Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scepovic sada nije bio pozvan i dok ne pocne da daje golove, on kao i jos neki nece dobiti poziv u reprezentaciji.Dobro znas koliko je Mihajlovic zvao fudbalera i da je hteo da isproba svakakve kombinacije.

    Ne zalim sto smo ostali bez njega, ne znam zbog cegaga je Mihajlovic otpisao.AKo sam mogao da trpim Zigica toliko godina, moci cu Lekica cele ove kvalifikacije.
    A i dzaba mu taj gol, kada ce uskoro da se povredi i pola sezone ce propustiti.On sto nije igrao u proslim kvalifikacijama nije igrao zbog povreda.Za njega bi bilo mnogo bolje da napusti Englesku, mozda bi ga tada Miha uzimao u obzir.Ovako je nepouzdan.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Scepovic sada nije bio pozvan i dok ne pocne da daje golove, on kao i jos neki nece dobiti poziv u reprezentaciji.Dobro znas koliko je Mihajlovic zvao fudbalera i da je hteo da isproba svakakve kombinacije.

      Ne zalim sto smo ostali bez njega, ne znam zbog cegaga je Mihajlovic otpisao.AKo sam mogao da trpim Zigica toliko godina, moci cu Lekica cele ove kvalifikacije.
      A i dzaba mu taj gol, kada ce uskoro da se povredi i pola sezone ce propustiti.On sto nije igrao u proslim kvalifikacijama nije igrao zbog povreda.Za njega bi bilo mnogo bolje da napusti Englesku, mozda bi ga tada Miha uzimao u obzir.Ovako je nepouzdan.
      Прво трпети Жигића и трпети Лекића није исто, разлика између њих је ко небо и земља, ма и више. Друго, какве везе имају претходне квалификације са овим, и то што је Жигић прошле године био повређен? Сад је човек спреман и као што се може видети даје голове, а нама то треба, нападач који ће да да гол, јер са "арсеналом" у који Миха полаже наде тешко ћемо икоме лако дати гол...једино ако га да неко из одбране из прекида, овако...па ниједан од жпицева шансу није имао за 90 минута сад против Ираца (што је добрим делом и последица "добре" игре нашег везног реда). Треће, Жига ће својом конституцијом да прави простор за бочне играче у офанзиви, а бар за њих можемо рећи да су солидни, а и да су у форми тренутно (Тадић и Тошић), позвани нападачи нити праве простор себи нити осталима, ма никакве користи од њих, стварно не видим начин како ћемо иоле озбиљној репрезентацији дати гол, осим рекох из прекида Пето, какве везе сад има лига у којој Жигић игра, мсм то да ако пређе у Шпанију биће поузданији, стварно не капира, и Чемпионшип је лига за респект, најјача друга лига на свету (колико год ја не готивио фудбал који се у тој лиги игра, али опет када све то упоредимо са осталим другим лигама, може се рећи да је исти добар), а и вероватно јача од доста других националних најјачих лига, па ето и од ове наше распале одакле се зову тзв. нападачи. Шесто, ни овај човек није луд да лупа глупости

      Comment


      • Za pocetak meni se smucila bunarenje na Zigica nakon svih ovih godina i jedva sam cekao da mu vidim ledja.

        Spomenuo sam prethodne kvalifikacije zato sto Zigic igra za Birmingem od 2010 godine i od tada je sve manje igrao za reprezentaciju, zato sto je stalno bio povredjen.Igra u Engleskoj, gde ima svakakvih mesara i naravno da stalno vuce povrede.Spaniju sam spomenuo zato sto mu je ta liga vrlo poznata, ne bi mu trebalo puno vremena da se privikne i igrao bi mnogo vise nego u Engleskoj.Dzaba njemu sto je spreman kad ce neki indijanac tako da ga skrsi da ce trebati vozilo da ga izvede izvan terena.Sa njegovim dolaskom vidim da cemo igrati jos sporije.
        Ne mozemo puno polagati nade u njega zato sto sam siguran da se neki put nece odazvati zbog povrede.Nije stvar u jacini lige, gde god da ode van britanskog podrucja imace vecu minutazu i igrace u kontinuitetu, ali verovatno od toga nece biti nista.U Spaniji se ne igra tako grubo kao u Engleskoj sto znaci da ne bi bio tako izlozen povredama i moci ce tamo da izdrzi sve napore i ispuni sve zahteve koji se od njega traze.

        Evo sta kaze za Zigica.Vrlo verovatno ce ga pozvati, zato sto do juce niko nije znao ni da li igra(mislim tacnije koliko minuta igra i kakvu je partiju pruzio) za Birgmingem, nego su se svi oglasili kad je postigao gol, posto Lazar Markovic svakako nece glumiti spica.
        Vrata reprezentacije, međutim nisu zatvorena Žigiću i Jovanoviću, ali oni pre svega moraju da se nametnu golovima u svojim ekipama.

        Comment


        • Ја сам за то да у репки играју тренутних најбољих 11, а Жигић је сигурно у тих 11 тренутно, спреман је, даје голове, није повређен...а да ли ће давати голове у будуће и да ли ће се повредити, можемо само да гледамо у пасуљ, фудбал је то. Дакле, сигурно да треба Миха да га позове, жпица немамо, а као једино реално решење појављује се управо он.
          Што се тиче "бунарења", могуће да је то једини начин да дамо гол...пошто са Марковићем који је брз, а ето низак ћемо тешко до шансе, а гол је већ мисаона именица.

          Comment


          • Nabunario se Celzi ove godine pa su iz tog bunara izvadili onaj usati trofej.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Чисто да се помене Жигић опет стрелац за Бирмингем у поразу истог 2:3. Ово му је други гол за две утакмице у Ч-шипу. ;)

              Comment


              • Golmani: Vladimir Stojković, Željko Brkić, Damir Kahriman
                Odbrana: Branislav Ivanović, Neven Subotić, Matija Nastasić, Aleksandar Kolarov, Nikola Maksimović, Milan Biševac, Aleksandar Luković, Nenad Tomović
                Vezni red: Srđan Mijailović, Nemanja Matić, Miloš Ninković, Aleksandar Ignjovski, Dušan Basta, Ljubomir Fejsa, Radosav Petrović
                Napad: Stefan Šćepović, Zoran Tošić, Dušan Tadić, Filip Đuričić, Nemanja Tomić, Miralem Sulejmani, Lazar Marković, Darko Lazović, Dejan Lekić
                Wow, ladno nema Zigica.
                Kuzmanovica nema zbog povrede butnog misica.Jedino sto me raduje je to sto je Matic pozvan, a i tu je Sulejmani.

                Comment


                • Stefan Scepovic, WTF?

                  Nemamo zamenu za Kolarova, ne daj Boze da crveni dobije ili se povredi, propali smo. Sulejmani kako stvari stoje ide u napad, a krila Tadic i Bambi..

                  Uz Boziju pomoc da se ne obrukamo.

                  Btw, negde pise Marko Scepovic, to je jos gore.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Marko je, nije Stefan... Kako kaže Mihajlović zvao je njega i Sulejmanija samo da osete atmosferu reprezentacije, tako da će teško i igrati Sulejmani!? Doduše bio je i povređen...
                    Matić vidim nije bio ni u 18 igrača u oba meča Benfike ove sezone. Dobar je igrač ali uopšte nije ni igrao za Benfiku prošlog meseca.
                    Nema Boška Jankovića što je po meni veliki minus za Mihajlovića. Dobro je što koliko-toliko ima u planu Alena Stevanovića. Dobar je igrač kojeg je Murinjo potpisao u Interu...

                    Kačar se opet ne spominje ništa. Možda je povređen ali bi mogao da ga pomene samo kao Krasića na primer...

                    Koliko je samo žalosno stanje sa napadačima. A kod Hrvata Petrić (Fulam), Eduardo (Šahtjor), Olić (Volfsburg), Mandžukić (Bajern) i Jelavić (Everton).

                    Što se tiče golmana verovali ili ne sigurniji mi je Stojković od Brkića (nisam verovao da ću ovo reći... xD). I još da vidimo da li ćemo igrati sa 3 igrača u odbrani ili ne!?
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Ja mislio da je stamparska greska, pa prepravio u Stefana.
                      Igrace Sulejmani, samo sam siguran da nece poceti u prvih 11 tako da na krilima mozemo ocekivati Tosica i Tadica.I sada je Sulejmani na klupi, ali dobice sansu kasnije.Moze da igra 20-30 minuta za reprezentaciju.Cudno mi je to sto nema Jankovica.I ne znam zasto tamo gura Djuricica kada on igra ofanzivnog veznog.
                      Matic ce igrati vise sada posto je Havi Garsija presao u Benfiku, mislim da ce ove sezone eksplodirati.Bice puno prostora za dokazivanje.

                      Kacara je jos u junu spomenuo da ga nece racunati na kvalifikacijama, posto je imao potres mozga i ne znam koje jos komplikacije i od njega ne ocekuj nista ove godine.Nazalost njega necemo jos neko vreme gledati u reprezentaciji, ubise ga povrede.

                      Zar je toliko Brkic nesiguran?Nisam ga gledao protiv Brage u revansu, ali sam cuo da je bio dobar protiv Fiorentine, a i ono sto sam gledao u prvom mecu protiv Brage nemam mu sta zameriti.Steta sto tako i nas selektor ne gleda.
                      Ako on hoce da se ne plasiramo na SP, neka slobodno stavi Stojkovica.Drugaciji tretman on nece dobiti ni u Novom Sadu.A izgleda da to i namerava.
                      Last edited by Ricma; 02-09-12, 16:03.

                      Comment


                      • Brkić spada u one golmane koji može čudesnu paradu (odbranu) da napravi, ali lako mu padne koncentracija. Veći mi je kikser od Stojkovića, koji nije spektakularan ali je siguran.

                        Brkić protiv Brage u prvom meču odličan ali evo na primer šta je bilo protiv Viole u prvom kolu Kalča...



                        Jedino možda na Marakani da brani Brkić...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Sada reče Stojanović u dnevniku da će Miralem i Marko samo trenirati sa ekipom..
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                          Comment


                          • ali zasto vise zove radoslava petrovica

                            Comment


                            • Ajoj sto sam se nasmejao jednom komentaru na Sportalu )) Naslov: " Liverpul očajnički traži napadača" a lik potpisan kao Sinisa Mihajlovic napisao "Story of mu life!" Hahahahahhahahahahahah, mi nemamo napadace, mi imamo samo jaku odbranu i "glavonje" iz odbrane mogu da daju golove iz kornera..

                              Comment


                              • Nadam se da možemo izvući dobar rezultat, ali moramo dati gol. A koliko znam od svih naših reprezentativaca Bane je najopasniji po golmane. Prosto ne zna čovjek da li da plače ili da se smije. Miha zove napadače kojima bi pitanje za milion dolara bilo: "Kada ste zadnji put dali gol?". Nikako mi nije jasno, ako Žigari sada ide zašto ga nije pozvao, nego zove likove koji u duelu 1 na 1 pogađaju golmana u glavu.
                                Neka nam je Bog u pomoći i kao što je ovaj na sportalu napisao, možda ga neki glavonja iz odbrane zavuče (samo se nadam da neće u naš gol)...
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                                Comment

                                Working...
                                X