Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Nemam problem to Srbi - ne Srbi..itd, tako da nema potrebe da svaki put o tome pišeš.
    Nema veze što je pripadnik mog naroda, ima još nekoliko koji to nisu i stavljam ih u isti koš.
    Teško da mogu da budem realna i objektivna, ali to isto važi i za tebe.. tako da mi nije jasno šta hoćeš da dokažeš ovim?
    Pa stvar je da li verujemo jedni drugima na ovom forumu (za objektivnost kad to konkretno kazemo) . Ne utice na tebe da li je Srbin ili ne, ali utice to sto je bivsi igrac Zvezde i trenutno igrac MU. Ti priznajes da nisi bas objektivna tako da nemam razloga da testiram sebe.

    @ Fresko

    Ne zanima me penal, najveci promasi.
    Nikad nikad rekao ni da je limitar, bio je dobar, ali ni blizu predstavljenog.
    Last edited by Black Mamba 24; 26-03-13, 23:01.
    sigpic

    Comment


    • Auuu Nes brate.. Rio je poceo da kida kada je Vidic poceo sa njim da igra, pogledaj malo kakav su tandem bili on i Ves Braun. Tijago i Kjelini kidaju zadnjih godinu ipo dana, Teri je veliki ali mi nije bolji.. I ne znam ko je spomenuo Karvalja...

      Realno Vidara nije igrao koliko dugo, vrati se na teren i ko je gledao Mancester znace o cemu pricam, mi nismo primili maltene gol u ligi. Sta bi bilo da se nije povredio!?

      I da sada ce neko da kaze kako je lose igrao za repku, po meni lose je igrao na SP-u i posle njega. Do tada meni je on bio kidalica.. Sto se tice klupskog fudbala, Mesi se sprdao sa njim i Tores dok je bio u Liveru, ove ostale je jeo...
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Koji je to Bog <3 Klasa, prekaljena klasa. Kad LBJ kaze za njega da je oduvek bio igracina onda nema potrebe bilo sta dalje pisati. Dominacija potpuna.

        @Brajkulice: tako je prizivaj Grofa da nam ubaci Takija u repku da se posprda sa raznim Scepovicima, Djordjevicima itd...
        Odusevio me je danas Luka, bez obzira na to sto su Skoti u pitanju. Prvo zalaganje maksimalno, dostojno jednog reprezentativca. Odlicna komunikacija i saradnja sa Fejsom i zadnjom linijom, nekoliko savrseno preciznih dijagonala i konstantno ubrzavanje igre. Voleo bih da ga vidim i u ozbiljnijoj utakmici ali npr. Radovanovic nesretni da je igrao danas usporavao bi i mnogo losije bismo igrali cak i protiv ovih drva.

        Protiv Cilea isto odlican, da ne zaboravim. A pozitivan lik skroz. Doduse u normalnim okolnostima on je u reprezentaciji za klupu pored Matica i Kuzme ali kako prvi nece da igra dok je Miha tu, a od pre par dana mozda i drugi, lagano starter sto se mene tice.

        Napominjem i da je najkonstantniji u onom mrtvilu u Zvezdi.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Crna Zmija View Post
          Pa stvar je da li verujemo jedni drugima na ovom forumu (za objektivnost kad to konkretno kazemo) . Ne utice na tebe da li je Srbin ili ne, ali utice to sto je bivsi igrac Zvezde i trenutno igrac MU. Ti priznajes da nisi bas objektivna tako da nemam razloga da testiram sebe.
          Ma pusti forum, nije ovde teško dokazati da si mudar i pametan, kao ti sada, pokaži to tamo gde treba, a i meni ostavi moju pristrasnost, realni čoveče.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Auuu Nes brate.. Rio je poceo da kida kada je Vidic poceo sa njim da igra, pogledaj malo kakav su tandem bili on i Ves Braun. Tijago i Kjelini kidaju zadnjih godinu ipo dana, Teri je veliki ali mi nije bolji..

            Realno Vidara nije igrao koliko dugo, vrati se na teren i ko je gledao Mancester znace o cemu pricam, mi nismo primili maltene gol u ligi. Sta bi bilo da se nije povredio!?

            I da sada ce neko da kaze kako je lose igrao za repku, po meni lose je igrao na SP-u i posle njega. Do tada meni je on bio kidalica.. Sto se tice klupskog fudbala, Mesi se sprdao sa njim i Tores dok je bio u Liveru, ove ostale je jeo...
            Bolji Dzon i to dosta a ovo ostalo stoji...ne bih da ulazim u diskusiju oko Vidica, previse je vec ljudi ukljuceno i nisam zainteresovan

            A za Toresa je logicno, gospodski nivo jednog od najboljih napadaca danasnjice <3
            Spoiler
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • cisto jedan primer toga kako se bori za reprezentaciju

              Comment


              • Dovoljno je reci da je za velikog Vidica Nemanju poznatijeg kao „ silovan od strane Toresa Fernanda since forever ”, Milan ponudio celih 12 miliona evra. Mateo Kovacic je placen vise

                Comment


                • Ma daj brate to je neozbiljna vest!

                  jbt vidim da ce na kraju da ispadne da je Slavoljub Djordjevic WC za Vidica
                  Last edited by l1m4r; 26-03-13, 23:23.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ma to je najbitnije da nas niko nije nadigrao....

                    http://www.mondo.rs/s283830/Sport/Fu..._nadigrao.html
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ma to je najbitnije da nas niko nije nadigrao....

                      http://www.mondo.rs/s283830/Sport/Fu..._nadigrao.html
                      Slažem se apsolutno sa svim što je rekao. Niko nas nije nadigrao. Velika pohvala Novosađanima koji su došli bodriti nacionalni tim uprkos tolikoj haranzi na Mihu i ekipu. Takođe se slažem da Škoti zaslužuju svako poštovanje jer su posljednji a došlo ih je 1500 a kod nas da smo posljednji ne bi došlo ni 500 na domaću.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ma to je najbitnije da nas niko nije nadigrao....

                        http://www.mondo.rs/s283830/Sport/Fu..._nadigrao.html

                        On se bas sprda , ali bas , ovo nije vise ni smesno
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Bolji bili Skoti tamo, ne preterano ali konkretniji i stvorili vise sansi. Makedonci neznatno bolji i Hrvati 55-60 minuta bolja ekipa. Kuci ok, bolji od Velsa i Skotske i protiv Belgije odlicno prvo poluvreme, drugo bolji Belgijanci bili.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                            Slažem se apsolutno sa svim što je rekao. Niko nas nije nadigrao. Velika pohvala Novosađanima koji su došli bodriti nacionalni tim uprkos tolikoj haranzi na Mihu i ekipu. Takođe se slažem da Škoti zaslužuju svako poštovanje jer su posljednji a došlo ih je 1500 a kod nas da smo posljednji ne bi došlo ni 500 na domaću.
                            Molim te, reci mi da se sprdas. Sem ove dve utakmice u Novom Sadu, svi protivnici su postigli svoj cilj. Nema svako cilj da nas raskanta 3:0 (ali eto, Belgijanci i to uspeli, al nas nisu nadigrali, sreca naravno kao i obicno, teren, energetski nivoi i ostala batadjorska sranja koja slusamo od kada znam za sebe), neko hoce samo da dodje do rezultata. Hrvatska nam je recimo dala dva gola i onda se povukla. Cilj postignut. Makedonci su nas pustili da igramo, dali nam iz jedinog naleta koji su imali, zdravo. A mi dokle god ne naucimo da igramo na rezulat cemo nadigravati protivnika i biti moralni pobednici. Ma nek sutnemo jednom i nek udje, neka protivnik dominira, ali ja hocu rezultate. Samo to. Ne zanima me nista drugo, rezultati i uspesi, u svakoj sferi zivota.

                            A u normalnoj zemlji posle ovakvog glupiranja oko reprezentacije i generalno fudbala i ovoj od boga zaborravljenoj nedodjiji, ostavke bi prstale u celom savezu, ali kako taj sport vode ljudi bez iole morala i obraza, naravno da nece biti nicega.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ma to je najbitnije da nas niko nije nadigrao....

                              http://www.mondo.rs/s283830/Sport/Fu..._nadigrao.html
                              Da je trener, znao bi da taktika moze da bude da pustis loptu indijancima(Srbiji) i onda ih masakriras u kontri citaj Belgija, a eto i Hrvatska, dadnes loptu oni vracaju loptu odbrani i golmanu, a vec rjesen mec, i onda kao nisu nadigrani, jalova je to incjetiva i nadigravanje medjede.
                              Stojkovic je golman, ima muda, ide bez kompromisa na svaku loptu, ona Brkata picka boji se lopte, fuj!
                              Neka su uzeli ovaj mec, da se ne sjebu igraci totalno, jer oni su bitni, a u savezu nikad nece biti promjena, mafija je ukorjenjena.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Hahaha meni su ovi vrh sto se ubise da nam pojasne kako je Vida precjenjen i izvikan i da je, kako rece neko, najveca prevara naseg fudbala
                                Strasno ,kakvo je ovo vrijeme jbt,neka sto se sve obezvrjedjuje,nego sto je sve naopako Nemanja Vidic je najveca prevara naseg fudbala


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X