Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgovaraju nama ovi ostrvljani,ako protiv njih ne napravimo dobre rezultate a to su dve pobede onda protiv Hrvata i Belgijanaca nemamo sta da trazimo.

    Comment


    • Uvalicemo gol ili iz slobodnjaka, ili ce neko iz odbrambene linije iz prekida da ga zabije. Mada, videcemo startnih 11, odbrana bi trebalo biti poznata, ovo ostalo ko zna kako ce Miha sastaviti. Nadam se da ce Djuricic i Tadic poceti, kao i Tosic na krilu, i zaista steta sto Sulejmani nije u kombinaciji za tekmu.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • 2 pobede su imperativ. Sve ispod toga je veliki neuspeh sto se mene tice.

        Comment


        • Maksimum je cetri boda,nemamo mi igru za vise i to ce biti solidan uspjeh,kako smo igrali one prijateljske i ovo nam bi bilo previse,mada mozda iznenade.
          Bez korektnog napadaca nema smisla igrati fudbal.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Svaki bod koji osvojimo ce za mene biti uspeh.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Dobijamo Skotsku opusteno Tanki su oni za nas, cak i pored ovih nasih prevelikih aseva u navalnom redu
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Skote je tesko pobediti na njihovom terenu,gledajuci njihovu statistiku u prethodnih pargodina na njihovom terenu su ih dobili Spanija, Argentina i Holandija sto govori o tome da su domacinska reprezentacija i da retko kada izgube na svom terenu, barem sto se tice takmicarskih utakmica.Bicu zadovoljan i sa bodom, samo da se ne pocne sa porazom posto ce to lose uticati i na sledecu utakmicu sa Velsom posto sam siguran da ce u tom slucaju biti poluprazan stadion, a i vladace losa atmosfera u ekipi.Protiv Velsa sve osim pobede ja razocarenje.
                http://en.wikipedia.org/wiki/Scotlan...932019_results


                Djuricic nece igrati od prvog minuta, jer ga Miha gura da igra krilo, a tu ce svakako prednost dobiti Tadic i Tosic.U veznom redu ce sigurno igrati Ignjovski i Ninkovic.Voleo bih da to bude Matic zbog svoje visine koja bi nam znacila kod prekida i u odbrani i u napadu, ali nesto mi govori da ce to biti Fejsa.



                Edit:Cisto da vas obavestim da ce prenos biti na Prvoj.
                Ko li ce da prenosi da mi je znati?
                Last edited by Ricma; 07-09-12, 14:49.

                Comment


                • Sreca ovi stoka sa RTRS uradili nesto pametno,otkupili sve utakmice kvalifikacija,pa barem oko toga ne brinem,imacu gdje da gledam mucenike
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Atmosfera u NS odlicna, malopre bio kod stadiona radio anketu, zao mi je sto nemam kabal da vam posaljem malo slika. Bice lepo veceras.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Pobeda kakva nam je trebala i koja ce nasem narednom protivniku Belgiji uneti strah u kosti nakon sto su oni veceras kiksirali protiv Hrvata.Jedino sto bih menjao je da ubacim Sulejmanija, Kuzmanovica i Subotica, a na klupu bi otisli Markovic, Fejsa i Nastasic.Ovome se niko nije nadao, u prethodnih pet utakmica smo samo jedan gol dali i to iz prekida da bismo se protiv Velsana raspucali.Drugar mi je rekao na poluvremenu da cemo ih razbiti ko Rumune i bio je u pravu.U pocetku smo stalno pritiskali zadnju liniju Velsana i nisu znali u prvih 20 minuta gde se nalaze.Gol Kolarova nam je puno pomogao i cim smo razbili tu barijeru igrali smo jos bolje.Moram priznati da mi se svidela ova formacija i stalna ukrstanja cetvorke koju su cinili Markovic-Tadic-Djuricic-Tosic i na taj nacin su zbunjivali protivnike.Tadic se na najbolji moguci nacin pokazao pred domacom publikom:dve asistencije i jedan gol.Ignjovski je prava osica na terenu, sve stize i puno je lopti presekao.Bez obzira sto u Verderu ne igra na toj poziciji tako cesto do sada se pokazao kao vrlo pouzdan i mislim kada se Kuzma vrati da tu nece nista skripati.Stojke je danas bio slab sto su znali navijaci da ga caste sa zvizducima, doduse ne kao u Beogradu zato sto cim je krenulo par njih da zvizdi ubrzo su ih nadjacali aplauzi navijaca.Ako nista drugo mislim da bi protiv Belgijanaca posto se utakmica bas igra u Beogradu sansu trebao da dobije Brkic.Bilo bi glupo da nam navijaci u tako bitnoj utakmici odmazu.Sulejmani je nanajbolji moguci nacin iskoristio ovu minutazu koju je dobio, preostaje mu da sada postane standardan u Ajaksu pa da ga gledamo u oktobru od prvog minuta protiv Belgijanaca.Ivanovic i Kolarov su bili standardno medju najboljima na terenu i Bejl se nije video protiv njih.Dobro su ga udvajali i u vecini situacija je bio bezopasan po gol protivnika.Krivo mi je sto Matic nije dobio takvu-kakvu minutazu, kada sada nije igrao dok je povredjen Kuzmanovic mogu misliti kako ce biti kasnije.Nastasic je tokom veceg dela meca korektno obavljao defanzivne zadatke, ali je u par situacija bio prilicno nesiguran i mogli smo biti za nedostatak njegovog iskustva da budemo kaznjeni, pa zbog toga ne zelim da ga vidim protiv Belgijanaca.Jos je on zelen da igra u takvoj vaznoj utakmici za nas, pa bih sansu dao Bisevcu , koji sem onog faula koji je napravio nad Bejlom nakon kojg je pao gol iz slobodnjaka, da sa Suboticem cini stoperski tandem.Danas se barem meni on pokazao da je na pravom mestu, dobro se postavljao, izbacivao loptu nakon velikih guzvi i ima prekopotrebno iskustvo.Vremenom mislim da ce ga Nastasic zameniti na toj poziciji, mada to ce sve zavisiti od toga kako se on bude prilagodio na engleski fudbal i koliku ce minutazu dobiti kod Mancinija.

                      Na osnovu vecerasnje utakmice siguran sam da mlada reprezentacija nece biti pojacana Markovic, Djuricicem, Ignjovskim, Mijailovicem i Nastasicem koji ce izgleda trebati Mihi, za Lazovica i Maksimovica videcemo, ali ni za njih dvojicu nisam bas siguran da ce ih se odreci Mihajlovic.

                      Comment


                      • Comment


                        • Maric je bas lepo sumirao sve. Stvarno je bilo uzivanje gledati ih veceras, dok je utakmica trajala 90 minuta mi je proletelo kao 5 minuta, stvarno fenomenalna igra. E sada, stvarno se nadam da cemo takvu igru uspeti da ponovo sa jacim protivnicima, a ne vidim zasto ne bi mogli. Deluje ovo jako dobro meni, jos imamo vrlo mlad tim, ali zato pljusti talenat na sve strane i to me raduje. Pokazali smo da nam je i bolje bez nekog klasicnog spica, jer ocigledno je da nam tako ne ide vec duze vreme. Napad je delovao fenomenalno, Tadic me je najvise odusevio, momak ce zavrsiti u nekom "powerhouse-u" za godinu ili dve bez problema. Tosic i Markovic takodje odlicni, Djuricic dobar, samo mislim da on jedini tu ima bas prostora za poboljsanje, moze on i vise, mada je to tesko reci kada neko da gol na mecu, on je time zavrsio svoj posao Ignjovski - Fejsa mi iskreno nisu ulivali poverenje, a posle ove dve utakmice su me posramili! Pogotovo Ignjovski, kakva radilica, decku samo i samo neka tako nastavi, imace glavobolje svi napadacki nastrojeni igraci od njega! Jos sto rece Maric, tu imamo i Kuzmanovica i Matica, imamo dakle i "dubinu" u sastavu, i mislim da na svakoj poziciji imamo makar adekvatnu zamenu. Odbrana deluje dobro takodje, Ivanovic i Kolarov su fenomenalni, vidi se ko su i sta su, uz to i jedan i drugi ce ulivati strah u kosti golmana kod slobodnih udaraca. Bisevac je takodje dobar, mada po meni on nema kvalitet za prvu postavu, ali bih se i tu slozio da za sada treba da ostane tamo i da igra sa Suboticem u tandemu, a Nastasic ce ga, verujem, vremenom izgurati na klupu gde bi opet bio koristan u slucaju povreda. Mada se nema Bog zna sta zameriti Nastasicu na ova dva meca, cak sta vise. Malo mi je sa Skotima delovao nesigurno, ali vise sam se brinuo za disciplinu i crveni nego za defanzivne sposobnosti. Bice od njega stoper svetske klase. Stojkovic ne sme ono da radi kod slobodnih udaraca, bez obzira koliko jak ili dobar sut bio, on svoj ugao mora da cuva, ne da krece napamet ocekujuci sut preko zida. I ovde bih se slozio da Brkic treba definitivno da brani protiv Belgijanaca!

                          Sve u svemu, cini se da Miha radi pravu stvar sa nama, ovakav optimista sam bio samo sa Anticem, a verujem da bi Miha mogao cak i bolji tim da napravi, sa boljim rezultatima, sto je najbitnije. No videcemo, rano je jos za te price, ne treba mnogo da se zanesemo ovom pobedom, vec da idemo korak po korak, a rezultati ce nadam se doci.

                          I jako mi je drago da se igralo u Novom Sadu, a jos vise ce mi biti kada docekamo Skote u Nisu Uvek treba tako da bude, nije Srbija samo Beograd.
                          Last edited by p4p1; 12-09-12, 01:16.

                          Comment


                          • Kako odmah drugačije kad se ne igra u Beogradu !!
                            Dobra igra, brza, konkretna, valjda će uspeti da zadrže i ovakav pristup mečevima i način igre .. Ne treba da poletimo posle jedne ovakve kanonade, tek predstoje iskušenja sa Belgijancima i Hrvatima .... i valjda nećemo da se saplićemo sa tim kao lakšim protivnicima ...

                            Comment


                            • Jeste,mora da su igrali bolje zato sto se nije igralo u BG-u

                              Comment


                              • 4 - 2 - 4 formacija sa mogucnoscu transformacije u 2 - 4 - 4, kad se Banetu i Kolarovu prohtije!
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X