Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam za Stanojevica, ali ako je alternativa Jankovic onda stvarno treba ubiti nekog.

    Comment


    • Samo pacoje nije. I do sad su me nervirali, sa njim bi otvoreno navijao protiv reprezentacije, kao i vecina Zvezdasa. Ono glupiranje u svlacionici ne mogu da mu oprostim, i pljunucu ga svaki ut kada ga vidim na ulici.

      Originally posted by Ljuba90 View Post
      Nisam za Stanojevica, ali ako je alternativa Jankovic onda stvarno treba ubiti nekog.
      Sa ovim se doduse slazem.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Meni to neshvatljivo kako mešate priču Czv Vs pfk sa repkom, no ajde u svemu smo išli kroz podele, može i u raspaloj reprezentaciji.

        Comment


        • pazi svako ima svoje misljenje ja mislim da je stanojevic 10x bolji od jankovica
          a sto se mihajlovica tice on se dovoljno pokazao, a tu se i sampdoria nesto pita
          Last edited by rope; 11-02-14, 15:08.
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Meni to neshvatljivo kako mešate priču Czv Vs pfk sa repkom, no ajde u svemu smo išli kroz podele, može i u raspaloj reprezentaciji.
            Ja nisam iz te price. Ne bih imao nista protiv da trener bude Prosinecki npr. Ali Jankovica ne mogu da svarim...
            Kapiram da ima par ljudi na forumu koji znaju vise o fudbalu od njega.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ja nisam iz te price. Ne bih imao nista protiv da trener bude Prosinecki npr. Ali Jankovica ne mogu da svarim...
              Kapiram da ima par ljudi na forumu koji znaju vise o fudbalu od njega.
              Samo stranac ja ga i kod nas prizeljkujem kad je vec Petkovic preuzeo Svajcarsku nakon Lazia...

              Jednostavno stranac uzme kartu igraca po Evropi i kaze taj,taj i taj ce se skautirati i igrati ne zanima me odnos ovaj onaj i te price koje su kod nas prisutne.Susicu je skauting radio javni RTV servis i portali tipa sportsport.ba sc.ba klix.ba itd...domaci trener ma kakvo da je ime i strucnjak mora biti biti podlozan uticaju unutrasnje politike saveza i kvazimenadzera + vi jos imate srecu da taj Ramadani ima dobre igrace ne kao kod nas jad i cemer

              Kadar vam je vise nego dobar i imate veliku perspektivu samo je potrena cvrsta ruka
              Last edited by AK47; 11-02-14, 15:12.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Meni to neshvatljivo kako mešate priču Czv Vs pfk sa repkom, no ajde u svemu smo išli kroz podele, može i u raspaloj reprezentaciji.
                Za vecinu nemam problem, recimo za Drulovica bih odmah digao ruku. Ali ovog malog pedercica ne mogu da svarim nikako.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ma Janković najlošiji trener u istoriji fudbala, bolji Pižon npr. nego sam konkretno mislio za Šonetovu priču da bi protiv repke navijali svi Zvezdaši zbog prcojevog ponašanja nakon onog derbija. Grobar je čovek, raduje se pobedi svog kluba, neko ovako neko onako, sad se prezentujemo kao Srbija, zar nije pametno da to ostane po strani, bar tih 90 minuta jebenih dok ide tekma, pa ako ne bude imao rezultate smeniti ga, šta ćeš, u ostalom i nemamo neka rešenja među domaćim ljudima.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Samo stranac ja ga i kod nas prizeljkujem
                    Ali ne neki levat poput Klemente-a ili Mateusa.
                    Kapiram da smo pre par godina mogli Laudrupa da uzmemo ali jbg.

                    Ovako smo osudjeni na domace ispodprosecne trenere, a to je steta jer imamo (i jedni i drugi) bas dosta dobrih igraca...
                    Tuga Akane

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ali ne neki levat poput Klemente-a ili Mateusa.
                      Kapiram da smo pre par godina mogli Laudrupa da uzmemo ali jbg.

                      Ovako smo osudjeni na domace ispodprosecne trenere, a to je steta jer imamo (i jedni i drugi) bas dosta dobrih igraca...
                      Tuga Akane
                      Pa vidi Ljubasine,naredni Euro je zicer za plasiranje jer idu dvije repke direktno iz grupe i najbolja treca dok ce ostale treceplasirane iz kvalifikacija ici u baraz.To znaci da ste poprilicni favoriti kao i mi da se tamo nadjete ako nista onda zbog Platinija i prosirenja na 24 repke.Svaki trener koji je bez posla,a da je recimo osrednji strucnjak(na kraju krajeva nije potreban Mourinho da se izvuce neki posten rezultat iz vase repke) ce ti dotrcati da vodi i vas i nas ne zbog para nego zbog toga sto ce nakon tog Eura da nadje fin posao bez problema.Na kraju krajeva ko zna sta moze da se desi sa glavama igraca kad vec tamo dodju,mozda se kockice bas sloze i taj trener dobije samo takvu odskocnu dasku...

                      Ti likovi tipa Mateus,Kuper,Klemente itd su potrosena roba i takvi samo mogu da posluze za jos vecu semu i prevaru.Samo svjeze ime koji zeli da nadje posao nakon toga pa da se barem jedan ciklus odradi kako treba da se ide sa bolje startne pozicije
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Riba smrdi od glave...

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Pa vidi Ljubasine,naredni Euro je zicer za plasiranje jer idu dvije repke direktno iz grupe i najbolja treca dok ce ostale treceplasirane iz kvalifikacija ici u baraz.To znaci da ste poprilicni favoriti kao i mi da se tamo nadjete ako nista onda zbog Platinija i prosirenja na 24 repke.Svaki trener koji je bez posla,a da je recimo osrednji strucnjak(na kraju krajeva nije potreban Mourinho da se izvuce neki posten rezultat iz vase repke) ce ti dotrcati da vodi i vas i nas ne zbog para nego zbog toga sto ce nakon tog Eura da nadje fin posao bez problema.Na kraju krajeva ko zna sta moze da se desi sa glavama igraca kad vec tamo dodju,mozda se kockice bas sloze i taj trener dobije samo takvu odskocnu dasku...

                          Ti likovi tipa Mateus,Kuper,Klemente itd su potrosena roba i takvi samo mogu da posluze za jos vecu semu i prevaru.Samo svjeze ime koji zeli da nadje posao nakon toga pa da se barem jedan ciklus odradi kako treba da se ide sa bolje startne pozicije
                          Ja zaboravio koliko je lako otici na Euro
                          Ali ja sam zeljan mnogo veceg uspeha od ispadanja u grupi. Imamo nekoliko bas strasnih igraca i mislim da bi sa vrhunskim strucnjakom konacno mogli da napravimo bum.

                          Ali evo tantuz napisa sustinu problema.

                          Comment


                          • Nama da dodje krsteni selektor, nema sanse! Dokle god se ta funkcija bude ravnala sa funkcijom poslusnika, nema nas nigde. Ono sto meni nije jasno, mi mozemo da imamo TOP8 reprezentaciju u svetu, a da ni jedan Selektor nece da preuzme takav tim! Tu nije problem u selektoru, nego u nekim drugim stvarima.

                            Da se ogradim odmah, apsolutno ne aludiram ni na klubastvo, Partizanove titule, ili bilo sta slicno. Isto bih rekao i da mi je rodjeni otac u pitanju.

                            Comment


                            • Ja bi Djukića, ali nema teorije da dodje zbog Toleta. I Drulovic bi bio dobro resenje. Mada, ne bi me cudilo da Tole na kraju dovede tog Jankovica ili trenersku gromadu Iliju Petkovica .

                              Sto se tice stranih trenera, Avram Grant mi jedino pada na pamet kao neka realna opcija.

                              Comment


                              • Samo Antić, samo Radomir

                                Comment

                                Working...
                                X