Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spanska himna nema tekst jer po Spancima njihova ljubav prema domovini se ne moze opisati recima. Promenjeno je pravilo. Ako igrac odigra samo jednu utakmicu moze da promeni reprezentaciju.

    Comment


    • Ne bi ga ovi nasi jurili da ne moze da igra, toliki idioti bas nisu. Ja se jos uvek iskreno nadam da ce ga nabediti, nije on svetska klasa, ali je sasvim dovoljan igrac i avion u odnosu na ovo sto imamo sada.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • http://www.mondo.rs/s252000/Sport/Sp...iki_motiv.html

        Pravi motiv i zdravo razmisljanje, sunce ti...

        Comment


        • Ma super,bitno da ce pevati,a sto ce pola grupe da nas rastavi od zivota nema veze...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Sve se meni cini da ce Sinisa medju politicare kada se ocekivano obruka u ovim kvalifikacijama. Gori je populista od kombinacije Dacica i Palme. Idealan za maloumnike kod nas. Svetla karijera ga ceka.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Nevezano za rezultat, ja nisam toliki pesimista sto se tice toga, mislim da cemo se plasirati ali svejedno ovo ne lici ni na sta, kao neki napaljeni, ograniceni klinac, ne mogu da verujem.

              Comment


              • Iako se nekako plasiramo,bice to krivicom Belgije,Hrvatske i ostalih konkurenata...Miha mi je uvek bio super lik,ali otkad je postao selektor,pada u mojim ocima redovno...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Nema nikoga na Marakani.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Nema nikoga na Marakani.
                    Jbg, Beer Fest u toku...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Moras da budes teska tikva od coveka pa da zvizdis golmanu svoje reprezentacije...samo kod nas moguce!
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Mi nemamo dobre igrace i tu se zavrsava svaka prica. Odbrana mlada i spetljana, sredina nekreativna i fizicki slaba, a napad je tuga Bozija, po navici. Kakvi crni sistemi, mi imamo slabe igrace. Inace, kada je Djukic pretrpeo pocetna dva (koliko se ja secam) poraza, odmah je popio otkaz. Ovaj nece. A sa Miroslavom je sve moglo da krene kako treba. Reprezentacija nikada nije igrala brze i agresivnije. Sve posle toga je bio stari i dekadentni fudbal. Ne bi nam pomogla ni selektorska komisija Murinjo-Ferguson-Gvardiola!

                        TUGA, CEMER i JAD!

                        Comment


                        • Дакле,у Србији постоји најмање 2000 фудбалских терена.Сваки терен 100x50м што нам даје 5000 метара квадратних,дакле - 2 терена = 1 хектар,односно укупно 1000 хектара потенцијалне обрадиве површине.Чак уколико би засејали најмање исплативу културу као што је кукуруз,са приносом од 8 тона по хектару добили би 8000 тона кукуруза за прераду и извоз у земље региона.Нарочито би ова идеја била исплатива јер не бисмо улагали у механизме за наводњавање,већ би као хонорарне раднике на окопавању,ђубрењу и наводњавању поставили бивше фудбалере.Наравно,били би плаћени по учинку са редовним примањима,социјалним,здравственим итд...Да ми баталимо овај фудбал док је још време!
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                          Comment


                          • Iako smo igrali lose vise me bilo sramota desavanjima oko terena nego na samom terenu.

                            Comment


                            • Jad i beda. Nemamo mi sta da trazimo protiv Belgije i Hrvatske.

                              Morace Sinisa nesto da menja,ali sumnjam da ce uspeti da napravi nesto od nas.

                              Comment


                              • Presao je iz zvezde u Partizan, naravno da ce da mu se zvizdi, pa i ja bih mu zvizdao da je obrnuto, nisu ljudi mocni rendzeri i kad idemo da gledamo reprezentaciju onda cemo da se transformisemo. Cus boga ti velika stvar zvizdali mu, znao je kad je odlucio taj potez da napravi sta ce biti. Svaka mu cast imao je ogromnu petlju ali nosi se sad sa tim, sta je problem. Mnogo su svi postali osetljivi, nismo mi takav narod, koji zaboravlja i koji moze da ostane ravnodusan na takve stvari i ne treba da budemo.

                                Comment

                                Working...
                                X