Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čitao sam danas baš o tom Zoranu Đorđeviću. Prvi put čujem za čoveka, ko zna kakav je ?

    Comment


    • Pa trenirao je Jemen, državu koja se raspala na dva dela Suda, i Bangladeš. Kakav može da bude šta misliš Aleksa ?
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Ne moze biti gori od Jankovica sve i da hoce.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ovo je stvarno sramota ako postave ovog sudana

          Comment


          • Pa i ne bi nam bila neka uteha.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Ova repka ce biti vredna gubljenja zivaca samo ako je vodi Drulovic(posto je Stanojevic otpao), ako bude bio neki drugi gledacu ko da nasi uopste ne igraju.Moje zivce necu da trosim na ovakve gluposti.Nijednom nisam navijao otvoreno protiv nas, ali vec sam par puta bio ravnodusan kada su nasi igrali.Takav je bio slucaj kraj pretproslih kvalifikacija kao i prosle kvalifikacije od trenutka kada smo izgubili od Makedonaca.

              Comment


              • Originally posted by PRINCE View Post
                Ovo je stvarno sramota ako postave ovog sudana
                Daj bre, ti veruješ u ovo?
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Dragomir Okuka selektor kako pise blic ? jos jedan u nizu sa kojim ce se manipulisati ..
                  GIFSoup

                  Comment


                  • Originally posted by Mladen View Post
                    Pa trenirao je Jemen, državu koja se raspala na dva dela Suda, i Bangladeš. Kakav može da bude šta misliš Aleksa ?
                    Što kaže Šone, ne može biti gori od Jankovića
                    Last edited by Lord Aleksoni; 12-02-14, 18:23.

                    Comment


                    • Jebo mater ako FSS namerno ne opsti sa navijacima i sportskim delom populacije. Prate medije i reakcije, i namerno uteruju patkometriju (kako kaze Ljuba )

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Normalno da je Antic bio tata kad nas je odveo na svetsko i to ispred Francuske mada ruku na srce da su Francuzi imali pismenijeg trenera 1. mesto bi bila misaona imenica. I pod Ilijom Petkovicem smo primili 1 gol na 10 utakmica a lik nema veze sa mozgom, eno radi za lovu po Kataru, Koreji i ostalim ligama gde svako ko je imao iole ozbiljniji angazman moze da radi do beskonacno. Isto tako i Antic, ok bio je trenercina svog doba, Atletiko Barsa Real ali to sto se tad igralo ne moze da se poredi sa danasnjim sistemima. Da se razumemo, mnogo postujem tog coveka ako nista drugo onda sto je sa tada raspalim Atletikom osvojio duplu krunu i sto je kao sto si napisao zvao u repku samo one koji zasluzuju mesto, i da je imao 1-2 menadzerskih igraca nije strasno u odnosu na Ramadani Mihu. Trenutno je realnost da Antic ne moze da vodi Albasete a kamoli nekog drugog.

                        Sto se mene tice selektor moze da bude i moja baba Lida totalno je nebitno...ne moramo nikad da prodjemo u osminu finala ali po broju kvalitetnih igraca nikako ne smemo da propustamo EP i SP.
                        Sve se slažem za Francuze da nisu imali selektora krštenog, da ih kao takve nismo dobili u Beogradu sa igračem više skoro celu tekmu. No sa druge strane, imali smo igru, ideju, do duše ista je pročitana na SP-u, jer su nas ljudi skautirali, a zasnivalo se sve na Krasiću i Jovanoviću, plus ta dvojica su više mislili o narednom transferu nego o tome kako će da odigraju taj SP, jer kad god sam gledao one izveštaje o reprezentaciji njih dvojica su govorili o tome, Krasić kako je pričao sa Stankovićem o Seriji A i tsl. No isti taj Antić je smenjen bez osnova, bili smo na SP, krenule kvalifikacije za EP i ti menjaš čoveka koji je imao kakav takav uspeh i postavljaš majstora među trenerima Pižona, ma cirkus je naš FSS, nema dalje.

                        Originally posted by Maric91 View Post
                        Ova repka ce biti vredna gubljenja zivaca samo ako je vodi Drulovic(posto je Stanojevic otpao), ako bude bio neki drugi gledacu ko da nasi uopste ne igraju.Moje zivce necu da trosim na ovakve gluposti.Nijednom nisam navijao otvoreno protiv nas, ali vec sam par puta bio ravnodusan kada su nasi igrali.Takav je bio slucaj kraj pretproslih kvalifikacija kao i prosle kvalifikacije od trenutka kada smo izgubili od Makedonaca.
                        Pajkec, znaš li ti da sam ja čitao da taj Ljubinko Drulović nije znao trening ovim klincima da sastavi već je zvao neke trenere da mu pomognu, je l znaš ti to ?

                        Da se ja iole pitam, ovo bi bio moj kandidat


                        EDIT:

                        Last edited by Brajkula; 12-02-14, 15:17.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Sve se slažem za Francuze da nisu imali selektora krštenog, da ih kao takve nismo dobili u Beogradu sa igračem više skoro celu tekmu. No sa druge strane, imali smo igru, ideju, do duše ista je pročitana na SP-u, jer su nas ljudi skautirali, a zasnivalo se sve na Krasiću i Jovanoviću, plus ta dvojica su više mislili o narednom transferu nego o tome kako će da odigraju taj SP, jer kad god sam gledao one izveštaje o reprezentaciji njih dvojica su govorili o tome, Krasić kako je pričao sa Stankovićem o Seriji A i tsl. No isti taj Antić je smenjen bez osnova, bili smo na SP, krenule kvalifikacije za EP i ti menjaš čoveka koji je imao kakav takav uspeh i postavljaš majstora među trenerima Pižona, ma cirkus je naš FSS, nema dalje.
                          Ma kako nije, treba kidnapovati Karadzica zbog toga. Ko zna koji su tu pritisci vrseni na njega a kakvo god misljenje neko imao o Anticu on je ozbiljno trenersko ime (barem u proslosti) i sigurno nije hteo da bude marioneta tamo nekim pajserima koji imaju fabrike za secu suma i 6 zuba u glavi razume se 2 gornja keca, dve gornje dvojke i dole oni kecevi samo da mogu da pregrizu hleb. Uporedi repku tada i sada ovu koju je vodio Miha mada necemo o tome. Samo sam hteo da kazem da gotivim Antaru ali da ne moze da radi u Albaseteu trenutno. I pored onog sramnog sudjenja trebao si da u najmanju ruku izvuces X protiv Australije kako znas i umes i odes u 1/8 ali ajde jbg neka je ziv i zdrav. A sto kazes da su igraci gledali kako da se prodaju, bolje i to jer su zasluzili igrama i za repku i za klubove a izvali da ti tako nesto kazu Ivan Radovanovic ili Alen Stevanovic asifasifaOFQWQWASskzdoasjfiasmlfasfasf :/
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=812203

                            По мени је ово најбоље решење, наравно, под условом да остане за стално.

                            http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=812361
                            Last edited by Avramovic; 14-02-14, 15:57.

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCE View Post
                              Zato sada tog Antica traze svi evropski i svetski giganti.
                              Ovo je citat sa Premier lige, pa da ne idemo u off tamo skroz.....

                              Bez obzira ko ga sada traži, mi u momentu njegovog odpuštanja nismo imali boljeg, mislim da nemamo ni sada ali šta je tu je.
                              U ovom trenutku voleo bi da Drulović uzme ekipu, pa šta Bog da, u Francusku bi trebali otić, realno.
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Ja sam čuo da taj Drulović nije znao trening da izorganizuje ovim klincima, sad koliko je to jasno nzm.

                                Comment

                                Working...
                                X