Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al' gledaj ti njega jbt ja sam se valjao. Kaze necu da otkrivam nase adute i onako se podjebljivo smeska i misli da je Murinjo.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Al' gledaj ti njega jbt ja sam se valjao. Kaze necu da otkrivam nase adute i onako se podjebljivo smeska i misli da je Murinjo.
      Sinisa, Pils Light najbolje
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Samo da ne bude neka bruka.

        Comment


        • A valjda nacionalistu skenja da dobije ovo, ionako je samo zato i dosao.
          sigpic

          Comment


          • Miha u transu dok sluša ovo...

            Spoiler
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Jedina stvar zbog koje mislim da cemo da pobedimo je ta da se oni previse kurce. Obicno to zna da se obije o glavu.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Jedina stvar zbog koje mislim da cemo da pobedimo je ta da se oni previse kurce. Obicno to zna da se obije o glavu.
                Takodje, inace me potpuno boli kara za Faljijevu reprezentaciju i nije mi jasno sto se narod ovoliko lozi, svaki dan neke izjave, ocekivanja, specijalne emisije kao da nam od ovoga zavisi da l' cemo u finale SP.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Takodje, inace me potpuno boli kara za Faljijevu reprezentaciju i nije mi jasno sto se narod ovoliko lozi, svaki dan neke izjave, ocekivanja, specijalne emisije kao da nam od ovoga zavisi da l' cemo u finale SP.
                  Ma citavu zemlju boli kurac za Falji reprezentaciju i niko ni ne razmislja o SP vec ih interesuje samo Hrvatska sad kao protivnik iz dobro poznatih razloga koji nemaju nikakve veze s fudbalom. Kad to prodje, sve ce kolektivno boleti kurac vec za mec sa Skotskom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mi i ako dobijemo Hrvatsku izgubicemo od Skotske,ja nisam ni znao do pre par sati da igramo u utorak sa Skotima,mislio sam da je ovo jedina utakmica tako da me sve ukupno reprezentacija ne dotice puno,ali bi bilo slatko da ih nakantamo na sred Maksimira,nije da ne bih
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by Dacha View Post
                      Mi i ako dobijemo Hrvatsku izgubicemo od Skotske,ja nisam ni znao do pre par sati da igramo u utorak sa Skotima,mislio sam da je ovo jedina utakmica tako da me sve ukupno reprezentacija ne dotice puno,ali bi bilo slatko da ih nakantamo na sred Maksimira,nije da ne bih
                      Sumnjam da cemo izgubiti od Skotske jer su oni mozda i u vecem kanalu nego mi, cirkus od reprezentacije a i njihov pristup je totalno razlicit kuci i u gostima, sa Velsom ista prica. X nije nerealan.
                      sigpic

                      Comment


                      • Napetost polako raste

                        Večeras je predsjednik HR Ivo Josipović u intervjuu za RTRS izjavio da će primiti na dan utakmice selektore i predsjednike saveza a HR policija da će prekinuti meč kod pogrdnog skandiranja. Mislim da će sve biti na stadionu kao i prije ali dobro ovu su ipak neki pozitivniji signali barem od vlasti, mada i tu ima puno magle
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Sumnjam da cemo izgubiti od Skotske jer su oni mozda i u vecem kanalu nego mi, cirkus od reprezentacije a i njihov pristup je totalno razlicit kuci i u gostima, sa Velsom ista prica. X nije nerealan.
                          Od Skota je sramota izgubiti ozbiljnu utakmicu. Ono sto Engleska predstavlja za jaci krug reprezentacija, to je Skotska za ovaj nas, neki srednji.
                          Od Velsa samo ako Bale zabije tri komada.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Jedina stvar zbog koje mislim da cemo da pobedimo je ta da se oni previse kurce. Obicno to zna da se obije o glavu.
                            Tu si se zajebao, pratim Hrvate, i njima kurcenje kao sto ti kazes, to jest ova euforija inponuje godi, oni jedino tako fanaticnim pristupom mogu da satru sve, ima da nas satru u prvi pola sata imam predosjecaj, napaljeni su kao budale i sto kaze Lajzak samo da ne bude kantanje, castan poraz je ok.
                            Naravno ako Miha izvuce pobjedu dozivotno ga za selektora, jebo ove iza kulisa price(spekulantske iz prve ruke xD) mene ce kupiti za sva vremena xD
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Od Skota je sramota izgubiti ozbiljnu utakmicu. Ono sto Engleska predstavlja za jaci krug reprezentacija, to je Skotska za ovaj nas, neki srednji.
                              Od Velsa samo ako Bale zabije tri komada.
                              Naravno da je sramota, posebno kuci ali nama sramocenje nije strano te nista nije iskljuceno.

                              @Mandusicu, stoji to da njih euforija drzi ali protiv nas im obicno to kurcenje ne prolazi. To je ipak drugacije od ostalih meceva i nikom nije svejedno.

                              Ja ocekujem X. Mi obicno takve utakmice odigramo nereseno. Evo unazad u svim kvalifikacijama da malo sagledamo:

                              Od kvalifikacija za EP 2004. mi nismo u prvom sesiru. Tada smo izvukli Italiju. Oba puta 1:1. Prvo u Italiji gde je Nesta ispao kao neki Martin Skrtel i Mijatovic rutinski 1 na 1 s Bufonom. Onda u revansu Sale izjednacio posle one guzve i smesnog prekida. Iako nismo nijednom u dve utakmice pobedili Azerbejdzan, dva puta remi sa Italijom.

                              Spoiler


                              Spoiler

                              U kvalama za SP2006. smo izvukli Spaniju. Kuci 0:0 iako smo bili mi bolji, Kezman imao onaj neverovatan promasaj. Tamo su nas sabili ali bilo je opet 1:1, opet iz prekida gol i ono izletanje Kasiljasa te Stankovic pogadja Kezmana koji je malo skrenuo loptu i eto opet remija.

                              Spoiler


                              Posle idu kvalifikacije za EP2008. Dobio nas je i Kazahstan tad, protiv istog jedva 1:0 kuci, protiv Azerbejdzana takodje, kiks u Jermeniji i sta sve ne ali protiv Portugala oba puta 1:1. Opet golovi iz prekida i to smo drugi put imali tu srecu da se od igraca Portugala odbije do Baneta koji je inace bio u ofsajdu.

                              Spoiler


                              Spoiler


                              Onda Francuzi za SP u Africi, ajde eto to smo izgubili prvu a drugu opet nereseno. Naravno i tamo je taj gol bio iz prekida a kuci iz penala. Sa Italijom bio onaj prekid i sluzbeni rezultat a kuci isto 1:1, onaj smesan gol Baneta, opet prekid i guzva. Dakle, mi te utakmice uglavnom remiziramo, ko god bio selektor i ko god igrao, jedino sto smo izgubili od Francuza tamo i dobili Nemce na SP gde je u oba slucaja lagano mogao da bude remi. Damo vecito taj nekakav smrljavi gol gde se posle nalozimo pred utakmice sa slabijima ali onda pucamo bodove i brukamo se.

                              Zato mislim da ce i sutra da bude tako ali da cemo kao i posle svakog tog ohrabrujuceg remija kad treba dobiti neke slabije protivnike, propisno da se izbrukamo. Uz to, ni Hrvati nista specijalno ne igraju iako imaju 10 bodova. Makedoniju kuci jedva dobili minimalcem na silu, tamo se isto provukli, kuci protiv Velsa dosta slabo, jedino sto su u Belgiji solidno odigrali. Fali im Bilic mnogo i nisu toliko jaci od nas. Da je on tu, bilo bi nam mnogo teze.
                              sigpic

                              Comment


                              • U Banjaluci sutra obustava saobraćaju u centru Grada do 20:30, organizuju putem video - bima gledanje utakmice na Trgu Krajine.
                                Gledam večeras emisiju na HRT, ismijavaju BG i Srbiju kao nema nigdje niti jednog znaka koji podsjeća na utakmicu niti će se gdje gledati na Trgu.
                                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 21-03-13, 22:25.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X