Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav bre Grant Prinče ? Jesi ti na nekim drogama ?

    Iskreno bi se mi svi koji navijamo i volimo našu zemlju mnogo potresili što bi odredjeni broj navijača Crvene zvezde navijao protiv zemlje.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Obe ruke za Zivadinovica.
      sigpic

      Comment


      • Nisam ja pisao da bi voleo da dodje Grant, nego sam ga naveo kao realnu opciju iz Toletovog ugla gledanja xD.

        Ako bi ja birao, to bi bio ili Djukic ili Drulovic.

        Comment


        • Vala ako Jankovic nekim cudom dobije posao, treba se ugledati na komsije, dici neki bunt i zapaliti FSS.
          Stanoje verovatno odbio da ucestvuje u svemu ovome, nije iz te price covek.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Vala ako Jankovic nekim cudom dobije posao, treba se ugledati na komsije, dici neki bunt i zapaliti FSS.
            Stanoje verovatno odbio da ucestvuje u svemu ovome, nije iz te price covek.
            Ne lupetaj, odbio zbog Mihe http://mondo.rs/a661389/Sport/Fudbal...hajlovica.html

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Pa sta sam ja pogresno rekao ??? Ili si ti mozda mislio da sam ja mislio na nesto drugo.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Čovek je iz te priče, msm Stanoje, ali neće više da čeka, inače lik je već pristao na dogovor ali su ovi odugovlačili sa promocijom i eto, verovatno ima neku drugu ponudu sa strane, pa mu se ne vrača šta će Karadžiću raspalom sa 75 godina da dune. Ovaj drugi deo je samo moje gledanje na stvar.

                Ako odbije Miha ne gine nam najlošiji trener planete.
                Last edited by Brajkula; 11-02-14, 17:06.

                Comment


                • Ne znam ako cene vise Jankovica nego Drulovica, a to su neke opcije pored Mihe, mada na kraju krajeva, tu nije caka, caka je izabrati trenera koji ce biti perfektan za voodoo magiju.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Koja se imena pominju ovde. Strasno. Ne znam sto nije Mihajlovic i dalje, kada je vec zapoceo nesto, sto se prekida sada. Onda smo bukvalno baclili kvalifikacije u vodu, ako ce sad da dodje neko i radi drugacije i zove starije igrace, itd. To je Srbija

                    @Mladen, kao sto vidis navijaci su bitan faktor u ovoj zemlji i dozvoljeno im je dosta toga(kao npr da udju na stazu i skidaju trake, drugarski), tako da treba da se nadje neko pametno resenje.
                    Last edited by Cassius Clay; 11-02-14, 17:13.

                    Comment


                    • Pa iznesi vidjenje svog pametnog rešenja Kers, baš me interesuje
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Originally posted by Mladen View Post
                        Pa iznesi vidjenje svog pametnog rešenja Kers, baš me interesuje
                        Pazi ja sam za nekog stranog strucnjaka, iako vecina nije za to. Cenim da njemu ne bi mogao niko da prebacuje, naredjuje, diktira kako god. Malo je pravih resenja cini mi se, prvo treba cistka u FSS.
                        Imamo dobrih igraca i to dosta, samo treba da dodje neko to da uklopi, i da zove najbolje igrace u tom trenutku a ne neke igrace za koje pola Srbije nije culo. Antic je bio tata, al oterala ga stoka iz FSS.
                        Kad se setim Antica setim se samo koliko smo bili nezahvalni generalno i bezobrazni kao narod. Malo nam je bilo sto smo se plasirali iako neke bolje repke nisu pa smo kukali na igrace ne shvatajuci koji su nasi dometi.

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Koja se imena pominju ovde. Strasno. Ne znam sto nije Mihajlovic i dalje, kada je vec zapoceo nesto, sto se prekida sada. Onda smo bukvalno baclili kvalifikacije u vodu, ako ce sad da dodje neko i radi drugacije i zove starije igrace, itd. To je Srbija

                          @Mladen, kao sto vidis navijaci su bitan faktor u ovoj zemlji i dozvoljeno im je dosta toga(kao npr da udju na stazu i skidaju trake, drugarski), tako da treba da se nadje neko pametno resenje.

                          Hvala Bogu pa nije Mihajlovic i dalje...

                          Comment


                          • Sportske pišu da ce Tumbakovic biti selektor

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Antic je bio tata, al oterala ga stoka iz FSS.
                              Kad se setim Antica setim se samo koliko smo bili nezahvalni generalno i bezobrazni kao narod. Malo nam je bilo sto smo se plasirali iako neke bolje repke nisu pa smo kukali na igrace ne shvatajuci koji su nasi dometi.
                              Normalno da je Antic bio tata kad nas je odveo na svetsko i to ispred Francuske mada ruku na srce da su Francuzi imali pismenijeg trenera 1. mesto bi bila misaona imenica. I pod Ilijom Petkovicem smo primili 1 gol na 10 utakmica a lik nema veze sa mozgom, eno radi za lovu po Kataru, Koreji i ostalim ligama gde svako ko je imao iole ozbiljniji angazman moze da radi do beskonacno. Isto tako i Antic, ok bio je trenercina svog doba, Atletiko Barsa Real ali to sto se tad igralo ne moze da se poredi sa danasnjim sistemima. Da se razumemo, mnogo postujem tog coveka ako nista drugo onda sto je sa tada raspalim Atletikom osvojio duplu krunu i sto je kao sto si napisao zvao u repku samo one koji zasluzuju mesto, i da je imao 1-2 menadzerskih igraca nije strasno u odnosu na Ramadani Mihu. Trenutno je realnost da Antic ne moze da vodi Albasete a kamoli nekog drugog.

                              Sto se mene tice selektor moze da bude i moja baba Lida totalno je nebitno...ne moramo nikad da prodjemo u osminu finala ali po broju kvalitetnih igraca nikako ne smemo da propustamo EP i SP.
                              Last edited by Condition23; 12-02-14, 01:04.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • A ko je sad ovaj?




                                Da li ce ista pametno pisati na strani 38?
                                Last edited by tantuz; 12-02-14, 03:08.

                                Comment

                                Working...
                                X