Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi jednostavno nemamo nekog kreativca igre kao sto je Luka Modric i naravno nemamo nekog lucidnog napadaca.Dok se takvi igrace ne pojavi propustacemo uglavnom i Evropsko i Svetsko prvenstvo.
    Last edited by aca; 17-10-12, 14:46.

    Comment


    • Originally posted by aca View Post
      Mi jenostavno nemamo nekog kreativca igre kao sto je Luka Modric i naravno nemamo nekog lucidnog napadaca.Dok se takvi igrace ne pojavi propustacemo uglavnom i Evropsko i Svetsko prvenstvo.
      Imamo Ljajica. Oh wait... Imamo i Ninkovica. Oh wait... Imamo i Kuzmanovica. Imamo i malog Dzigija, ali igra Markec, da se ne izrazim ruzno. Imamo i napadaca, izvesnog Sulejmanija, ali igraju Scepovic i Djuricic.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Covece, pricamo vec mesecima, on nije tu zbog sposobnosti nego da gura odredjene igrace a druge ne poziva. Nema tu nikakve logike, strucnosti i sl. Tako u dilu su mogli i tebe ili mene da stave, mogu i kafekuvaricu Miru u troclanu komisiju, samo da imamo trenersku licencu.
        Ja ipak mislim da je on tu jer nemaju kog drugog.

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Imamo Ljajica. Oh wait... Imamo i Ninkovica. Oh wait... Imamo i Kuzmanovica. Imamo i malog Dzigija, ali igra Markec, da se ne izrazim ruzno.
          Ne znam sto decka tera da peva himnu kad neki igraci i u ostalim reprezentacijama ne pevaju himnu.Vrlo glup razlog sto ne igra.

          Comment


          • Originally posted by aca View Post
            Ja ipak mislim da je on tu jer nemaju kog drugog.
            Naravno da imaju, eno Bata Djorinu skolu zavrsilo preko 200 strucnjaka. Samo kako sa Sakicem, Vignjevicem ili tako nekim likom objasniti bestidno guranje menadzerskih igraca. E tu dolazi Sinisa, veliki igrac, mali covek i trener. Dovoljno reputacije da usrecis i privremeno ucutis navijace, dovoljno pokvarenosti da se dogovoris da se ugradi u transfere. Idealan profil.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Da li cemo popiti suspenziju (U21) ili ne, svejedno mi je da budem iskren. Boli me kurac vise za sve. Ne nerviram se ni najmanje. Odraz frustracije i nemoci na terenu jedan sportista i predstavnik svoje drzave ne bi trebao rjesavati tucom. Sport je igra zivaca. Ako ti u 2 tekme nisi mogao stvoriti 3 krstene sanse i nisi dao gol, izgubio si majstore zasluzeno i tacka. Iskuliraj i idemo dalje, nije smak svijeta. Ali jok, ipak smo mi Srbi, objasnicemo mi njima batinama neke stvari iako se zna da cemo popiti kaznu i narusiti ugled zemlje, ali jebes to. Ne znaju oni sta je patriotizam! I u ovoj tuci nisu ucestvovali svi nasi momci, vec njih 3-4. Ali dzaba je sto su ostali nastojali sve smiriti kad ce ova 3-4 lika poslati ovakvu sliku u svijet. I onda je uzaludan trud Djokovica i njemu slicnih sportista da predstave Srbiju u sto boljem svjetlu u svijetu, kada se uvijek par ljudi ispisa na sav njihov trud. I onda krecu teorije zavjere. Ovi povici odraslih ljudi tipa "Udri!" sve govore. To su nam najzastupljenije rijeci. I tako ce poslije onog skandala u Italiji kad me je bilo sramota sto sam Srbin, izaci novi skandal u srpskom fudbalu. Dokad vise? Ne znamo mi pristupiti fudbalu, nije to za nas.
              Last edited by bracala; 17-10-12, 10:53.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • A da oni ipak zovu Antica.Salu na stranu sve posle Antica je bruka i sramota.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Da li cemo popiti suspenziju (U21) ili ne, svejedno mi je da budem iskren. Boli me kurac vise za sve. Ne nerviram se ni najmanje. Odraz frustracije i nemoci na terenu jedan sportista i predstavnik svoje drzave ne bi trebao rjesavati tucom. Sport je igra zivaca. Ako ti u 2 tekme nisi mogao stvoriti 3 krstene sanse i nisi dao gol, izgubio si majstore zasluzeno i tacka. Iskuliraj i idemo dalje, nije smak svijeta. Ali jok, ipak smo mi Srbi, objasnicemo mi njima batinama neke stvari iako se zna da cemo popiti kaznu i narusiti ugled zemlje, ali jebes to. Ne znaju oni sta je patriotizam! I u ovoj tuci nisu ucestvovali svi nasi momci, vec njih 3-4. Ali dzaba je sto su ostali nastojali sve smiriti kad ce ova 3-4 lika poslati ovakvu sliku u svijet. I onda je uzaludan trud Djokovica i njemu slicnih sportista da predstave Srbiju u sto boljem svjetlu u svijetu, kada se uvijek par ljudi ispisa na sav njihov trud. I sve ovo podrzava velika vecina Srba komentarima koji su na nivou ranog pubertetlije. Ovi povici odraslih ljudi tipa "Udri!" sve govore. To su nam najzastupljenije rijeci. I tako ce poslije onog skandala u Italiji kad me je bilo sramota sto sam Srbin, izaci novi skandal u sprskom fudbalu. Dokad vise? Ne znamo mi pristupiti fudbalu, nije to za nas.
                  Mozda ne znamo da radimo,ali zato znamo da se bijemo.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Nikako da shvatimo da smo niko i ništa, decenijama unazad. Da smo mali, nebitni, na margini, osuđivani i od kojih treba i od kojih ne, da nemamo uticaja, da nas niko ništa ne pita i da druge ne zanimamo, osim kada napravimo neko sranje...A svojim postupcima, nažalost, pre svih oni na političkom i državnom nivou najviše tome i takvoj atmosferi doprinose i to se prenosi, hteli mi to i ne i na one sfere koje blage veze nemaju, niti bi trebalo da imaju sa sportom. Mi smo homofobični, ksenofobični, šovinisti ... i mnogo toga još, što je tamo preko zabranjeno i osuđivano, mada pojedniaca takvih ima svuda.
                    Ono "majmunisanje" sa tribina nikako nam nije trebalo, ali to smo mi. Posle se čudimo i krstimo. Bitno da se na dvoru cara Dušana jelo viljuškom, zlatnom valjda.

                    I naravno, uvek su drugi krivi.

                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    @Olja Kada vidim komentare na sajtovima na ovu temu dodje mi da iskocim iz svoje koze. Taj nivo prebacivanja odgovornosti na druge nema niko na svetu. Potpisujem.
                    Koliko su neke nase mane koje se opravdano osudjuju javne, toliko su one i dobro sakrivene tamo gde se propagira vrla tolerancija. Da imamo mnogo toga da popravljamo kod nas samih, da imamo gomilu sljama, da smo nedorasli nekim stvarima, sve je apsolutno tacno. Ali je takodje tacno da smo u stanju da apsolutno nemamo postovanja prema nama samima i da sami sebi kenjamo po ledjima kada god stignemo. Sve do onog momenta dok ne budemo krenuli da postujemo prvenstveno sebe, onda i druge, bice nam ovako kako jeste u fudbalu i van fudbala. Da postoje i interesi da se blatimo po celom svetu/Evropi, postoje. Sa cime sve to ima veze, sa geografskim polozajem, religijom, politikom, ljudima iz senke, nasom gluposcu medju svime time... Ionako je sve ovo otislo u debeo off...

                    Comment


                    • Originally posted by tantuz View Post
                      Koliko su neke nase mane koje se opravdano osudjuju javne, toliko su one i dobro sakrivene tamo gde se propagira vrla tolerancija. Da imamo mnogo toga da popravljamo kod nas samih, da imamo gomilu sljama, da smo nedorasli nekim stvarima, sve je apsolutno tacno. Ali je takodje tacno da smo u stanju da apsolutno nemamo postovanja prema nama samima i da sami sebi kenjamo po ledjima kada god stignemo. Sve do onog momenta dok ne budemo krenuli da postujemo prvenstveno sebe, onda i druge, bice nam ovako kako jeste u fudbalu i van fudbala. Da postoje i interesi da se blatimo po celom svetu/Evropi, postoje. Sa cime sve to ima veze, sa geografskim polozajem, religijom, politikom, ljudima iz senke, nasom gluposcu medju svime time... Ionako je sve ovo otislo u debeo off...
                      Najgori u regionu.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Treba samo da se opustimo i prihvatimo realnost. Meni je brat asprilja sve crno na belo napisao, odjednom sam dobio 4 oka
                        Pogledajte samo koliko Ramadanijevih igraca: http://www.transfermarkt.co.uk/en/li...erater_13.html
                        Serdjo Berti menadzer De Rosiju, Manciniju, Mihajlovicu, Monteli. Ide konekcija Berti-Ramadani... Siti-Fiorentina. Povezacete i sami bas ono sto Nebojsa prica. Uzme Miha grdnu lovu a ima kredita i reputacije na pretek, to je tako bezbolno i jednostavno samo malo treba da se stavi prst na celo.
                        Svi iz Partizana u Fiorentinu...lagano. Sad ce i Maksimovic iz Zvezde u Fiorentinu. Jovetic ce sigurno u City, De Rosi ako bi otisao iz Rome ide sigurno u Siti. (Ima tu jos dosta primera ne mogu sve da kucam sve su to lepo asprilja i Maric91 stavili na papir)

                        Uostalom sve je to nebitno ako pogledas da ti igra Marko Scepovic sa staka decko eeeej sa stake sidje i dobije poziv za reprezentaciju, navodno treba Mihi takav igrac koji zna da stane na loptu hahhahhahah ma daj molim te. Protiv Belgije Ignjovski i Mijailovic. Nikako nema mesta za Matica iz Benfike, Kuzmanovica Mihajlovic vidi kao poluspica izadje mrtav ladan pred narod i kaze Kuzmanovic je poluspic ne vidim ga u mojoj igri Zasto je Subotic za klupu? toliko je bolji tandem Bisevac-Nastasic??? Bitno je i da je Djuricic rodjen za laznu 9ku, on je toliko koristan na toj poziciji pogotovu kad su ispred njega Kompani i Vermalen koji ga jedu za uzinu lagano. Od Alena Stevanovica vise ja igrao fudbal majke mi (koja prevara, preko Mihe u Inter)

                        Koliko je sve Miha bez pompe obavio, nema frke nikakve... Ima on jos 6 utakmica do kraja, lagano njihovih 10 u odnosu na nasih 4 su mnogo veci ali dobro spremicemo se za utakmicu i probati da pobedimo

                        To je to, ja sam sad miran i spokojan Miha mi sve lepo rek'o, nema mesta sekiraciji.

                        Samo mi je zao sto sam hteo jos da ih gledam na Marakani...to mi je zao ali ne mogu da budem lud i da se derem sa tribina kad to nije Srbija. Kao da se derem: Ramadani, Ramadani, Ramadaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii <3

                        Menadzerska repka ftw!
                        Last edited by Condition23; 17-10-12, 13:26.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Treba samo da se opustimo i prihvatimo realnost. Meni je brat asprilja sve crno na belo napisao, odjednom sam dobio 4 oka
                          Pogledajte samo koliko Ramadanijevih igraca: http://www.transfermarkt.co.uk/en/li...erater_13.html
                          Serdjo Berti menadzer De Rosiju, Manciniju, Mihajlovicu, Monteli. Ide konekcija Berti-Ramadani... Siti-Fiorentina. Povezacete i sami bas ono sto Nebojsa prica. Uzme Miha grdnu lovu a ima kredita i reputacije na pretek, to je tako bezbolno i jednostavno samo malo treba da se stavi prst na celo.
                          Svi iz Partizana u Fiorentinu...lagano. Sad ce i Maksimovic iz Zvezde u Fiorentinu. Jovetic ce sigurno u City, De Rosi ako bi otisao iz Rome ide sigurno u Siti. (Ima tu jos dosta primera ne mogu sve da kucam sve su to lepo asprilja i Maric91 stavili na papir)

                          Uostalom sve je to nebitno ako pogledas da ti igra Marko Scepovic sa staka decko eeeej sa stake sidje i dobije poziv za reprezentaciju, navodno treba Mihi takav igrac koji zna da stane na loptu hahhahhahah ma daj molim te. Protiv Belgije Ignjovski i Mijailovic. Nikako nema mesta za Matica iz Benfike, Kuzmanovica Mihajlovic vidi kao poluspica izadje mrtav ladan pred narod i kaze Kuzmanovic je poluspic ne vidim ga u mojoj igri Zasto je Subotic za klupu? toliko je bolji tandem Bisevac-Nastasic??? Bitno je i da je Djuricic rodjen za laznu 9ku, on je toliko koristan na toj poziciji pogotovu kad su ispred njega Kompani i Vermalen koji ga jedu za uzinu lagano. Od Alena Stevanovica vise ja igrao fudbal majke mi (koja prevara, preko Mihe u Inter)

                          Koliko je sve Miha bez pompe obavio, nema frke nikakve... Ima on jos 6 utakmica do kraja, lagano njihovih 10 u odnosu na nasih 4 su mnogo veci ali dobro spremicemo se za utakmicu i probati da pobedimo

                          To je to, ja sam sad miran i spokojan Miha mi sve lepo rek'o, nema mesta sekiraciji.

                          Samo mi je zao sto sam hteo jos da ih gledam na Marakani...to mi je zao ali ne mogu da budem lud i da se derem sa tribina kad to nije Srbija. Kao da se derem: Ramadani, Ramadani, Ramadaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii <3

                          Menadzerska repka ftw!

                          Potpis!

                          Comment


                          • Menadzerske repka, naravno. To je zaista jasno kad pogledamo ko sve igra, kiksara Biševac u odnosu na Subotića , standarnog štopera dvostrukog šampiona jedne od najjačih liga na svetu. Kuzmanović se ne uklapa, važno da se uklapa neki Ignjovski koji ne igra ni za svoj tim. Lazar Marković još jedan lažni talenat. Djuričić prosečan igrač. Neko reče da nemamo kreativce kao što je Luka modrić. Pa mi osim dva vrhunska beka imamo suvi prosek na terenu. Ne mogu ni da zamislim šta će nam Hrvati uraditi u martu. Zaista nisam mislila da će Miha da spadne na ove Bata Djorine grane da mu igraju menadzerski igrači. I onda se pitaju zašto se zviždi reprezentaciji.

                            Comment


                            • Kada sam citao ovaj spisak doslo mi da bacim peglu. Jebem vam majku prodanu.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Nakon žestokog verbalnog sukoba uoči susreta s Makedoncima bilo je i unošenja u lice selektora i dojučerašnjeg kapitena, prema informacijama koje smo dobili iz tabora „orlova". Ipak, na svu sreću nije došlo do tuče i još težeg incidenta.

                                - Šefe, nisam ja došao iz Londona da razigravam fudbalere iz vaše menadžerske agencije - rekao je Ivanović Mihajloviću, aludirajući na navodnu vezu selektora sa menadžerom Falijem Ramadanijem, čija su sedmorica pulena u sadašnjem sastavu Srbije.

                                Inače, prva ozbiljnija varnica između Mihajlovića i Ivanovića dogodila se još na pripremnoj turneji naše reprezentacije u švajcarskom Sent Galenu. Mihajlović je tada iz tima oterao Adema Ljajića, zato što ovaj nije pevao himnu protiv Španaca, a istovremeno je došao u sukob i sa Ivanovićem, koji nije želeo da prihvati obavezu tapšanja protivničkim himnama.

                                Kako je Press ekskluzivno pisao, Siniša je tada poručio Ivanoviću da ukoliko ne želi da prihvati obaveze, može da pokupi stvari i krene za Ljajićem. Sukob je nekako izglađen, a Ivanović je tapšao himnama kao i ostali "orlovi".
                                Zbog ove dve stvari, covek je zasluzio da bude na avataru. Legenda sa velikim L.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X