Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Djura likes this
    Unlikeovao bi kad cuje da Obrad trazi vise od 150k.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Unlikeovao bi kad cuje da Obrad trazi vise od 150k.
      Nedeljno ???
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ne slusajte, Wadu.Ne mozes trenere porediti na dobre i na dileje.Nije sve crno i belo.Meni je licno Robin Dut bolje resenje od Safa cija je filozofija fudbala prevazidjena, sto se uostalom i videlo po njegovim rezultatima u poslednje tri sezone.Taj Robin Dut je izbacio Papisa Dembu Sisea,I sam je pokazao da moze da vodi ekipu koja se nalazi u mirnoj i tihoj sredini bez puno pritiska.Vezano za Ignjovskog, kontam ja da sve to sto rade njemu je u inat njegovom menadzeru(Faljiju), takav sam ja stekao utisak.Sada kada su bekovske pozicije popunjene konkurisace na svojoj, ali pitanje je koliko ce igrati kada mu istice ugovor za manje godinu dana, tako da ce sigurno sansu pre Ignjovskog dobijati igraci koji su produzili ugovor bez obzira koliko oni bili slabiji od Ignjoskog.I ne igra zato sto na njegovoj poziciji igra Dutov ljubimac iz Frajburga Makijadi, koji je ruku na srce bolji igrac od Ignjovskog trenutno i u boljoj formi.Dut je insistirao na njegovom dovodjenju.Ako ne igra on, onda njegovu poziciju zauzima Feliks Kros.Od njega jeste bolji Ignjovski, ali dzaba kada se na njega racuna na duzi rok, a ovaj ce uskoro napustiti ekipu.

        Comment


        • Pa isto mozes reci da je i Pardew dobar zato sto je pokidao u jednoj sezoni sa Newcastle-om, pa opet ne menja na cinjenici da je lik tele. Mislis na Cisse-a koji od prve polusezone nije uradio apsolutno nista?

          Videcemo u svakom slucaju ko je u pravu, Dutt je mutav lik, a to ce se i videti u skorije vreme. A i meni licno neukusno porediti nekoga ko 6 godina vodi timove iz prve lige sa trenerom koji to radi 15 godina, a kud i kamo je uspesniji od ovog manekena. Umorio se Schaaf od Werder-a, pa su zato neki i propali. A evo i ovaj prodao Arnautovica i nemas tamo vise nikoga da nesto vredi i zna, zato je Ignjovskom i bolje da bezi.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment




          • Trebao je puskom...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Искрено смејао сам се овом фаулу. Толико је провидно било да ће га направити а толико га је културно одвалио, лопту није погледао на секунд.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Meni je najjaca Acina reakcija. Gledao sam, i komentato sa hrvatske televizije se prenerazio. Jos se brinuo da li je sve OK sa Sulejmanijem.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Која је била реакција? Ја радио као редар па гледао са истока као човек.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment




                  • Aca



                    `Rvat
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post


                      Trebao je puskom...
                      Бата Мирковић на Хрватски начин!!!!! Вјероватно је и умор учионио своје, и БУМ Сулејмани се распаде у парам парчад. Због овог чисто сумњам да ће Џо више наступати до краја квалификација
                      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 07-09-13, 16:43.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Аууууууууууу која реакција. Овај старт са Ацом изгледа још горе (уколико је то могуће уопште). Хрват културно све објаснио, све му јасно било.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Vrlo korektan ovaj komentator sa HRT-a. Aca brat najmiliji...
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Koliko sam razumeo ljude koji su pratili na HRT, Hrvat je inace veoma korektno preneo celu utakmicu, onako navijacki naravno, ali bez nekih gluposti. Izgleda da je EU podviknula.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Gotivan je meni ovaj komentator(kada prenosi LS), normalno da ce navijati za svoje. Kod nas se prave skandali kada nasi komentatori ne navijaju za nase.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Koliko sam razumeo ljude koji su pratili na HRT, Hrvat je inace veoma korektno preneo celu utakmicu, onako navijacki naravno, ali bez nekih gluposti. Izgleda da je EU podviknula.
                                Гледао сам ја снимак, коректан читав пренос и изјаве у полувремену и након утакмице. Само овај коментатор је један од ријетких преосталих на ХРТ од оне старе школе, у протеклих 15 год. памтим ја многе његове шовинистички настројене преносе, ал ваљда ће и он ускоро у пензију. Младе снаге су им много коректније и неоптерећене прошлошћу у тој мјери колико ови који памте и Краљевину СХС
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X