potencijal i ogromno zalaganje. Imamo tu srecu da je Hrvatima otisao Bilic sto se i videlo vec protiv Makedonije koliko im znaci. Belgijanci nikako da se povezu jos sad imaju problema sa povredama ali realnost je ta da su igracki od nas bolji i jedni i drugi. Hrvatska neznatno a imena Kompani, Azar, Felaini, Vertongen, Vermalen, Lukaku, Vitsel, Dembele, Miraljas, Kurtoa, Minjole, De Brujne i ostali su mnogo mocan skup individualaca. Prva trojica su trenutno u najboljih 11 u PL, sledeca dvojica stubovi odbrana Arsenala i Totehnema, Romelu najbolji spic do 21 godine na svetu, Vitsel jedan od najtrazenijih igraca vec zadnjih 4-5 prelaznih rokova, Dembele nosi sredinu Totenhema... Za klasu iznad svih u grupi, nadam se da se nece uigrati jos neko vreme.

                Imamo dobar tim koji moze da raste zajedno ali treba biti zadovoljan i ulaskom u baraz za pocetak. Mada nekako mislim da cemo ovo dobro odraditi i otici cak kao prvi dalje, neki osecaj.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Jebes to kad jedan Zdravko Kuzmanovic ne dobije ni poziv a Srdjan Mijailovic igra prvu. Sreca pa ne igra moj brat Maruan Felaini i sto Azara boli sve zivo za reprezentaciju pa imamo sansi, a i ovako smo mnogo tanji u vezi. Aksel i Dembele na svom nivou ce da sazvacu ove ko Ferguson Orbit. Nadam se da ce imati los dan.

                  Mihi svaka cast na motivaciji i stvarno su poginuli u prve dve utakmice ali ovo forsiranje Mijailovica i nepozivanje Kuzmanovica je odvratno, kao vidi ga na ofanzivnom veznom a pre onih prijateljskih pricao o njemu i Ignjovskom kao mogucim nosiocima igre na te dve pozicije. Ajde da igra Milivojevic koji je sasvim ok igrac i mogao bi da odradi solidan posao pa da ga razumem ali ovo...

                  Nedostatak motivacije Belgijanaca i to sto su i dalje neuigrani + izostanak nekoliko bitnih igraca ce nam sigurno doneti bod a vrlo moguce i sva 3 protiv igracki ubedljivo najbolje reprezentacije u grupi ali na poziciji zadnjih/centralnih veznih imamo samo 3 igraca koji poseduju kvalitet za ozbiljne stvari a to su Kuzma, Ignjovski i Matic koji nazalost i dalje kuburi sa minutazom. Medojevic je jos izuzetno bitan faktor u mladoj reprezentaciji i prekopotreban tako da cemo ga malo sacekati. Za Fejsu posle svih povreda mislim da ne moze u ovakvim utakmicama mnogo da uradi a o Mijailovicu necu ni da pricam.

                  Utakmicu necu gledati posto posle nekog vremena Dule ponovo vodi Partizan u EL, bacicu oko na rezultat a i ne gleda mi se reprezentacija kad vidim neke stvari. Ako dobijemo ovo, bice odlicno za dalje i verujem da je baraz siguran a za prvo mesto postajemo glavni kandidat.
                  Друже, искрено ни ја као Звездаш не волим Мијаиловића нешто претерано, дечко ми је само борбен и ништа више, али искрено најперспективнији наш везни играч у овом тренутку, ок ухватићеш се ти за ове из Партизана, и они су преспективни, али једини Мићко добија позив у репрезентацију и једини Мићко има целу сезону у Супер лиги иза себе каква год да је. Сад није ми јасно што си узео Мијаиловића и Кузмановића да поредиш кад су што се стила игра тиче небо и земља, овај је дефанзивно оријентисан везни док је Кузма креатор? На крају очигледно је какав стил игре форсира Миха, што је по мом мишљењу и паметно, немамо ми Ћавија, Иниесту, Пирла итд. итд. да градимо репку на некој претерано лепршавој, пас игри, имамо ту јаку одбрану, имамо пар тих перспективних дефанзивних везних (Игњовски, Фејса, Мићко, Медојевић...), дакле постави јаку одбрану, са тим борбеним везним редом, па преко контре или бока до гола, ко год је гледао репку у претходним мечевима јасно му је то. Дакле, увек су иза офанзивног везног (прошли меч са Велсом је то био Ђуричић) били два дефанзивна тркача (Фејса и Игњовски), дакле Кузмановић се у таквом стилу не проналази и ту тачка. И лепо је то појаснио Миха, не треба му такав везни испред одбране, једино где би могао да тражи место је иза шпица, а ту код њега имају тренутно предност други играчи, логички закључак. Сад једино ако ти имаш боље решење за ростер од Мићка на дефанзивном везном, онда ок, али Кузма и Мићко никако не могу у исту раван по стилу игре, нпр. да је позвао Милијаша (узимам пример из Звезде, да не буде пристрасан итд.) а није Кузмановића, то је друга прича. И што се тиче Мићка, не верујем да ће почети текму сутра, а и већ је продат од стране Звезде оној агенцији, тако да не сумњај да је то нека теорија завере. ;)

                  Originally posted by S-Nash View Post
                  Ovo ce i ostati tako za vijek i vijekova. Takvi smo jednostavno. U sustini nije ovo nista specijalno, postoji potencijal i ogromno zalaganje. Imamo tu srecu da je Hrvatima otisao Bilic sto se i videlo vec protiv Makedonije koliko im znaci. Belgijanci nikako da se povezu jos sad imaju problema sa povredama ali realnost je ta da su igracki od nas bolji i jedni i drugi. Hrvatska neznatno a imena Kompani, Azar, Felaini, Vertongen, Vermalen, Lukaku, Vitsel, Dembele, Miraljas, Kurtoa, Minjole, De Brujne i ostali su mnogo mocan skup individualaca. Prva trojica su trenutno u najboljih 11 u PL, sledeca dvojica stubovi odbrana Arsenala i Totehnema, Romelu najbolji spic do 21 godine na svetu, Vitsel jedan od najtrazenijih igraca vec zadnjih 4-5 prelaznih rokova, Dembele nosi sredinu Totenhema... Za klasu iznad svih u grupi, nadam se da se nece uigrati jos neko vreme.

                  Imamo dobar tim koji moze da raste zajedno ali treba biti zadovoljan i ulaskom u baraz za pocetak. Mada nekako mislim da cemo ovo dobro odraditi i otici cak kao prvi dalje, neki osecaj.
                  Није поента толико у Билићу, колико је у томе да су Хрвати, бар овај састав, потрошена екипа...нешто попут оне Антарине репке са Красићем, Јовановићем итд. и они ће убрзо да мењају генерацију, нешто попут нас ове, можда већ после ових квалификација, запамти шта сам ти рекао ;)
                  Што се тиче Белгијанаца, сложићу се да су по именима врхунски тим, али не делују тако на терену, ако одиграмо одбрану као што знамо уз залагање које смо исказали претходних мечева (а то су наши фаворити релано, на томе и треба да градио репку, јер и немамо неке мајсторе у вези а поготово нападу, једино та крила која су ништа више од добрих, бар тренутно) можемо ми да однесемо цео плен вечерас, за гостовање тамо, искрено мислим тешко, али на Маракани имамо своју шансу ;)

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Друже, искрено ни ја као Звездаш не волим Мијаиловића нешто претерано, дечко ми је само борбен и ништа више, али искрено најперспективнији наш везни играч у овом тренутку, ок ухватићеш се ти за ове из Партизана, и они су преспективни, али једини Мићко добија позив у репрезентацију и једини Мићко има целу сезону у Супер лиги иза себе каква год да је. Сад није ми јасно што си узео Мијаиловића и Кузмановића да поредиш кад су што се стила игра тиче небо и земља, овај је дефанзивно оријентисан везни док је Кузма креатор? На крају очигледно је какав стил игре форсира Миха, што је по мом мишљењу и паметно, немамо ми Ћавија, Иниесту, Пирла итд. итд. да градимо репку на некој претерано лепршавој, пас игри, имамо ту јаку одбрану, имамо пар тих перспективних дефанзивних везних (Игњовски, Фејса, Мићко, Медојевић...), дакле постави јаку одбрану, са тим борбеним везним редом, па преко контре или бока до гола, ко год је гледао репку у претходним мечевима јасно му је то. Дакле, увек су иза офанзивног везног (прошли меч са Велсом је то био Ђуричић) били два дефанзивна тркача (Фејса и Игњовски), дакле Кузмановић се у таквом стилу не проналази и ту тачка. И лепо је то појаснио Миха, не треба му такав везни испред одбране, једино где би могао да тражи место је иза шпица, а ту код њега имају тренутно предност други играчи, логички закључак. Сад једино ако ти имаш боље решење за ростер од Мићка на дефанзивном везном, онда ок, али Кузма и Мићко никако не могу у исту раван по стилу игре, нпр. да је позвао Милијаша (узимам пример из Звезде, да не буде пристрасан итд.) а није Кузмановића, то је друга прича. И што се тиче Мићка, не верујем да ће почети текму сутра, а и већ је продат од стране Звезде оној агенцији, тако да не сумњај да је то нека теорија завере. ;)
                    Kuzma je uvek bio i bice ball winning midfielder, eventualno box to box. AMC je retko igrao u karijeri a to moze da igra samo ako iza sebe ima povucenog pleja. Nije on kreator, ima solidan pas ali ono sto on donosi je fizicka snaga, agresivnost svih 90 minuta, siguran kratki pas na sredini i sut. Odlicno cita igru protivnika, presece mnogo lopti, mentalno stabilan i veoma zahvalan igrac. Nije klasican zadnji vezni ali moze i to da igra. Sa Ignjovskim pored njega je to odlican tandem centralnih veznih. Dva izuzetna trkaca i mentalno stabilna igraca iz Bundesa na sredini su cisto zlato. Pominjes borbeni vezni red, pa Kuzma je uz Baneta nas najborbeniji igrac otkad igra za reprezentaciju i kod Antica je nepravedno grejao klupu. Ona partija protiv Nemaca na SP cista 10-ka, lopta za Krasica majstorska iako mu pas u prostor nije najjaci adut ali moze par takvih da gurne na utakmici. Samo ga vecito koce treneri, sto u klubovima sto u reprezentaciji. Nema srece, mogao je do sada da igra i u jacem klubu ali medju boljim DM/CM-ovima u Bundesu po mom misljenju svakako. Sa njim bi se i Ignjovski rasteretio jer Mijailovic i ostali ne mogu da iznesu loptu u jakim utakmicama kako valja i tanki su pod pritiskom, ovako imas dva igraca koja mogu da se dopunjuju i zbog stila igre odlicno razumeju. Uvek bi jedan bio povucenije, cesce Ignjovski a Kuzma bi se vise ubacivao iz drugog plana. Na AMC imamo dosta perspektivnih igraca.

                    Kad su u pitanju mladi veznjaci iz JSL, Mijailovic jeste najperspektivniji ali samo od tih klasicnih krljatora. Ninkovic, Milivojevic, Malbasic, Jojic, Brasanac, Causic, Sasa Markovic svakako ispred njega ako gledamo fudbalsko znanje i sve fudbalske atribute. Trenutno nemamo neke mladje klasicne zadnje vezne pa on kao takav dolazi do izrazaja i svakako najbolji anchor man. U Zvezdi bi meni licno igrao prvu samo dok se Kadu ne oporavi a velika greska sto ste tek tako pustili Causica, odlican igrac.





                    Originally posted by Brajkula View Post
                    Није поента толико у Билићу, колико је у томе да су Хрвати, бар овај састав, потрошена екипа...нешто попут оне Антарине репке са Красићем, Јовановићем итд. и они ће убрзо да мењају генерацију, нешто попут нас ове, можда већ после ових квалификација, запамти шта сам ти рекао ;)
                    Што се тиче Белгијанаца, сложићу се да су по именима врхунски тим, али не делују тако на терену, ако одиграмо одбрану као што знамо уз залагање које смо исказали претходних мечева (а то су наши фаворити релано, на томе и треба да градио репку, јер и немамо неке мајсторе у вези а поготово нападу, једино та крила која су ништа више од добрих, бар тренутно) можемо ми да однесемо цео плен вечерас, за гостовање тамо, искрено мислим тешко, али на Маракани имамо своју шансу ;)
                    Jesu potroseni donekle ali vidi se Slavenov nedostatak. Da su bolji od nas jesu, moramo da priznamo, ne mnogo ali bolji su. Ljudi su imali 4 boda u grupi sa finalistima EP-a a jedva primise i ta 2 gola od njih. Respekt.

                    Normalno da imamo sansu protiv Belgije, ja i smatram da dobijamo zbog toga sto Belgijanci ne pruzaju dovoljnu u reprezentaciji, bice bar bod ako ne pobeda. Ja samo hocu da kazem da ne treba da se zalecemo sa ovom ekipom posle 6 komada Velsu. Imamo perspektivan tim, koji bi u punoj snazi i najboljim igrackim godinama trebalo da bude tek na SP u Rusiji a ne sad. Cak i da se ne plasiramo dalje, ako izginu i pruze maksimum nije tragedija. Jednostavno su u grupi dve nesto bolje reprezentacije. Ponavljam, sreca pa Belgijanci nisu dovoljno kompaktni, prosetali bi se grupom. Kakve zveri i kompletni igraci u timu, bolest.
                    sigpic

                    Comment


                    • Их кузма бол вининг, па, можда али не неки најбољи. Бокс ту бокс ок, доста се креће, као што си рекао чита игру, одлично поставља, али да је бољи у дефанзиви од Мићка и није, али свакако јесте генерално бољи играч. Сад рекох ни ја не готивин нешто претерано Мићка, и слажем се са тобом за поменуте Партизанове клинце да су технички бољи играчи, али Мићко има ту дрскост која краси дефанзивног везног, иде у дуеле, не преза ни од чега, а и сме да се понуди да прими лопту на 35м од нашег гола, сад ту по мом мишљењу греши јер као Раћи Петровић 90 посто лопти му иде уназад, али то је плод креаторских недостатака. Сад ето, Миха форсира два везна испред одбране са израженим тим дефанзивним карактериситкама, то је једноставно тако, по мом мишљењу и најбоље решење, јер и Бане и Коларов доста учествују у игри у нападу, логично је решење да наша два, па слободно можемо рећи, најквалитетнија игра покривају борбрношћу та два везна, јер једноставно ми са овим тимом једино по боку можемо да пробијемо нешто квалитетније...логички то Миха поставља и ето даје резултат, први смо у групи тренутно, за даље видећемо...

                      Истина и Хрвати и Белгија су тренутно испред нас, бар на папиру, али јбг ја кад бих мислио да немамо шансе да се квалификујемо не бих вечерас ни гледао утакмицу, морамо да тражимо своју шансу...али реално и неки бољи утисак из ових квалификацијама, дакле све сем неке огромне катастрофе би био одличан успех за овај млад тим који тек треба да се развија, па у следећим неким квалификацијама да ми будемо фаворити а да други траже своје шансе поред нас, али ајде остаје да видимо у ком правцу ће ова прича да се развија, као навијач надам се најбољем и баш сам оптимистички настројен.

                      Comment


                      • Stevanovic od pocetka znaci, ako, ako, svidja mi se on kao igrac. Nije mi drago sto je Micko dobio priliku, ipak je Belgija previse ozbiljna ekipa da bi on igrao prvu.

                        Ako je vec uzimao igrace iz mlade, mogao je Luku uzeti ili Markovica, neko ko zapravo i moze da da gol iz daljine. Nadam se najboljem i da ce Marakan biti fino popunjena. Necemo valjda izgubiti.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Их кузма бол вининг, па, можда али не неки најбољи. Бокс ту бокс ок, доста се креће, као што си рекао чита игру, одлично поставља, али да је бољи у дефанзиви од Мићка и није, али свакако јесте генерално бољи играч. Сад рекох ни ја не готивин нешто претерано Мићка, и слажем се са тобом за поменуте Партизанове клинце да су технички бољи играчи, али Мићко има ту дрскост која краси дефанзивног везног, иде у дуеле, не преза ни од чега, а и сме да се понуди да прими лопту на 35м од нашег гола, сад ту по мом мишљењу греши јер као Раћи Петровић 90 посто лопти му иде уназад, али то је плод креаторских недостатака. Сад ето, Миха форсира два везна испред одбране са израженим тим дефанзивним карактериситкама, то је једноставно тако, по мом мишљењу и најбоље решење, јер и Бане и Коларов доста учествују у игри у нападу, логично је решење да наша два, па слободно можемо рећи, најквалитетнија игра покривају борбрношћу та два везна, јер једноставно ми са овим тимом једино по боку можемо да пробијемо нешто квалитетније...логички то Миха поставља и ето даје резултат, први смо у групи тренутно, за даље видећемо...

                          Истина и Хрвати и Белгија су тренутно испред нас, бар на папиру, али јбг ја кад бих мислио да немамо шансе да се квалификујемо не бих вечерас ни гледао утакмицу, морамо да тражимо своју шансу...али реално и неки бољи утисак из ових квалификацијама, дакле све сем неке огромне катастрофе би био одличан успех за овај млад тим који тек треба да се развија, па у следећим неким квалификацијама да ми будемо фаворити а да други траже своје шансе поред нас, али ајде остаје да видимо у ком правцу ће ова прича да се развија, као навијач надам се најбољем и баш сам оптимистички настројен.
                          Kuzma bas dosta lopti uzme, radio je to i u Fiorentini odlicno. Jaci je on defanzivno nego sto mislis, meni je jedan od omiljenih nasih igraca i pratim ga koliko god mogu. Prilagodljiv je razlicitim stilovima igre. Kad Bane i Kolarov idu u napad sa Ignjovskim moze sve bez problema da pokrije. Njih dvojica kao tandem iz Bundesa sa tim stilovima igre bi cinili dosta dobar tandem, koji moze da parira skoro svim ekipama bar fizicki. Mijailovic ima buducnost u reprezentaciji i moze da postane pouzdan zadnji vezni ali smatram da mu je trenutno mesto u Norvicu sa mladima, kao i Lazaru Markovicu jer nam trebaju muda u ovim kvalifikacijama koja on moze samo da vidi na pornhubu i slicnim sajtovima.

                          Treba biti umereni optimista ali ako se desi da budemo 3. u grupi nije za ocajavanje i ne treba ih pljuvati. Treba ih sacekati, moze to paklen tim da bude. Jos ako se neki sistem napravi i da igramo prepoznatljiv fudbal sa vrhunskom disciplinom, mozemo nesto ocekivati kakav god da je FSS. Hvala bogu, Scepo se vraca pa imamo i normalnog spica. Posle baraza sa Englezima, nadam se i Mudrinskom u reprezentaciji a dogodine i Mitrovic polako moze da udje u tim, da udje na 15-ak minuta.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nikako mi se ne svidja Mijailovic u prvoj, a inace njegovo forsiranje i to nije zato sto sam Grobar, vec zato sto momak ne poseduje kvalitet za repku, a ni talenat. Kada neko kaze da je on jedan od talentovanijih u Srbiji na svojoj poziciji, grdno se vara, evo i Nash je naveo par imena koja bi meni pre njega igrala u svakom trenutku. Momak jeste borben, ali u modernom fudbalu to ti ne garantuje sada odlicnu fudbalsku karijeru, klasican je krljac i pored te borbenosti momak nema nista posebnu u svom "assetu" i ne znam sto se toliko forsira.

                            Drugo, pitanje je zasto se Kuzma ne poziva u repku i zasto nije ni na klupi. Mozda zato sto nema minutazu kod Labadije, pa je to razlog zasto ga Miha ne zove, ne znam sta moze drugo biti, da ne prizivamo sada nekakve teorije zavere ili tako te stvari. Svakako da kvalitet Kuzme i Srdjana necemo porediti jer je bezukusno takve stvari porediti.

                            Danas ocekujem da nasi daju max svojih mogucnosti pa cemo videti za dalji rezultat. Belgijanci pored strasnog individualnog kvaliteta ne poseduju puno toga za sada, ali ja se uvek prisetim prijateljske njihove sa Holadnjanima kada su ih razbili 4-2 i pokazali hemiju na terenu, tako da se ne smemo zavaravati i reci da se oslanjaju samo na individualce i na kvalitet istih. Pitanje je kakvu ce postavku postaviti onaj njihov imbecil od trenera, da li ce probati sa nekim pravim napadacem napred, ili ce jednostavno baciti Miraljasa, Hazarda i Mertensa napred sto bi bilo dosta opasnije po nasu odbranu. Ne znam kakav ce im biti vezni, ali kakav god bude, tu mogu da nas pojedu vrlo lako, svi do jednog u sjajnoj formi.

                            Kod nas samo Tadic i Bambi da startuju po krilima i necu imati primedbe na sastav i ostaje da se vidi ko ce biti u napadu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ма смештно је поредити у овом тренутку Кузму и Мићка, да не дође до забуне, само правдам Михину одлуку и покушавам да нагнем причу ка томе да не верујем у те, већ поменуте завере на релацији "Звезда" Вс "Партизан". Ево по ко зна који пут кажем да ни ја нешто претерано не готиивм Мићка, и по мом мишљењу он нема места ни у У21 репки међу 11, а о "А" репрезентацији да не говорим, али ок, сви смо ми селектори, пустимо Миху да ради свој посао, а на крају квалификација ћемо да судимо, јер једноставно по мом мишљењу ми бољег човек од њега за ту функцију тренутно немамо (можда једино Рајевац, али можда).
                              Што се тиче Кузме, мсм да он није позван из простог разлога, Миха је био играч и сигурно да зна како играчи мисле у појединим ситуацијама с обзиром да су фудбалери од свих спортиста навећи егоисти, ја, ја па ја. Дакле, поента би по неком мом мишљењу била у следеће, не знам колико сам у праву, али ценим да прича гласи овако: Дакле, ако позовем и Кузму који има места и пре Крстичића и Мићка у репки јер је бољи играч генерално, и ставим га на клупу јер ми одговара више Мићков стил игре, како ће да се понесе играч који је доста искуснији, који поседује генерално гледано веће фудбалске квалитете, који иза себе има толико квалификација колико ће Мићко имати за седам година? Сигурно да му неће бити свеједно, и тако се руши атмосфера у екипи, тј. упрошћено чим у екипи имаш једног незадовољног играча одмах је амбијент другачији, просто. Замислите, појави се сад неки млад играч који игра десног бека, одлично одрађује, ма невиђена перспектива и Миха стави њега пре Банета, како би овај поднео с обзиром на своје игре у клубу и репутацију, то је та нека прича оквирно. Дакле, Миха иде ка томе да изгради тај неки јак тимски дух и ценим да му то колико толико успева.
                              Last edited by Brajkula; 12-10-12, 15:17.

                              Comment


                              • Mijajilovica je pojela sredina Skotske a ne Belgije,duvace nam na sredini mnogo

                                Comment

                                Working...
                                X