Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još jedna dobra partija naših momaka. I Belgiju su samljeli u BG ono je velika sportska nepravda što ih nisu dobili 3:0.

    Hvala Novom Sadu što je ovako podržao momke. Samo podrška, mladi su i biće to konkurentan tim ubuduće za velika takmičenja, ponavljam ima štofa očigledno.
    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ovo jednostavno nije tacno ni posteno.
      Jos 5 ovako da odigra i bice tacno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Ovo jednostavno nije tacno ni posteno.
        Vidic je najveca prevara naseg fudbala u poslednjih 10 godina. Za reprezentaciju posle onih kvalifikacija za SP 2006. nista nije uradio, ali nista. Cak je cesto bio glavni krivac za poraze i lose rezultate.
        I van toga, prenaduvan igrac.
        sigpic

        Comment


        • Verovatno je zato kod Fergusona kapiten. On nikada nije znao da prepozna dobrog igraca. Imao je Vidic svojih ispada, ali je te kvalifikacije za 2006. bio ubedljivo najbolji odbrambeni igrac, ne samo kod nas nego uopste. I posle je imao dobrih partija.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Nemoj mi to. Sto nije igrao tako i u reprezentaciji ?
            A i sta su mu radili pravi napadaci ono je zalosno, nije mu tesko biti najbolji panj madju panjevima.
            Samo mi je krivo sto i Subotic postaje isti.
            sigpic

            Comment


            • Ogradio sam se na njegovu reprezentativnu karijeru. Dok je trebalo da se proda, ginuo je i borio se, posle toga cinjenica je da nije igrao i davao svoj maksimum.

              Comment


              • Sinisu otvoreno prezirem zbog njegovog karaktera i nebitnih stvari kojima se bavi, a da nemaju veze sa fudbalom, ali najvise mu zameram sto se u ovim kvalifikacijama ponasa kao da igramo pripremne utakmice. Promenio je hiljadu i jednu postavu, koz repku je prodefilovalo mnogo vise igraca nego sto je trebalo...Morao je da pronadje startnih 11 i da ih se drzi, naravno uz male korekcije ako bi bile neophodne.

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Verovatno je zato kod Fergusona kapiten. On nikada nije znao da prepozna dobrog igraa.
                  To sto tamo igra me savrseno ne interesuje, ovde nije ni blizu na tom nivou vec duze vreme. Odigrao je kako valja u kvalifikacijama za EP 2004. kad se pojavio, nastavio u sledecim i posle toga sve slabije i slabije sa sve vise kurcobolje.

                  Nije kao Stankovic ali mogao je s obzirom na to koliko moze mnogo vise da doprinese. Na SP jedan od najgorih.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sve, sve ali odakle vam snage da sada pljujete po Vidicu kada on nema vise dodirnih tacaka sa reprezentacijom. Nikad on nije bio problem, a pogotovo to nije sad.

                    P.S. Aj pljujemo Mijata zato sto je pogodio precku onomad

                    Comment


                    • Stankovicu su menjali i poziciju, a ni u Interu nikad nije bio najvazniji igrac u veznom redu. Ovaj je proglasen za najboljeg igraca PL, pola Srbije ga smatralo najboljim stoperom sveta.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Sinisu otvoreno prezirem zbog njegovog karaktera i nebitnih stvari kojima se bavi, a da nemaju veze sa fudbalom, ali najvise mu zameram sto se u ovim kvalifikacijama ponasa kao da igramo pripremne utakmice. Promenio je hiljadu i jednu postavu, koz repku je prodefilovalo mnogo vise igraca nego sto je trebalo...Morao je da pronadje startnih 11 i da ih se drzi, naravno uz male korekcije ako bi bile neophodne.
                        Тако је он и у Италији када је тренирао Болоњу, Катанију и Фиорентину....шатро нешто ротира, окреће, обрће, глуми италијанског тренера па као тактизира, а ни сам није свестан да оно што је урадио против Хрвата је једна највећа тактичка испала тренера у историји фудбала.

                        Comment


                        • nije mi bila namera pljujem, samo sam se odusevio kako Matija igra i uporedio to sa Vidicevim zalaganjem u nacionalnom timu, decko jos malo samo fizicki da ojaca, sve ostalo ima

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Тако је он и у Италији када је тренирао Болоњу, Катанију и Фиорентину....шатро нешто ротира, окреће, обрће, глуми италијанског тренера па као тактизира, а ни сам није свестан да оно што је урадио против Хрвата је једна највећа тактичка испала тренера у историји фудбала.
                            Alibi trener.

                            Jbt mi nemamo domaceg trenera koji bi znao da ove mlade igrace lepo ukomponuje da to lici na nesto. Nije toliki problem sto necemo ici u Brazil, mnogo je veci sto smo sa Sinisom nazadovali.

                            Ima tu dobrih igraca, koji su sposobni za velika dela. Ubedjen sam u to...ali dzaba kad nema ko da ih vodi.

                            Comment


                            • Originally posted by vladream View Post
                              nije mi bila namera pljujem, samo sam se odusevio kako Matija igra i uporedio to sa Vidicevim zalaganjem u nacionalnom timu, decko jos malo samo fizicki da ojaca, sve ostalo ima
                              Reci da je on do sada postigao vise za reprezentaciju nego Vidic je uvreda, motivisana samo time sto je Vidic Zvezdas.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Alibi trener.

                                Jbt mi nemamo domaceg trenera koji bi znao da ove mlade igrace lepo ukomponuje da to lici na nesto. Nije toliki problem sto necemo ici u Brazil, mnogo je veci sto smo sa Sinisom nazadovali.

                                Ima tu dobrih igraca, koji su sposobni za velika dela. Ubedjen sam u to...ali dzaba kad nema ko da ih vodi.
                                Ја бих са Грофом можда покушао, мада , опет, уколико бих гурао неке појединце ради интереса којекаквих менаџерских играча и он би брзо био испљуван, у осталом у таквим околностима не би се ни Мурињо веселио.

                                Comment

                                Working...
                                X