Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa Banetom i Kolarovim dobijamo na vecoj prodornosti po stranama jer nasa krla ulaze u sredinu i ostavljaju im prostora.....sad samo Kuzmanovic mesto Fejse, Subotic umesto Bisevca, Sulejmani u spicu umesto Djuricica a Djurici da ode na desnu stranu i to je to padaju belgijanci...

    Comment


    • Originally posted by fudbalinho View Post
      Sa Banetom i Kolarovim dobijamo na vecoj prodornosti po stranama jer nasa krla ulaze u sredinu i ostavljaju im prostora.....sad samo Kuzmanovic mesto Fejse, Subotic umesto Bisevca, Sulejmani u spicu umesto Djuricica a Djurici da ode na desnu stranu i to je to padaju belgijanci...
      To je to, to je odraz naseg mentaliteta. Sada smo nepobjedivi, sada bi se EP uzelo. Belgija je apsolutni favorit protiv nas, favorit grupe. Nije ih nemoguce pobijediti, to ne zelim da kazem, ali zelim da kazem da nikako ne treba padati u trans zbog ove pobjede nad Velsom i dizati u nebesa ekipu zbog samo jedne muski odigrane i dobijene utakmice. Uvijek je prijatnije sto manje ocekivati, a na kraju puno toga dobiti (kao i uoci Velsa), nego obrnuto. Put za Brazil je tek poceo.
      Last edited by bracala; 12-09-12, 13:43.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Aca informacija:
        Obzirom da smo svih 6 golova sinoć, postigli levom nogom, nama se i isplati da nam fudbaleri imaju po dve leve noge.
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

        Comment


        • Vidim ovde su svi zaboravili Krasica.

          Comment


          • Neverovatno kako su neki poleteli u nebesa posle ove pobede.

            Igra je bila sjajna, Tadic je bio fascinantan, Djuricic se snasao na poziciji spica vrlo dobro, veliko ohrabrenje je videti Sulejmanija na terenu, Bane i Kolarov, najbolji. Samo jos malo da dobije na fitnesu Miralem i moze u prvu, Djuricic iza njega, i to bi bilo to. Kuzma je i dalje povredjen, valjda ce biti spreman za Belgijance, on i Ignjovski bi bili ubojit tandem. Opet ponavljam, bez obzira na ovoliku pobedu, Belgija je i dalje veliki favorit.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Vidim ovde su svi zaboravili Krasica.
              Krasic je povredjen i nece ga biti do oktobra.Ne bih se nista bunio da se vrate on, Jankovic i Jovanovic.Na Mihi je da odluci.

              Originally posted by Freshman91 View Post
              Neverovatno kako su neki poleteli u nebesa posle ove pobede.

              Igra je bila sjajna, Tadic je bio fascinantan, Djuricic se snasao na poziciji spica vrlo dobro, veliko ohrabrenje je videti Sulejmanija na terenu, Bane i Kolarov, najbolji. Samo jos malo da dobije na fitnesu Miralem i moze u prvu, Djuricic iza njega, i to bi bilo to. Kuzma je i dalje povredjen, valjda ce biti spreman za Belgijance, on i Ignjovski bi bili ubojit tandem. Opet ponavljam, bez obzira na ovoliku pobedu, Belgija je i dalje veliki favorit.
              Ja za Belgijance ne uzimam za ozbiljno, barem dok ih vodi ona dileja na klupi koja ih i najvise koci.Ni jace reprezentacije od njih nas nisu pobedile, a nismo ni mi njih.Imamo psihicku barijeru kada igramo protiv velikih reprezentacija, mada Belgijanci su daleko od toga, ali po sastavu nisu nista losiji od Engleza, Holandjana i Portugalaca.Ja kazem da ce biti nereseno i da u tom mecu nece biti favorita.Kao sto sam rekao u prethodnom postu, svidja mi se to sto dolazi do stalnih rotacija i mislim da cemo Belgijancima puno problema praviti po bokovima.Svejedno je da li ce Sulejmani ili Djuricic igratyi spica kada ce obojica imati free-role.Kuzmanovic je imao neku sitnu povredu i trebalo bi ako ne od ovog vec od sledeceg vikenda da bude spreman.

              Treba uzeti u obzir da za Vels nisu igrali Belami, Tejlor(povredjen), Ledli i Kolins(crveni karton protiv Belgijanaca).Imaju problema sa levim bekom i to sto je Kolins odradjivao suspenziju, pa je bilo za ocekivati da cemo ih tu puno namuciti.Ne treba zaboraviti da smo juce imali visok procenat realizacije suteva ka golu.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Ja za Belgijance ne uzimam za ozbiljno, barem dok ih vodi ona dileja na klupi koja ih i najvise koci.Ni jace reprezentacije od njih nas nisu pobedile, a nismo ni mi njih.Imamo psihicku barijeru kada igramo protiv velikih reprezentacija, mada Belgijanci su daleko od toga, ali po sastavu nisu nista losiji od Engleza, Holandjana i Portugalaca.Ja kazem da ce biti nereseno i da u tom mecu nece biti favorita.Kao sto sam rekao u prethodnom postu, svidja mi se to sto dolazi do stalnih rotacija i mislim da cemo Belgijancima puno problema praviti po bokovima.Svejedno je da li ce Sulejmani ili Djuricic igratyi spica kada ce obojica imati free-role.Kuzmanovic je imao neku sitnu povredu i trebalo bi ako ne od ovog vec od sledeceg vikenda da bude spreman.
                Belgijanci su razbili Holandjane preruzno i valjda to nesto govori. Prije svake utakmice, u svakom sportu, postoji favorit da li manji ili apsolutni, ali postoji. U slucajevima kada se sastaju dvije sile, tada nema favorita tj. rijetko ko da smije sa sigurnoscu reci ko ce biti blizi pobjedi. U ovom slucaju Belgija je apsolutni favorit protiv nas. Bice tesko suprostaviti se njihovoj vezi Dembele-Witsel-Fellaini, tu ce se nasi momci potrositi do maksimuma. A tu su Hazard i Mertens koji se stalno rotiraju i prave pometnju protivniku. U svakoj liniji tima imaju igraca koji moze rijesiti utakmicu, da li iz igre ili prekida, nebitno. Njihovi pojedini mladi igraci su vec osjetili pritisak i igranje za velike klubove, a neki su vec postali glavni igraci. Za nadati se da nece Lukaku igrati. Utakmica moze otici u dva smjera, sve zavisi od otvaranja meca. Ako nam kola krenu nizbrdo, niko ih nece zaustaviti. Postoje favoriti ali postoje i iznenadjenja. Mozemo se potajno nadati iznenadjenju, ali ocekivati 3 boda sa sigurnoscu (kao sto neki ne samo ovdje ocekuju) je bezobrazno.
                Last edited by bracala; 12-09-12, 16:00.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Hazard, Dembele, Witsel, Fellaini, Defour, Lukaku, Mirallas nismo mi favoriti protiv njih da ga jebes.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Maric91@

                    Pa mi sledecu i igramo u oktobru.Moj post je odgovor na ove postove sto sklapaju timove za ubuduce a nema naseg najboljeg krilnog napadaca.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Belgijanci su razbili Holandjane preruzno i valjda to nesto govori. Prije svake utakmice, u svakom sportu, postoji favorit da li manji ili apsolutni, ali postoji. U slucajevima kada se sastaju dvije sile, tada nema favorita tj. rijetko ko da smije sa sigurnoscu reci ko ce biti blizi pobjedi. U ovom slucaju Belgija je apsolutni favorit protiv nas. Bice tesko suprostaviti se njihovoj vezi Dembele-Witsel-Fellaini, tu ce se nasi momci potrositi do maksimuma. A tu su Hazard i Mertens koji se stalno rotiraju i prave pometnju protivniku. U svakoj liniji tima imaju igraca koji moze rijesiti utakmicu, da li iz igre ili prekida, nebitno. Njihovi pojedini mladi igraci su vec osjetili pritisak i igranje za velike klubove, a neki su vec postali glavni igraci. Za nadati se da nece Lukaku igrati. Utakmica moze otici u dva smjera, sve zavisi od otvaranja meca. Ako nam kola krenu nizbrdo, niko ih nece zaustaviti. Postoje favoriti ali postoje i iznenadjenja. Mozemo se potajno nadati iznenadjenju, ali ocekivati 3 boda sa sigurnoscu (kao sto neki ne samo ovdje ocekuju) je bezobrazno.
                      Ne ocekujem tri boda, ali realno je ocekivati nereseno.Nas je plus sto igramo na domacem terenu, to sto su odigrali protiv Holandije treba samo da nam bude dovoljno upozorenje da nema opustanja, jer su u kratkom roku preokrenuli rezultat u poslednjih 15 minuta.Apsolutni favoriti mogu biti Spanija, Nemacka, Argentina... jer se od takvih selekcija uvek ocekuje da uvek i redovno pobedjuju.Belgija jos nije pokazala kontinuitet da bi se svrstavala u tu grupu reprezentacija.Imaju bolesni potencijal, ali trebaju to sprovesti u delo.U ova dva meca nisu pokazali da treba puno da se njih plasimo.Isto tako imaju kloca na klupi koja nam moze dati nadu da mozemo dobro proci protiv njih.Sa pravom taktikom mozemo doci do boda, kao sto rekoh ni vece reprezentacije od njih nisu pokorile Marakanu, pa nece ni Belgijanci.Pogotovo ne sa dilejom koja ih vodi.Ta ista Belgija je igrala sa Crnom Gorom 2:2 u prijateljskoj i prijateljske nisu pouzdan parametar.Forma im se moze menjati iz meseca u mesec.Samo je fudbalinho rekao da ce pasti Belgijanci, ja bih to zeleo ali u ovom trenutku to nije realno.

                      Comment


                      • Neka nam Neven, Kuzma i Sulejmani budu spremni, da mozemo u najjacem sastavu igrati protiv njih, nadam se da bi se tu mogli naci i Bosko Jankovic i Krasic(na spisku, mozda cak i u prvoj postavi)..Bosko igra dobro od samog pocetka i sama cinjenica da nije bio ni na spisku za ove tekme mi je iznenadjenje.

                        Sto se tice Belgije, prerano je da bi se bilo sta pricalo, ko zna da li ce i jedan i drugi tim biti u najjacim sastavima. Daj Boze da mi budemo i imamo dobru sansu da ostanemo neporazeni, eventualno da pobedimo ako nas dobro krene.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          To je to, to je odraz naseg mentaliteta. Sada smo nepobjedivi, sada bi se EP uzelo. Belgija je apsolutni favorit protiv nas, favorit grupe. Nije ih nemoguce pobijediti, to ne zelim da kazem, ali zelim da kazem da nikako ne treba padati u trans zbog ove pobjede nad Velsom i dizati u nebesa ekipu zbog samo jedne muski odigrane i dobijene utakmice. Uvijek je prijatnije sto manje ocekivati, a na kraju puno toga dobiti (kao i uoci Velsa), nego obrnuto. Put za Brazil je tek poceo.
                          Pa ako budemo igrali kao u Skotskoj i ako budemo imali pristup utakmicama kao prosle kvalifikacije sigurno necemo ni bod uzeti ali ako ponovoimo pristup od sinoc dobicemo ih jer je red da konacno u Srbiji padne neka jaka reprezentacija...slazem se za nas mentalitet to stoji ali bolje da se nadamo kad vec imamo razloga za to.....

                          Comment


                          • Originally posted by fudbalinho View Post
                            Pa ako budemo igrali kao u Skotskoj i ako budemo imali pristup utakmicama kao prosle kvalifikacije sigurno necemo ni bod uzeti ali ako ponovoimo pristup od sinoc dobicemo ih jer je red da konacno u Srbiji padne neka jaka reprezentacija...slazem se za nas mentalitet to stoji ali bolje da se nadamo kad vec imamo razloga za to.....
                            Da, samo sto ce ovog puta umesto prosecnih stopera Vilijamsa i Blejka imati za protivnika ekipu koja u odbrani ima Kompanija i Vermalena, i sto ce nasa odbrana imati mnogo veci posao nego protiv Velsa, gde je samo Bejl bio jedina pretnja po gol. Nerealno je nadati se pobedi, bar po meni, remi je posle ovakvog meca, doista realan, ali pobeda, nikako. Mislim, ljudi ne zavaravajte se, pa Belgija je 10x kvalitetnija selekcija od Velsa, o cemu mi pricamo.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Ne ocekujem tri boda, ali realno je ocekivati nereseno.Nas je plus sto igramo na domacem terenu, to sto su odigrali protiv Holandije treba samo da nam bude dovoljno upozorenje da nema opustanja, jer su u kratkom roku preokrenuli rezultat u poslednjih 15 minuta.Apsolutni favoriti mogu biti Spanija, Nemacka, Argentina... jer se od takvih selekcija uvek ocekuje da uvek i redovno pobedjuju.Belgija jos nije pokazala kontinuitet da bi se svrstavala u tu grupu reprezentacija.Imaju bolesni potencijal, ali trebaju to sprovesti u delo.U ova dva meca nisu pokazali da treba puno da se njih plasimo.Isto tako imaju kloca na klupi koja nam moze dati nadu da mozemo dobro proci protiv njih.Sa pravom taktikom mozemo doci do boda, kao sto rekoh ni vece reprezentacije od njih nisu pokorile Marakanu, pa nece ni Belgijanci.Pogotovo ne sa dilejom koja ih vodi.Ta ista Belgija je igrala sa Crnom Gorom 2:2 u prijateljskoj i prijateljske nisu pouzdan parametar.Forma im se moze menjati iz meseca u mesec.Samo je fudbalinho rekao da ce pasti Belgijanci, ja bih to zeleo ali u ovom trenutku to nije realno.
                              A mi smo pokazali kontinuitet pa da mozemo u najmanju ruku bod uzeti? Jesmo, al' zamalo.

                              Nije realno utakmicu sa njima okarakterisati kao mec bez favorita. Pa mi ne moramo biti sila pa da se uvrstimo medju favorite protiv Estonije, Azerbejdzana, Bugarske, Skotske, Velsa itd. Isto tako je Belgija favorit u grupi u kojoj se nalazi. Bice favorit i na Marakani sto ne znaci da ce sigurno uzeti 3 boda. Do boda se moze doci. Moze se i pobijediti Belgija, to nikada nisam porekao ali to bi bilo veliko iznenadjenje i nije realan domet. Bod je ostvarljiv. Da kao Hrvati idealno otvorimo mec i onda na kontre i prekide, to bi bilo savrseno. Ne brine mene u kakvoj ce formi Belgija biti do te utakmice, vec kakvi cemo biti mi. Pa pogledaj prve dvije utakmice, nebo i zemlja. Nenormalna razlika u igri u samo 3-4 dana. Pobjeda protiv osakacenog, ali inace skromnog Velsa ne smije zamazati oci nikome. Ovih 6:1 prija svakome ali se ne smije zaboraviti protiv koga se igralo. To je bila jednosmjerna utakmica, bez odbrane. Ovakvi skokovi i padovi u igri znaju biti fatalni. Sve osim poraza u mecu sa Belgijom nam je korak naprijed.


                              @fudbalinho


                              Mozemo se mi nadati i pobjedi protiv Spanije to nam niko ne brani, ali nije realno ocekivati tako nesto. Nadati se necemu i ocekivati nesto, nije isto.
                              Last edited by bracala; 12-09-12, 18:47.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ja sam prvenstveno zahvalan Sinisi sto imamo mlad tim koji zeli da trci i da ne zadrzava predugo loptu. Imamo tim koji se dobro krece sa loptom i bez nje.

                                Ovi klinci,na celu sa trenerom imaju moju punu podrsku. Necu se nervirati ako/kad kiksnu jer je to neizbesno. Ali isto tako necu poleteti ako nekim cudom pobedimo Belgiju.

                                Mladi smo,treba da rastemo. Ako sve bude u redu u ne tako dalekoj buducnosti mozemo biti konkurentni u Evropi.

                                Comment

                                Working...
                                X