Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golmanska je tuga pregolema.

    Nikola Pandurević
    Zvonko Milojević
    Aleksandar Koćić
    Ivica Kralj
    Dragoje Leković
    Igor Dimitrijević
    Željko Ciciović
    Saša Ilić
    Radovan Radaković
    Oliver Kovačević
    Dragoslav Jevrić
    Vlada Avramov
    Vladimir Stojković
    Bojan Isailović
    Vladimir Dišljenković
    Željko Brkić
    Anđelko Đuričić
    Bojan Jorgačević
    ...

    Izostavio sam nekog? Lutamo, lutamo i samo lutamo...

    Comment


    • Dragan Žilić isto... xD

      Ali mislim da će Brkić biti još bolji, otićiće možda Handanović iz Udinezea, ovi će vratiti Brkića i još više će se poboljšati u Udinezeu... Sve u svemu odlično je startovao u Seriji A. Odlične odbrane...

      Izgleda da mu Pižon nije oprostio onu grešku protiv Estonaca u gostima...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Stojkovic je sasvim solidno resenje,ali sta da se radi kad je stanje u zemlji takvo kakvo je i selektor se nista ne pita vec menadzeri i grupa huligana...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • I nastavicemo da lutamo...
          Nije mi uopste jasno sto Sulejmani i Tadic ne dobijaju poziv, sta treba da urade da bi zaigrali za nas prvi tim...
          I dokle cu morati da gledam Pantu u napadu, tu agoniju i nemoc, te situacije kada ga klinac od 20 godina ustopuje da ne moze da se mrdne...
          Pitam se samo sa kojom formacijom cemo izaci...
          Da li sa 2 napadaca ili opet sa anoreksicnim i slabasnim Pantom...

          EDIT: Kakvo je Stojkovic resenje, najveci kikser medju golmanima, da moze i kroz usi bi ga primio sa 40 metara... Jos uz to je nula od coveka i u repki ga niko ne postuje, zasluzeno....
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Dragan Žilić isto... xD

            Ali mislim da će Brkić biti još bolji, otićiće možda Handanović iz Udinezea, ovi će vratiti Brkića i još više će se poboljšati u Udinezeu... Sve u svemu odlično je startovao u Seriji A. Odlične odbrane...

            Izgleda da mu Pižon nije oprostio onu grešku protiv Estonaca u gostima...
            Ko bi mu oprostio. Estonac puca po sredini gola, njemu se lopta od face odbija u mrežu. Baš frustrirajuće. Pantelić postiže drugi gol, ja pravim sa drugraima opštu lomljavu po stanu, upada nadrndani komša taman kad je Stojanović saopštio da je gol poništen a komša pita "šta vam je što divljate?". Mi zanemeli, onako totalno zbunjeni.

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              I nastavicemo da lutamo...
              Nije mi uopste jasno sto Sulejmani i Tadic ne dobijaju poziv, sta treba da urade da bi zaigrali za nas prvi tim...
              I dokle cu morati da gledam Pantu u napadu, tu agoniju i nemoc, te situacije kada ga klinac od 20 godina ustopuje da ne moze da se mrdne...
              Pitam se samo sa kojom formacijom cemo izaci...
              Da li sa 2 napadaca ili opet sa anoreksicnim i slabasnim Pantom...

              EDIT: Kakvo je Stojkovic resenje, najveci kikser medju golmanima, da moze i kroz usi bi ga primio sa 40 metara... Jos uz to je nula od coveka i u repki ga niko ne postuje, zasluzeno....
              Ma ja mislim da je sada golman najmanji problem,dobar je Jorgacevic.Najveci problem je napad.

              1.Rahiticni Pantelija
              2.Dugo povredjeni Zigic
              3.Dugo povredjeni Mrdja

              Sta sa ovim da radimo?

              Ne znam ni ja zbog cega Sulejmani i Tadic ne dobijaju poziv.Ustvari znam,ali...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Ali svaki naš golman je napravio neku kardinalnu grešku, da se ne lažemo

                Kad se setim onih kvalifikacija za SP 2006. godine. Samo jedan primljen gol i to od Raula u Španiji... Dragoslav Jevrić je bio fantastičan , bez obzira što nam je odbrana bila odlična (Gavrančić, Krstajić, Vidić, Dragutinović).

                I onda ga zameni Klemente...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by Krle View Post
                  Ali svaki naš golman je napravio neku kardinalnu grešku, da se ne lažemo

                  Kad se setim onih kvalifikacija za SP 2006. godine. Samo jedan primljen gol i to od Raula u Španiji... Dragoslav Jevrić je bio fantastičan , bez obzira što nam je odbrana bila odlična (Gavrančić, Krstajić, Vidić, Dragutinović).

                  I onda ga zameni Klemente...
                  E tu se slazem!Ja nikako ne mogu da prezalim Jevrica...nije covek kriv za SP 2006...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Meni se reprezentacija smucila na svetskom prvenstvu kako su samo lose odigrali, zadovoljili se sa tim sto su otisli tamo...
                    NE kazem uspeh je to ali opet imali smo momentum imali smo igru da svakoga pobedimo ali eto njima se vise svidelo da lade jaja...
                    Ne mogu vam opisati koliko mi je zao sto su oterali Radomira ustvari sto ga je Tole oterao, i umesto da su coveku platili 500k ili milion koliko je trazio sada ce morati da mu isplate 2 miliona
                    Genijalnost naseg presednika
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Urek'o sam Brkića, primio gol na Siciliji od Palerma...

                      A za Jevrića je najgore što je čovek rođen u Crnoj Gori i 2006. se odlučio da igra za Srbiju! Ali razočarao se jer je "mali Napoleon" dao priliku Stojkoviću...

                      Jevrić, bivši golman Zvezde...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Jevric je jedan veliki majstor.Unisti ga Klementije...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Ali svaki naš golman je napravio neku kardinalnu grešku, da se ne lažemo

                          Kad se setim onih kvalifikacija za SP 2006. godine. Samo jedan primljen gol i to od Raula u Španiji... Dragoslav Jevrić je bio fantastičan , bez obzira što nam je odbrana bila odlična (Gavrančić, Krstajić, Vidić, Dragutinović).

                          I onda ga zameni Klemente...
                          Bilo je očekivano da ga neko zameni, izgubio je kontrolu nad ekipom, zavladala je anarhija, Vidić i Kežman su se pičkarali i skoro bili na ivici tuče, Koroman je javno kritikovao selektorove taktičke postavke. Zacarila je totalna anarhija.

                          golmani:

                          Dragoslav Jevrić
                          Oliver Kovačević
                          Vladimir Stojković

                          odbrana:

                          Goran Gavrančić
                          Nemanja Vidić (par dana pre početka prvenstva se teško povredio zbog čega je propustio SP)
                          Dušan Petković (par dana pre početka SP pod pritiskom medija napušta reprezentativni kamp)
                          Mladen Krstajić
                          Nenad Đorđević ( molio Petkovića da ne igra utakmicu protiv Argentine, posle blamaže u duelima sa Robenom u 1. kolu)
                          Ivica Dragutinović
                          Milan Dudić (proslavio se i postao opštepoznat diljem planete)
                          Dušan Basta

                          sredina:

                          Dejan Stanković
                          Igor Duljaj
                          Predrag Đorđević
                          Ognjen Koroman (nedisciplinovan i arogantan)
                          Albert Nađ (prestar)
                          Saša Ilić
                          Zvonimir Vukić (povređen)
                          Ivan Ergić (povređen)


                          napad:

                          Savo Milošević (daleko od zenita karijere)
                          Mateja Kežman (Taj je jeo sta je hteo - tramvaj ceo i oblaka jedan deo! Strasno, strasno!)
                          Nikola Žigić
                          Danijel Ljuboja

                          Comment


                          • Pa zasto da zameni bas Jevrica?
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Pa zasto da zameni bas Jevrica?
                              Ma najmanji je problem Jevrić. Žalosnije je što nemamo perspektivnog golmana kao npr. Hrvati Kelvau i Delača.

                              Naši klubovi su operisani od stvaranja kvalitetnih napadača i golmana.

                              Gde igra nekada najveća nada srpskog fudbala napadač Danijel Aleksić koji se prošle godine potucao po Cvajti igraći za Grojter Firt (još je u Đenovi?)?

                              Pozvao bih 17godišnjeg Lazara Markovića, deluje mi kao zanimljiv igrač.

                              Comment


                              • E jbt i ja pre 10 minuta gledao celi tim ,gde ko od tih sada igra , sve jad i tuga. Koroman i Duljaj u Krvlji Sovjetov ...

                                Verovatno igramo u ovom timu :

                                Jorgacevic-Ivanovic-Subotic-Rajkovic-Kolarov-Petrovic-Kuzmanovic-Krasic-Ninkovic-Ljajic-Pantelic

                                Iako bih ja licno volio da igramo u sledecem timu :

                                Jorgacevic-Ivanovic-Subotic-Tomovic-Kolarov-Kuzmanovic-Ninkovic-Tomic-Krasic-Jovanovic-Pantelic
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X