Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja stvarno mislim da ga Leka daje, nema ni zrna ironije. Covek zna da igra samo kada ima normalnog protivnika. Lakse ce dati gol Barsi ili Spaniji nego Smederevu. Takav je.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ova formacija bi i uspela, da mi imamo zadnjeg-veznog koji moze da kreira, ali mi ni u ludilo takvog nemamo. Drugo, sto znaci da ce svi nasi napadi ici preko Ivana i Tomica, preko Bambija i Darka. Znaci napadi sa krila, i nikako kroz sredinu, samo centar sutevi ka Lekicu u nadi da ce on pogoditi gol, sto je toliko starmodno da ja ne znam. Sva sreca pa su Bambi i Darko odlicni dribleri, pa se nadam da ce sami zavrsavati akcije, jedino tako mozemo dati gol, ili Leku da usere...

      Cim ne vidim Djuricica ili Ljajica(koji ce se valjda vratiti kad nauci himnu ), nema ovde leba...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Bila bi sramota da u tri utakmice ne postignemo bar jedan gol,tako da se nadam da cemo veceras zabiti,pa moze i iz ofsajda.
        sigpic

        Comment


        • Kao sto sam rekao i pre ovih utakmica,nek isprobava sada sto vise moze,zato i sluze ove utakmice al kad dodju kvalifikacije nek me zaobidje sa trecinom ovih igraca.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Kao sto sam rekao i pre ovih utakmica,nek isprobava sada sto vise moze,zato i sluze ove utakmice al kad dodju kvalifikacije nek me zaobidje sa trecinom ovih igraca.
            Zasto da ih onda isprobava ako ce da odbaci trecinu?

            Comment


            • Kakav sastav... Moje misljenje je da je trebao da stavi najbolje igrace iz prethodne 2 utakmice, a ne ovako ponovo ima da bude 2:0 ili nesto slicno.

              Comment


              • Lekic vs Ibrahimovic... Sudar titana

                Comment


                • Izludjuje me Mihajlovic sa njegovim formacijama gde imamo samo tri defanzivca.Bisevca uopste nije koristio.Vise sam za formaciju 4-5-1 gde bi stoperski tandem cinili Bisevac i Subotic, da bi Ivanovic igrao desnog beka.Jos kada vidim izbor igraca samo sto me ne strefi slog.On je u necemu vec sada nadmasio Pizona , brze mi je splasnuo optimizam.
                  Nadao sam se da veceras mozemo konacno zabeleziti remi, ali izgleda da cu morati cekati avgust i duel sa Ircima kod nas.Protiv najjaceg tima Svedkse mi igramo sa najboljim igracima JSL+par ''stranaca''.Sve ovo mirise na debakl.

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Izludjuje me Mihajlovic sa njegovim formacijama gde imamo samo tri defanzivca.Bisevca uopste nije koristio.Vise sam za formaciju 4-5-1 gde bi stoperski tandem cinili Bisevac i Subotic, da bi Ivanovic igrao desnog beka.Jos kada vidim izbor igraca samo sto me ne strefi slog.On je u necemu vec sada nadmasio Pizona , brze mi je splasnuo optimizam.
                    Nadao sam se da veceras mozemo konacno zabeleziti remi, ali izgleda da cu morati cekati avgust i duel sa Ircima kod nas.Protiv najjaceg tima Svedkse mi igramo sa najboljim igracima JSL+par ''stranaca''.Sve ovo mirise na debakl.
                    Opusteno brate, iskuliraj, oguli bananu.

                    Sto rece Mambara, valjda cemo ugurati nesto u gol makar iz ofsajda. Mada vec sada vidim da cemo se samo braniti, a kada lopta bude u nogama nasih igraca, to ce biti gusenje tesko.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ма Пилс Лајт је ископирао систем од Италија, тј. Јуве је форсирао нешто слично ове сезоне, стим што они имају у вези Маркизија, Пирла и Видала, тешко да ми можемо да држимо 60-70 процената лопту у ногама (као што је то радио Јуве са овим системом) са везним редом у коме су Фејса, Петровић, Матић, мали Мићко, Радовановићем....лепше би то деловало нпр. са Кузмановићем (који је повређен), Нинковићем и Ђуричићем (можда уместо Нинковића неки дефанзивније оријентисан). Плус сложио бих се да нам бокови буду Бане-Коларов и ајде форсирамо ту формацију са три штопера Суботић-Бишевац-Луковић, испред Тошић и Тадић и наравно шпица да потражимо негде по Европи (да видимо коме је чукунбаба пореклом са ових простора пре редом ). Али ајде, проба човек, очигледно је, видећемо како ће бити кад крену квалификације....;)

                      и наравно

                      Comment


                      • Sinisa kaze da se Stojkovic vraca na gol reprezentacije u kvalifikacijama.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Sinisa kaze da se Stojkovic vraca na gol reprezentacije u kvalifikacijama.
                          Steta sto ne racuna na Zigaru. Treba nam spic.

                          Comment


                          • Kad je rekao da ne racuna na njega?

                            Comment


                            • Danas, u istoj izjavi kao i za Stojketa. Bezveze, nije Zigatar igracina, ali je sigurno kvalitetniji od svih koji su igrali u spicu na prethodne tri pripremne.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Aha,nisam procitao tu izjavu.Ma sta znam,mislim da Mihajlovic trazi mobilnije napadace tipa Lazovic,Mrdja al u svakom slucaju mislim da za Zigica ima mesta,pa makar i na klupi.

                                Comment

                                Working...
                                X