Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Alibi trener.

    Jbt mi nemamo domaceg trenera koji bi znao da ove mlade igrace lepo ukomponuje da to lici na nesto. Nije toliki problem sto necemo ici u Brazil, mnogo je veci sto smo sa Sinisom nazadovali.

    Ima tu dobrih igraca, koji su sposobni za velika dela. Ubedjen sam u to...ali dzaba kad nema ko da ih vodi.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Reci da je on do sada postigao vise za reprezentaciju nego Vidic je uvreda, motivisana samo time sto je Vidic Zvezdas.
      Није постигао више, Видара нас је одвео на два СП-а, овај нас још нигде није одвео.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Alibi trener.

        Jbt mi nemamo domaceg trenera koji bi znao da ove mlade igrace lepo ukomponuje da to lici na nesto. Nije toliki problem sto necemo ici u Brazil, mnogo je veci sto smo sa Sinisom nazadovali.

        Ima tu dobrih igraca, koji su sposobni za velika dela. Ubedjen sam u to...ali dzaba kad nema ko da ih vodi.
        Imali smo Djuku onomad, mogao i dalje selektor da bude, da imamo odlican sistem ali nije hteo covek da slusa i oteran je pre zvanicnih utakmica sto je jos nevidjeno u svetu fudbala. Treba napomenuti da smo u svim tim prijateljskim igrali zaista odlicno. Nije bas da nema ko, na kraju krajeva i normalan stranac bi mogao dobro da radi sa ovim momcima da nam FSS nije takav kakav je. Evo npr. slobodan Feliks Magat, za ove profile igraca savrsen ali sta vredi.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Kada ode Tole i klika mu. Znaci nikad.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by Crna Zmija View Post
            Vidic je najveca prevara naseg fudbala u poslednjih 10 godina. Za reprezentaciju posle onih kvalifikacija za SP 2006. nista nije uradio, ali nista. Cak je cesto bio glavni krivac za poraze i lose rezultate.
            I van toga, prenaduvan igrac.
            Kada bi lične netrpeljivosti i ko zna šta ostavio po strani, možda bi i video dalje od nosa.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Вадо немој молим те, па он је гурао Рнића у репрезентацију то је мени гора ствар била од гурања Стевановића пре пар дана

              Comment


              • Originally posted by Crna Zmija View Post
                Samo mi je krivo sto i Subotic postaje isti.
                Kako Subotic igra za reprezentaciju tako i za Dortmund.Nikako da udje u pravu formu nakon povrede koju je zadobio pocetkom godine.Veruj mi, taj podjednako gine i za klub i za reprezentaciju.Stavise mogu slobodno reci da je sada bolje odigrao za reprezentaciju(danas mu zameram jedino sto je promasio loptu u situaciji kada smo mogli biti kaznjeni) nego za Dortmund od kada je ponovo usao u pun trenazni proces.

                Nastasic je po meni danas bas lose odigrao, pravio je mnogo vise gresaka nego Subotic.Par puta se videlo da njih dvojica imaju losu komunikaciju, sreca po nas pa to Skoti nisu uspeli da iskoriste.U velikoj meri je tome doprineo i teren.Trebace njima jos par utakmica da se uigraju, posto je ovo mislim tek drugi put da igraju zajednoj u startnoj postavi.I bespotreban zuti karton Nastasica zbog kog ce propustiti sledeci mec sa Belgijancima.


                Edit:I dok je Tole tu mi mozemo samo da sanjamo o Djukicu.Prvo ga je oterao iz Partizana, a zatim iz reprezentacije.
                Last edited by Ricma; 26-03-13, 22:03.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Вадо немој молим те, па он је гурао Рнића у репрезентацију то је мени гора ствар била од гурања Стевановића
                  Covek rastura u Spaniji, a on je brat bratu vodio reprezentaciju na pet meceva. Bez problema nas najjaci trener u ovom momentu.

                  Ako se po njegovom principu treba suditi i ostalima, Miha, Zonpi i kompanija ne bi docekali dva meca na klupi reprezentacije.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    I bespotreban zuti karton Nastasica zbog kog ce propustiti sledeci mec sa Belgijancima.
                    Auuu, bice mucno gledati. Bisevac ili Tomovic u prvoj pored Subotica.

                    Trudi se Subotic ali bas lose igra za reprezentaciju, ne samo u poslednje vreme nego inace. Jedino sto je protiv Nemaca odigrao perfektno na SP, sve ostalo iole ozbiljnije slabo. Probao bih ja i varijantu sa Banetom i Nastasicem na stoperima a Basta i Kolarov po bokovima.

                    Matija odlicno odigrao, kao i prakticno sve za reprezentaciju. Doktor.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Kada bi lične netrpeljivosti i ko zna šta ostavio po strani, možda bi i video dalje od nosa.
                      Samo govorim ono sto mislim. Niti ga mrzim sto je Zvezdas, niti ga mrzim sto je iz MU. Zapravo, uopste ga ne mrzim, vec imam takvo misljenje o njemu. Jednostavno nije dobar kao sto se prica. A zasto bi ti bila objektivnija od mene kad si i Zvezdas i navijac Mancestera ?

                      Originally posted by Maric91 View Post
                      Kako Subotic igra za reprezentaciju tako i za Dortmund.Nikako da udje u pravu formu nakon povrede koju je zadobio pocetkom godine.Veruj mi, taj podjednako gine i za klub i za reprezentaciju.Stavise mogu slobodno reci da je sada bolje odigrao za reprezentaciju(danas mu zameram jedino sto je promasio loptu u situaciji kada smo mogli biti kaznjeni) nego za Dortmund od kada je ponovo usao u pun trenazni proces.

                      Nastasic je po meni danas bas lose odigrao, pravio je mnogo vise gresaka nego Subotic.Par puta se videlo da njih dvojica imaju losu komunikaciju, sreca po nas pa to Skoti nisu uspeli da iskoriste.U velikoj meri je tome doprineo i teren.Trebace njima jos par utakmica da se uigraju, posto je ovo mislim tek drugi put da igraju zajednoj u startnoj postavi.I bespotreban zuti karton Nastasica zbog kog ce propustiti sledeci mec sa Belgijancima.


                      Edit:I dok je Tole tu mi mozemo samo da sanjamo o Djukicu.Prvo ga je oterao iz Partizana, a zatim iz reprezentacije.
                      Ma ne to da li se trudi jednako za Dortmund i za reprezentaciju, vec po stilu igre. Uvek ce ga jebati bolji tehnicari. Pogledaj ti njegovu reakciju kod prvog gola na Maksimiru, ono je sramota za fudbalera, kao zena je reagovao.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Reci da je on do sada postigao vise za reprezentaciju nego Vidic je uvreda, motivisana samo time sto je Vidic Zvezdas.
                        Apsolutno me zabole za koji je tim ko igrao, pa taj Nastasic u Partizanu nije odigrao zvanicni mec. U ovom trenutku od Partizanovih/Zvezdinih igraca za reprezentaciju treba da igraju samo Basta, Stojkovic, Ljajic i Petrovic u nekoj backup varijanti na zadnjem veznom, mada se i Fejsa danas lepo pokazao, za razliku od mocnog Radovanovica. Bambi je u totalnom raspadu od forme, Subotic takodje, mozda da se Bane pomeri u sredinu a Basta da igra desnog beka, jebem li ga.

                        Comment


                        • Solidno sm odigrali mec veceras , Videlo se da Skoti nisu bog zna sta kakva repka ali i mi smo stvorili neke sanse i dali ta dva gola i konacno pobedili neki mec . A Mamba kako mozes da pricas da je Vidara prenaduvan igrac , on je nas najbolji stoper . Odveo nas je na dva prvenstva i do onog promasenog penala u Sloveniji ga niko nije pljuvao i sad odjednom ne valja Vidic .

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            Solidno sm odigrali mec veceras , Videlo se da Skoti nisu bog zna sta kakva repka ali i mi smo stvorili neke sanse i dali ta dva gola i konacno pobedili neki mec . A Mamba kako mozes da pricas da je Vidara prenaduvan igrac , on je nas najbolji stoper . Odveo nas je na dva prvenstva i do onog promasenog penala u Sloveniji ga niko nije pljuvao i sad odjednom ne valja Vidic .
                            Ja sam ga uvek pljuvao. A pogotovo kad ga neko poredi sa najboljih stoperima sveta, tada jos vise pocnem pljuvati.
                            Jest nas, to je bas tesko. I nije nas on odveo, on je bio medju igracima koji su nas odveli. I u kvalama za SP 2010. mnogo vise je Ivanovic doprinosio.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Crna Zmija View Post
                              Samo govorim ono sto mislim. Niti ga mrzim sto je Zvezdas, niti ga mrzim sto je iz MU. Zapravo, uopste ga ne mrzim, vec imam takvo misljenje o njemu. Jednostavno nije dobar kao sto se prica. A zasto bi ti bila objektivnija od mene kad si i Zvezdas i navijac Mancestera ?
                              Da li sam objektivna, nemam pojma, ali to nisam ni rekla, ali da ga mrziš... mrziš ga (mada je to možda i uticaj drugih)... jer apsolutno ne razumem zašto ti on sada smeta. Što ne idemo u Brazil?
                              Isuviše ga često pominješ u poslednje vreme u negativnom kontekstu, totalno bezrazložno.
                              Verovatno su ovi iz MU neuki, šta znaju Englezi... ah, zaboravila sma da ta liga ništa ne valja.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Crna Zmija View Post
                                Ja sam ga uvek pljuvao. A pogotovo kad ga neko poredi sa najboljih stoperima sveta, tada jos vise pocnem pljuvati.
                                Jest nas, to je bas tesko. I nije nas on odveo, on je bio medju igracima koji su nas odveli. I u kvalama za SP 2010. mnogo vise je Ivanovic doprinosio.
                                Ma sigurno

                                Comment

                                Working...
                                X