Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema gledanja prenosa na trgovima zato sto vecinu normalnih ljudi ovde jednostavno boli patka za mafijasku reprezentaciju. Imamo toliko drugih sportova gde smo uspesni, ljudi polako pocinju da bataljuju fudbal. Bar iz mog okruzenja.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Nema gledanja prenosa na trgovima zato sto vecinu normalnih ljudi ovde jednostavno boli patka za mafijasku reprezentaciju. Imamo toliko drugih sportova gde smo uspesni, ljudi polako pocinju da bataljuju fudbal. Bar iz mog okruzenja.
      Fudbal je najpopularniji sport u svijetu i kod nas i koliko god se trudio bilo ko biti operisan kad izgube neku utakmicu, sutra će svi biti uz nacio tim i oboriti sve rekorde gledanosti
      Ako pobjede, euforija, ako izgube kao nismo gledalli ovo - ono.
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
        Fudbal je najpopularniji sport u svijetu i kod nas i koliko god se trudio biti operisan kad izgube neku utakmicu, sutra će svi biti uz nacio tim i oboriti sve rekorde gledanosti
        Farma ce biti gledanija

        Comment


        • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
          U Banjaluci sutra obustava saobraćaju u centru Grada do 20:30, organizuju putem video - bima gledanje utakmice na Trgu Krajine.
          Gledam večeras emisiju na HRT, ismijavaju BG i Srbiju kao nema nigdje niti jednog znaka koji potsjeća na utakmicu niti će se gdje gledati na Trgu.
          Pa tek tada pocinje utakmica .
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Farma ce biti gledanija
            dobro ali prevagnuće ono, Farma je i prekosutra a novi derbi sa kroasanima ko zna kad
            РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

            Comment


            • Смем руку у ватру да ставим да ће текму преко ТВ-а гледати бар 3 милиона људи !
              Иначе, јесте нам јад у репрезентацији али мени искрено није свеједно да ли ћемо да победимо или изгубимо, поготово сутра, а и између осталог сваки меч.

              Comment


              • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                dobro ali prevagnuće ono, Farma je i prekosutra a novi derbi sa kroasanima ko zna kad
                Hajde izbegavajte ovakve stvari srece vam.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ja mislim da mi to sutra gubimo sigurno.Igramo veoma,veoma lose,ne mozemo nikog dobiti i sada smo se napalili da cemo dobiti Hrvate koji imaju duplo bolji tim od nas,tesko.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Meni sutra nije, za sve ostale jeste svejedno. Cesto bih izabrao bolju igru, a losiji rezultat, dok mi je sutra vazno samo da imamo dobar rez, pa makar dali oni dva autogola i da nemamo nijednu sansu vise.
                    Na trg verovatno nikad ne bih otisao. Ako ne mozes na stadionu, onda lepo kuci, i na trgu je ekran, samo veci.
                    sigpic

                    Comment


                    • Po meni je sutra 50-50 , sve i da igramo sa drugim timom , zaboravlja se kvalitet u ovim mecevima i gine se za reprezentaciju ili bi bar tako trebalo da bude ;)
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Po meni je sutra 50-50 , sve i da igramo sa drugim timom , zaboravlja se kvalitet u ovim mecevima i gine se za reprezentaciju ili bi bar tako trebalo da bude ;)
                        Kod nasih manekena ne bi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Po meni je sutra 50-50 , sve i da igramo sa drugim timom , zaboravlja se kvalitet u ovim mecevima i gine se za reprezentaciju ili bi bar tako trebalo da bude ;)
                          Možda smo čak i u prednosti, jer mnogo su se digli i već su upisali ova tri boda a to nije dobro. Jedino što me brine jeste premlad sastav, da ne izgore. Nije fraza ali kad bi izdržali jedno pola sata da ne primimo gol, sve bi nam se otvorilo
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Za reprezentaciju uvek treba da se gine!
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Onaj komentar za farmu je sala. Ne mogu da docekam sutrasnju utakmicu.
                              A jos plus je ortak diplomirao pa idemo kod njega vec u 4,5 da krenemo sa cirkanjem, da nam bude lakse...a onda u kafanu. Ako pobedimo ne verujem da cemo se vratiti kuci par dana

                              Comment


                              • Ја ћу као и ЛШ да гледам са ортацима у Моцарту. Не мож' боље.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X