Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iz Novog Pazara.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ma to sa himnom je sprdnja zesca. Dokazivanje necega, i teranje inata Mihe ima da mu se obije od glavu, nazalost to ce se odraziti na repku, kao sto se vec odrazilo u ovim kvalifikacijama, al' pre svega mislim na kvalifikacije za EP, gde ce nazalost on i dalje biti trener, doduse nece, ako odrzi svoju rec.

      Ja nmg da verujem da neko moze da opravdava Mihine postupke do sada, da ne pozove jednog od najjacih zadnjih veznjaka mozda u Evropi, ali da ne preterujem, onda slobodno mogu reci najjaci igrac na svojoj poziciji u Portugalu i daleko najbolji nas veznjak, da se pozivaju kvazi igraci zbog razloga koji nam je svima poznat, da se otera Ljajic iz repke, zato sto ne peva jbenu himnu, koja se inace i protivi njegovoj veri u par pasusa, a momak najpotentniji ofanzivac kojeg sam ja video, jos od 90-tih, pa slobodno mogu reci jos od Piksija. Nikad nismo takvog igraca dugo vremena imali, i sada kad ga imamo, on se tera iz repke, da bi Miha terao inat sa samim sobom i dokazivao sebi nekakav kvazi patriotizam koji Ljajic mora da pokaze tako sto ce pevati himnu.

      Pa ona sprdnja sa brojevima i svadje sa Kolarovim, kakve su to zajebancije sunce ti poljubim.

      Podmladjivanje repke je klasican alibi, jer je ova repka imala kvalitet da ide na SP, ali nije, zato sto je Miha idiJot i je l' te, patriJota...
      Pa ovakvu Hrvatsku ne mozes dobiti, koja ima jos veceg debila na klupi, a imas igrace za to.

      Miha out, a voleo bih Drulovica da vidim na klupi, pokazao je sa mladom sta zna, i nadam se da on nije isti kao Miha.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Nem pojma sve je to pipavo, al ja to posmatram ovako - ne bih pevao himnu u zivotu, ali ako sam pristao da nastupam za nasu reprezentaciju i neko mi kaze slusaj moras da pevas himnu naravno da bih to odradio, jer kad bih odbio to bi bilo malo u suprotnosti sa mojom odlukom da nastupam za reprezentaciju. Pa ne nastupam ja za svoj gust, nego za drzavu, trenera, 10 saigraca, ljude koji su u savezu i sve sto dolazi sa tim. Pritom niko mi nije rekao, slusaj moras da skines gace, dubis na glavi i psujes svoju kevu

        E a da, to da je Miha kreten to se ne moze opisati. Jedna od retkih osoba za koju znam, da kad bih ga video na ulici, prisao bih i pljunuo ga
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Ma dobro bre ljudi, pricamo o klincu. Ne moze bas uvek doneti savrsene odluke, ne kazem da opravdavam sta je uradio i izjavio, samo udaljiti ga iz reprezentacije dok se ne vrati da moli i ljubi stopala Sinisi je imbecilno.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            Nem pojma sve je to pipavo, al ja to posmatram ovako - ne bih pevao himnu u zivotu, ali ako sam pristao da nastupam za nasu reprezentaciju i neko mi kaze slusaj moras da pevas himnu naravno da bih to odradio, jer kad bih odbio to bi bilo malo u suprotnosti sa mojom odlukom da nastupam za reprezentaciju. Pa ne nastupam ja za svoj gust, nego za drzavu, trenera, 10 saigraca, ljude koji su u savezu i sve sto dolazi sa tim. Pritom niko mi nije rekao, slusaj moras da skines gace, dubis na glavi i psujes svoju kevu

            E a da, to da je Miha kreten to se ne moze opisati. Jedna od retkih osoba za koju znam, da kad bih ga video na ulici, prisao bih i pljunuo ga
            Momak mozda i nije video "cuveni" ugovor Sinise Mihajlovica, tj njegov sastav, tako da mozemo i o tome da pricamo, prica ima dve strane kako god okrenes. A mozda momak to nije shvatio, koliko taj ugovor ipak ozbiljan do te mere da ce da te ubiju ako ne pevas himnu, ipak je on mlad i ne bas sazreo. Mislim cela ta prica oko pevanja himne je velika nebuloza, cak sam i ja mislio da ce to biti cisto radi reda, ali Miha mrtav ozbiljan.

            Ja prvi ne pevam himnu, to je moj izbor, a i ne svidja mi se nikako sastav himne, koji pre svega ne istice zemlju i njene narode, vec samo Srbe pravoslavce, dakle verska konotacija.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Nem pojma sve je to pipavo, al ja to posmatram ovako - ne bih pevao himnu u zivotu, ali ako sam pristao da nastupam za nasu reprezentaciju i neko mi kaze slusaj moras da pevas himnu naravno da bih to odradio, jer kad bih odbio to bi bilo malo u suprotnosti sa mojom odlukom da nastupam za reprezentaciju. Pa ne nastupam ja za svoj gust, nego za drzavu, trenera, 10 saigraca, ljude koji su u savezu i sve sto dolazi sa tim. Pritom niko mi nije rekao, slusaj moras da skines gace, dubis na glavi i psujes svoju kevu

              E a da, to da je Miha kreten to se ne moze opisati. Jedna od retkih osoba za koju znam, da kad bih ga video na ulici, prisao bih i pljunuo ga
              Pa nije bas tako jednostavno jbg.Ja ipak mislim da je dovoljno sto decko zeli da nastupa za svoju zemlju i na terenu se pokaze koliko mu je stalo do iste,a nametanjem necega sto se kosi sa njegovom vjerom i nije bas na mjestu...meni je to imbecilnost samo takva
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Hm, pa u pravu ste oko nekih stvari. Ne znam, mnogo je to teska tema, i to ne samo jedna, mnogo se tu stvari preplice. Evo razmisljam tek 5 minuta i vec sam se smorio. Jebem ti i politiku i alavce i drzavu i sve. Zato mi je i drago sto jedva i znam ime naseg predsednika
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Sve je to klasično zamagljivanje polusvesti naroda (a većina je takva) kojima je važnije "da sam Srbin i kada lupim šakom o sto svi ima da slušaju šta vamo pričam", nego rad, rad i rezultati istog. Još kada ima i ko da čuva leđa takvom, eto... igranka bez prestanka, pa ko voli nek se hvata u kolo...
                  A on veliki Srbin oženjen i ima decu sa Italijankom...
                  Naravno da sve to nema nikakve veze, bavimo se stvarima, ne mogu da kažem da su trivijalne, taman posla, ali u ovom stanju za koje više ne znam ni kakvo je u našem fudbalu (raspad je bio odavno, odavno), umesto da sve snage ulože u NEŠTO, pa šta god to bilo.

                  Inače ja pevam himnu, ali podjednako poštujem i one koji samo stoje mirno.

                  EDIT: U Srbiji i jedva znaš predsednikovo ime!?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Meni nije nikakav problem da pevam himnu, ali ako nece da peva ne mora. Evo ti na primer Marseljezu ne pevaju svi u Francuskoj, prvi Benzema ne peva i igra standardno u prvom timu za repku, a jedini Sinisa se pravi nesto ..

                    Mora da ode, ako ostane mi propadamo, ako nismo i propali . Covek cele kvale zove nove igrace i mesa sastave, pa to se radi kao sto je neko rekao na pocetku sezone ili pri kraju kada je sve odluceno .. Stavrno ne znam kako neko misli da mi imamo buducnost pod njim ..

                    Comment


                    • Ne znam sto uopste pricamo o ovome jer jeste pipava tema, ali samo za ogranicene ljude kao sto je nas retardirani trener.
                      Svi znamo da Sinisa mrzi Ljajicevu veru (i svaku veru po kojoj ne moras da imas istetoviran krst preko celih ledja, po mogucstvu da metnes negde i 4 slova s) i dokle god je on na klupi, Adem nece igrati.

                      Umesto da se udaramo u dupe sto je takav igrac izabrao nasu reprzentaciju, treba jos i da ga teramo da peva nesto sto se kosi sa njegovom verom.

                      Sta mislite da li bi Adem igrao da je nem? Aha...

                      Comment


                      • По мени не треба нико да игра за репрезентацију само зато јер ето је из Србије па је ред да игра.
                        Коме није стало репрезентације, коме није част да игра за њу, да гине на терену тај ни не треба да игра. Имаш тим који те плаћа, играј тада фудбал и боли те 'рац.
                        И зато нисам ни за странце у било којем спорту.

                        Што се конкретно химне тиче, превише је то широка тема, поготово за овај форум.
                        Укратко, ја не бих дао да игра неко за Србију а да не зна/пева химну, али не због Синишиних "разлога".
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Ne verujem da on mrzi Ljajicevu veru Ljubo toliko, jer Sulejmani igra isto, doduse Sulejmani peva himnu, njemu nije problem, sto naravno ne znaci da sada i Ljajic treba da je peva. Svako ima pravo izbora, zivimo navodno u demokratskoj zemlji...

                          Himna je sranje, i u demokratskoj Srbiji predstavlja samo Srbe i hriscansku veru, sto ne bi trebalo da bude slucaj, vec da predstavlja sve narode i vere Srbije, ali takav je tekst.

                          Bolje da nisu menjali "Hej Sloveni"...
                          Last edited by Freshman; 09-09-13, 15:33.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Ne verujem da on mrzi Ljajicevu veru Ljubo toliko, jer Sulejmani igra isto, doduse Sulejmani peva himnu, njemu nije problem, sto naravno ne znaci da sada i Ljajic treba da je peva. Svako ima pravo izbora, zivimo navodno u demokratskoj zemlji...

                            Himna je sranje, i u demokratskoj Srbiji predstavlja samo Srbe i hriscansku veru, sto ne bi trebalo da bude slucaj, vec da predstavlja sve narode i vere Srbije, ali takav je tekst.

                            Bolje da nisu menjali "Hej Sloveni"...
                            Zaboravio sam na Sulejmanija...

                            Ko zna sta se mota Mihajlovicu po glavi. Ja se samo nadam da ce sto pre da leti, u suprotnom ja na tekme ne idem

                            Comment


                            • А чекајте бре људи, у којем делу Химне се помиње Хришћанство, Православље?
                              Помиње се само Бог. "Који", то не пише нигде.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post
                                А чекајте бре људи, у којем делу Химне се помиње Хришћанство, Православље?
                                Помиње се само Бог. "Који", то не пише нигде.
                                Ne mora da pise, dovoljno je "srpske zemlje, srpski rod", klasicna konotacija na veru i hriscanstvo. Himna ne predstavlja sve gradjane Srbije, vec iskljucivo narod Srba, hriscane, to je problem. S obzirom da je himna stara 150 godina, zna se na sta se koja rec odnosi.

                                A imas i ovaj pasus.

                                Spoiler
                                Отаџбину српску брани
                                пет вековне борбе плод
                                Боже спаси, Боже xрани(*)
                                моли ти се српски род!(*)


                                Kao sto rekoh, svako ima svoje pravo da peva i da ne peva, ovo Mihino uslovljavanje je cist debilizam, nije ovo hor Beckih decaka, vec fudbalski nacionalni tim.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X