Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Nije pevao himnu. Ako mi kazes koja je slova a ne reci izgovorio svaka cast. Igra 3 godine za reprezentaciju, rodjen je pod imenom NEVEN SUBOTIC ako ne moze da nauci dve strofe za 3 godine onda znaci da je mentalno zaostao. Cekaj, covek se bavi profesionalno jako uspesno fudbalom. Znaci nije mentalno zaostao, znaci moze da nauci dve strofe kao sto dete sa 3 godine nauci strofe pesme koju ga roditelji nateraju. Ajde bre smejurija najobicnija.
    Da, ali kako ti meni mozes reci da nije pevao ??? Po cemu ??? Da nije izgovarao strofu ?? Uostalom kako cemo da vidimo dal je otpevao strofu ili dve, kad je u kadru 5 sekundi ?? Otvarao je usta, mumlao, meni je to dovoljno. Sigurno nije mumlao i pevao Zvezde granda.

    A i brate glupo je da se raspravljamo oko ove gluposti...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Mene bas briga ko je otvarao usta a ko nije... krucijalno je to da su svi potpisali sporazum kojeg treba da se drze! To je po meni glavni faktor cele ove drame...

      Comment


      • http://www.svet.rs/najnovije-vesti/s...-sto-sam-srbin

        Pamcenje kao zlatna ribica.

        Comment


        • Malo su kontradiktorne informacije za Ljaića. Čas kaže da nije znao tekst a čas nešto da ne prihvata himnu kao svoju i u jednom i u drgom slučaju je Mihina odluka na mjestu. Jer je dao vremena da se to nauči i potpisali su ugovor u kojem kaže ili pjesma ili out, i koliko vidim on stoji u potunosti iza toga i to je dobro.
          Za mene rezultati i nisu presudno bitni nije ih ni do sad bilo ali mora da se zavede red u reprezentaciju i da se odazivaju samo oni koji će poštovati istu.
          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 29-05-12, 16:08.
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
            Malo su kontradiktorne informacije za Ljaića. Čas kaže da nije znao tekst a čas nešto da ne prihvata himnu kao svoju i u jednom i u drgom slučaju je Mihina odluka na mjestu. Jer je dao vremena da se to nauči i potpisali su ugovor i koliko vidim on stoji u potunosti iza toga i to je dobro.
            Za mene rezultati i nisu presudno bitni nije ih ni do sad bilo ali mora da se zavede red u reprezentaciju i da se odazivaju samo oni koji će poštovati istu.
            Subotic je takodje imao vremena da je nauci.

            Comment


            • Athletic bilbao mi je dosad bio jedini svijetao primjer u svijetu sporta, koji je prkosio sveme sto je danas "normalno", i gdje ljudi nisu dozvolili da ih se ubjedi da je najvazniji rezultat...Nije baš, ima nešto i vrijednije od rezultata...licno dostojanstvo i nacionalni ponos!!...volio bih da i reprezentacija Srbije krene tim putem, i vise bih volio da bude dostojanstveno deseta nego da bude svjetski prvak sa igracima kojima je pjevanje himne "cin protiv njih samih".
              Last edited by ФК Борац Бања Лука; 29-05-12, 16:35.
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                Athletic bilbao mi je dosad bio jedini svijetao primjer u svijetu sporta, koji je prkosio sveme sto je danas "normalno", i gdje ljudi nisu dozvolili da ih se ubjedi da je najvazniji rezultat...Nije baš, ima nešto i vrijednije od rezultata...licno dostojanstvo i nacionalni ponos!!...volio bih da i reprezentacija Srbije krene tim putem, i vise bih volio da bude dostojanstveno deseta nego da bude svjetski prvak sa igracima kojima je pjevanje himne "cin protiv njih samih".
                Rezultat je ono najvaznije, to je ono sto te kasnije cini ponosnim na ono sto je tvoja drzava uspjela. Srbija deseta? Pa nemoguca misija.

                Nebitno je sada. Ljajic je izbacen, Subotic ce valjda nauciti nesto sprskog. Red bi bio. Dotad ce nas valjda himna spasiti brukanja.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Malopre sam slusao Subotica istripovao sam da prica Medlin Olbrajt za vreme bombardovanja...

                  Igracina, dobar lik...Kaze da je naucio himnu
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Rezultat je ono najvaznije, to je ono sto te kasnije cini ponosnim na ono sto je tvoja drzava uspjela. Srbija deseta? Pa nemoguca misija.

                    Nebitno je sada. Ljajic je izbacen, Subotic ce valjda nauciti nesto sprskog. Red bi bio. Dotad ce nas valjda himna spasiti brukanja.
                    E brate samo rezultat, prokleti rezultat. Imaju li Irci i sl., nemaju, što ih ne sprečava da onako srčano bodre svoj tim u svako vrijeme na svakom mjestu, složno pjevaju himnu i žive uz svoju reprezentaciju.

                    Meni bi velika satisfakcija i ponos bio da je stadion uvijek pun kad igra reprezentacija da gromoglasno pjevamo svi himnu, aplaudiramo protivničkoj, svaki navijač da ima crveni odjevni predmet i da se repertoar pjesama reprezentacije proširi, popularizuju i pjevaju u jednom glasu, navija sportski a oni dole na terenu daju sve od sebe da uspiju ... to je dovoljno dakle da se pravi fešta kad igra reprezentacija, rezultat više - manje

                    I ja htjedoh reći za Subotića da momak jedva naglaba srpski, njemu se nema šta zamjeriti mada se trudi oko himne. Izlaze neki tonovi iz usta
                    Last edited by ФК Борац Бања Лука; 29-05-12, 22:20.
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Crveni i penal

                      Inace igraju mladi protiv Rumuna za prvo mesto u grup

                      EDIT: Dzigi promasio penal

                      Comment


                      • Svaka cast Dzigiju za golcinu, samo ne bi smeo onako da se ponasa. Mora malo da ohladi glavu za svoje dobro, ali neverovatan talenat, fenomen.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Svaka cast Dzigiju za golcinu, samo ne bi smeo onako da se ponasa. Mora malo da ohladi glavu za svoje dobro, ali neverovatan talenat, fenomen.
                          Da ima mozak Sase Ilica da odbija ponude do dvaessedme i to bi onda bilo to.

                          Comment


                          • 3 crvena kartona Rumuna...Sve u svemu lepo smo odigrali.

                            Dzgijev gol

                            Comment


                            • Dobra igra danas. Kakve su ono sabanske kreste napravili njih nekoliko, ne verujem Jos gore je bilo ponasanje Rumuna koji jao da su dosli da nam povrede pola tima.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Utakmicu protiv Francuske počeće sledeći tim: Brkić, Ivanović, Maksimović, Rajković, Ninkov, Fejsa, Matić, Mladenović, Tadić, Janković, Šćepović.
                                Tadic u prvoj napokon. Izuzetno zanimljiva ekipa ce sutra biti..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X