Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srce govori da cemo pobediti , ali kad vidim nas sastav razum me ubedjuje da cemo izgubiti , srce je srce.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • http://www.mondo.rs/s282839/Sport/Sp...me_zamole.html

      Comment


      • Gledajuci izjave kako su nalozeni, ili cemo nas nakantati sa 4 gola, ili ce izgubiti.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Koga briga vise, sto bi iko gledao menadzersku reprezentaciju.

          Comment


          • Ma pobedicemo,uvalice ga Bane,a onda ce njihova nacija da dozivi nervni slom Kod njih ce dan biti kao da je dan zalosti...

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Koga briga vise, sto bi iko gledao menadzersku reprezentaciju.
              Kako ces da strepis u petak nisi svjestan,plakat ces kad dobijete od srece
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ma ja se necu ni najmanje nervirati, nego ovako, primecujem.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • - Siniša je egoista, on misli da su žene samo za njega, ali se vara. Naučio je u Italiji da se oblači, ali nije dovoljno da si lepuškast i da staviš kravatu. Siniša, ne uskraćuj to zadovoljstvo svojim igračima koje ih ostavlja u normalnom životu. To može više da im koristi nego da šteti.
                  Ћиро Блажевић, какав цар

                  Ианче цео интервју, сасвим пристоја могао бих рећи

                  Comment


                  • Da pobedimo,verujem da bi narod oprostio Sinisi

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Kako ces da strepis u petak nisi svjestan,plakat ces kad dobijete od srece
                      Ma jok, necu ni da gledam verovatno, ne lozim se na to. To su moja braca sve <3

                      Comment


                      • Originally posted by Vule_89 View Post
                        Da pobedimo,verujem da bi narod oprostio Sinisi
                        Ne vidim sto bih mu verovao posle jedne utakmice. Covek je menadzerska gnjida i to ce doci na naplatu pre ili kasnije. Ako se eventualno dodje do pobede, opet se mora dobiti prakticno sve do kraja, a mi kakvog smo mentaliteta, sanse cemo izgubiti remijem sa nekim od levatskih timova i porazom od Hrvatske na Marakani.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Niko kome je u srcu Srbija ili Hrvatska nece moci mirno da gleda ovaj mec,jednostavno protiv tako jakih emocija covek ne moze,ovo je vise od obicne utakmice.Sve statistike-informacije padaju u vodu kad se lopta bude zakotrljala u 6 sati i vise nece biti bitno ko igra,ili ko je kome menadzer i dal je Miha sposoban ili nesposoban,samo pobeda ce se brojati,sve ostalo su pokusaji da sami sebe uverimo kako se necemo potresti,hocemo,ipak igra Srbija,a Srbija je svetinja pa makar za nju igrao i Miljkovic.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Ma jok, necu ni da gledam verovatno, ne lozim se na to. To su moja braca sve <3
                            Znam da volis Mandzuku konacno si priznao <3

                            Ja bih iskreno volio da ih zajebete da Belgijanci odu sto je lakse moguce
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Ne vidim sto bih mu verovao posle jedne utakmice. Covek je menadzerska gnjida i to ce doci na naplatu pre ili kasnije. Ako se eventualno dodje do pobede, opet se mora dobiti prakticno sve do kraja, a mi kakvog smo mentaliteta, sanse cemo izgubiti remijem sa nekim od levatskih timova i porazom od Hrvatske na Marakani.
                              A i ne znam zato bi se Sinisa upustao u nesto,ako ce mu to stetiti,pa covek se obezbedio...

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Znam da volis Mandzuku konacno si priznao <3

                                Ja bih iskreno volio da ih zajebete da Belgijanci odu sto je lakse moguce
                                Hahhahaha on je smece igrac ali pricamo istim jezikom, sto da ga ne volim. Ipak Lukisu najvise, Mocart moj <3

                                Comment

                                Working...
                                X