Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu i Okuku da postave, i on je bio najbolji trener kineske lige!!!
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • O najveći, veličanstveni

      Serbia admit to Mihajlovic contact



      The President of the Serbian Football Federation has claimed that they have held talks with Sampdoria’s Sinisa Mihajlovic.

      The 44-year-old left his job with the Serbia national team last year to take charge of the Bluerchiati.

      But the FSS’ chief has admitted that they have been in contact with the tactician about the possibility of being re-hired.

      “We are in contact with Sinisa,” Tomislav Karadzic told Kurir. “We have talked about the possibility of his return.

      “We have made no contact with Sampdoria, but the most important thing is that we’re thinking of Mihajlovic.”

      It is not known whether the job will be a joint appointment, with Mihajlovic combining Serbia and Sampdoria commitments.

      Comment


      • Ako se vrati selim se u BiH i navijam za Dzeka i drugare. Mrs u tri lepe Sinisa!

        Comment


        • Zašto bi se selio ? Kad već iz Beograda navijaš za Vašington, što ne bi i odatle navijao za Bosnu ?

          Nedostajao si nam Siniša
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Koja sprdnja bog te Taman smo se otarasili sad će ga vratiti ponovo

            Comment


            • Danas je rodjendan nesudjenom reprezentativcu Srbije. Po meni jednom od najtalentovanijih igraca sa balkana, ali kad je 27 godina star fudbaler samo talentovan to je tuzno. U svakom slucaju, srecan rodjendan, Gojko!
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Sale Stanojevic izgleda novi selektor?!?!
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Sad čitam Žurnal, neka ga, samo neka se ne glupira kao Pils Lajt, te Matić u vezu, Adem ispred, Mitrogol napadač i takoC.

                  Comment


                  • Zaboravio si na Markeca i Tadica koje su isto dve bitne karike, za njih mora da ima mesta u startnih 11.Meni se sada bas cini posto nece da fura tu pricu podmladjivanja i koji su igraci iskocili u proslim kvalifikacijama tako da nece imati puno prostora za glupiranje.Mozda poneki put uleti koji padobranac.

                    Ko da bude pored Matica i na golu?

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Zaboravio si na Markeca i Tadica koje su isto dve bitne karike, za njih mora da ima mesta u startnih 11.Meni se sada bas cini posto nece da fura tu pricu podmladjivanja i koji su igraci iskocili u proslim kvalifikacijama tako da nece imati puno prostora za glupiranje.Mozda poneki put uleti koji padobranac.

                      Ko da bude pored Matica i na golu?
                      Po meni Stojković i Fejsa

                      Bane, Nastasić, Subotić, Kolarov, Matić, L.Marković, Ljajić, Tadić, Mitrović, 9 ključnih karika
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Au bre, kakvu mi reprezentaciju mozemo da imamo sa sve prvih 11 i klupom, i opet nista (nadam se da sam se debeeeeeelo zajebao) necemo da uradimo. Mozda ce neko misliti da sam lud, ali mi bre imamo top8 u svetu...

                        Comment


                        • Prevaru stavljaju za trenera, a jos veca prevara ostaje na celu saveza, nema od toga lljeba, ponovo ce biti brodlom, ali neka se igraju budale.

                          Drulovic je jedini koji je zasluzio sansu!
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Sada mi se cini da je prosto nemoguce da se ne plasiramo na EP, zato sto se broj ucesnika prosiruje.Cak i ako uspemo da se plasiramo u baraz, bicemo medju najjacim timovima tamo.Mi nijednom od kada pratim repku nismo bili ispod treceg mesta, a trece mesto donosi baraz.

                            Meni bas palo na pamet da je Stanojevic sa par aktuelnih reprezentativaca saradjivao isto kao sto je bio pre slucaj sa Pizonom samo sto je on vodio mladu repku, za Drulovica mislim da ce dobiti sansu u jedan od naredna dva ciklusa kada se probiju mladje generacije koje on vodi/vodio.Svejedno mi je da li ce repku da vode Drulovic ili Stanojevic.

                            Comment


                            • drulovic ima dil sa savom da preuzme mlade u sledecem u21 ciklusu.
                              tu bi trebalo da se nadje vecina igraca sa kojima se na omladinskom u litvaniji ljetos okitio titulom prvaka evrope.
                              sto se tice novog selektora a tima, jedino je sigurno da za djukica nazalost tu nema mjesta. sudar ega, los odnos sa fss, jos gori razlaz nakon oi u pekingu itd
                              ostali kandidati:
                              -stanojevic. neocekivano popio otkaz u kini...ne pratim nesto posebno fudbal tamo ali koliko cuh islo mu je sasvim dobro. vrlo moguca opcija.
                              -piksi stojkovic. gotovo izvjesno selektor srbije jednog dana. a kada ce svanuti taj dan vidjecemo. u veoma dobrim odnosima sa vengerom koji ga je par puta zvao u london cak izjavljivao da ga vidi kao potencijalnog nasljednika na klupi arsenala. nema ga u stampi u zadnje vrijeme.
                              -mihajlovic. pokrenuo je sampdoriju u ovih par mjeseci i vec sad su prakticno spaseni ispadanja iz serije a, pogotovo sto su sinoc slavili u derbiju djenove. produzetak ugovora sa prstenasto-plavima se namece sam po sebi...medjutim svako malo u ovdasnjim medijima i javnosti se postavi pitanje svih pitanja dal on ima neki precutan dogovor sa savezom za povratak pred naredni kvalifikacioni ciklus. poznajuci njega i njegov karakter (inadzija, uporan i tvrdoglav kao mazga) ne bih se uopste iznenadio.
                              -tumbakovic. vjeciti kandidat kod svih licitacija u posljednjih 15-20 god. to ce vjerovatno i ostati u narednuh deceniju dvije...
                              -i.jovanovic. dobar rad na kipru je odlucio da naplati kod arapa u zalivu. ne pratim tamosnja zbivanja pa nisam u toku. male sanse u ovom trenutku.
                              -neki stranac. nema teorije. moje misljenje.

                              kako sada stvari stoje smijesi se 1 od ova 2 scenarija, dolazak stanojevica ili povratak mihajlovica.
                              vecina igraca je za mihu, valjda se vec navikli na njega i njegove rezone. sa druge strane siguran sam da bi prvi potez stanojevica bi bio vracanje ljajica u rep kome je vec bio selektor na omladnskom ep u ukrajini 2009. (polfinale)

                              23.februara je zrijeb kval za ep a prva sled prijateljska 5.marta u dablinu. vrlo brzo. ako se opet posegne za nekim privremenim resenjima tipa radovan curcic i sl. onda je prilicno jasno kakav scenario slijedi.......povratak malog tigra

                              Comment


                              • http://www.mozzartsport.com/vesti/al...r-srbije/70215

                                Sada je zvanicno, nadam se da necu da promenim misljenja o Stanojevicu kojeg puno cenim kao trenera.Tesko da bismo mogli boljeg od njega da nadjemo trenutno.

                                Comment

                                Working...
                                X