Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AcaDjilkos View Post
    @D-Wade

    Nema to nikakve veze sa Nemcima,samo sam dao primer.Pevanje himne nikako nije dokaz da ti uzivas sa saigracima,da uzivas na terenu i da uzivas da igras za Srbiju...

    Da mrzi Srbiju,Ljajic ne bi ni igrao za tim.E sad ako nece iz nekih svojih razloga da peva,to je njegova stvar.Ako on zeli da se bori i gine na terenu za Srbiju,i ako zna da igra,to je sasvim dovoljno.Ja evo znam himnu i zelim da je pevam,ali nisam siguran da sam bolji izbor od Adema...
    Pa sto ih pominjes, ako nema veze? Cuj oni ne pevaju, pa sta se to nas tice? Ako niko ne peva, ne trebamo ni mi? Slobodno uverenje svake osobe da li da peva himnu ili ne(a za svakog reprezentativca se podrazumeva, valjda da postuje himnu drzave za koju igra), ne znam sta je sada problem ako se trazi da se peva? Nisam video nikoga osim Ljajica da ima problem sa tom odlukom.

    Sam je potpisao, niko ga nije terao, po hiljaditi puta se ponavalja, jedno te isto. Nije niko kriv osim njega samog. Ako mu smeta himna, trebao je odmah da kaze, a ne da se pravi lud.
    Last edited by D-Wade; 28-05-12, 22:10.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • nadam se da ovdje ima ljudi koji su se bavili nekom kolektivnim sportom.ja sam trenirao kosarku,nije to neki visok nivo bio,nije ni bitno previse. uglavnom,kad smo isli na utakmice,kao i u svlacionici,uvijek smo pjevali nesto zajedno .i to nam dosta podigne moral..tako da je suvisno govoriti koliko himna znaci sportistima,ako je osjecaju i pjevaju.. .

      Comment


      • Originally posted by mfro View Post
        nadam se da ovdje ima ljudi koji su se bavili nekom kolektivnim sportom.ja sam trenirao kosarku,nije to neki visok nivo bio,nije ni bitno previse. uglavnom,kad smo isli na utakmice,kao i u svlacionici,uvijek smo pjevali nesto zajedno .i to nam dosta podigne moral..tako da je suvisno govoriti koliko himna znaci sportistima,ako je osjecaju i pjevaju.. .
        Ma ima ih, evo i ja sam basket trenirao, isto druzenje, pevanje, ali zar ti mislis da je tako i u profesionalnom sportu, kada pocnu da se obrcu velike svote novca ???
        To se odavno izgubilo, naravno ima uvek igraca koji jos cene tradicionalizam, al i njih je sve manje. Cak i kod mladih, to je toliko bezobrazno i napaljeno da je to strasno. Zato se vise i ne postuju treneri, ovi mladji naravno, a bogami i stariji...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Kakvih ovde nebuloza ima...

          Clan 1. stavka 5. Da cu pevati himnu "Boze pravde" jacinom od najmanje 50 decibela...
          Jos i fizicari moraju biti.

          Ovo kao da citam na Njuzu jbt.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Ma ima ih, evo i ja sam basket trenirao, isto druzenje, pevanje, ali zar ti mislis da je tako i u profesionalnom sportu, kada pocnu da se obrcu velike svote novca ???
            To se odavno izgubilo, naravno ima uvek igraca koji jos cene tradicionalizam, al i njih je sve manje. Cak i kod mladih, to je toliko bezobrazno i napaljeno da je to strasno. Zato se vise i ne postuju treneri, ovi mladji naravno, a bogami i stariji...
            znam prijatelju,ali ipak igras u reprezantaciji ..citav narod predsatavljas,unem ti se da su me prosli trnci na sviranju himne,pomislio sam strpacemo im 5 komada. a mislim da je to mihina poenta,da ih himna ohrabri jos vise.

            Comment


            • Apsolutno podržavam odluku selektora da pošalje kući Ljaića. Jer ako je odredio pravila onda nema popuštanja inače će biti raspad sistema. Žalosno je da neko mora naređivati ugovorom reprezentativcu da glasno pjeva himnu svoje zemlje, jako žalosno. Možda je taj uslov trebao usmeno s njima dogovoriti ali svakako ljepša slika kad pjevaju himnu zagrljeno, kad aplaudiraju protivničkoj, kad se svi okupe u buket prije meča i zagrme SRBIJA!!!! Sasvim dobra osnova za dalje i izuzetno bitna, a navijači treba samo da gledaju i slide taj primjer kroz fer i sportsko navijanje bez pirotehnike i vrećanja gostiju ali sa jakim patriotskim nabojem.
              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

              Comment


              • Ljudi ne moze da se dize ovolika prasina oko toga. Neko moze da otpeva himnu toliko jako da igracu pored sebe probije bubnu opnu ali kad krene igra on ne zna gde bije... Sve je to diskutabilno. Ko zna sta je sve bilo sa tim ugovorom i da li je bilo nekih prica izmedju Ljajica i Mihe ranije konkretno oko toga. Ja sam nekako neutralan ne znam da procenim sta je ispravno, razumem obe strane. Ovaj odrzava autoritet a Ljajic postuje sebe. Malo mi je sumnjivo da je to bez reci potpisano i da je Ljajic znao sta se ocekuje od njega tim potpisom a sve vreme zna kako razmislja i da nece da peva himnu.
                Mozda je moglo malo blaze sve. Da su slagali neku povredu pa kao Ljajic napusitio kamp, posle rasprave to kad se malo slegne i lepo svima
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Rezultata može biti ili ne biti, ali patriotizma, dicipline i fer pleja kod onih koji brane boje Srbije na terenu ne smije nedostajati ni sekunde. Pogotovo u ovo krizno vrijeme, kad je kriza zahvatila svaki segmnt života pa i sistem vrijednosti. Fudbaleri koje je nacija stavila pod veliku lupu i željno posmatra svaki njihov potez moraju biti uzor u svakom smislu a imaju sve uslove za to.
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • Meni je najupečatiljivija stavka 4. Člana 1. koja kaže:

                    4. Da neću konzumirati alkoholna pića sat vremena pre važnih utakmica.

                    Da li to znači da sat i po pre meča može da se konzumira alkohol? I kako se određuje koja je utakmica važna?

                    EDIT: I ako za Član 2. mora da se potpiše... izeš tog reprezentativca, a još više reprezntaciju.
                    Last edited by miloolja; 28-05-12, 22:39.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ej bre ne znam da li se zezate... Nije ono pravi ugovor
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • A ja kad videla pečat, odmah pomislila da je pravi.

                        I misliš da se pravi razlikuje mnogo?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Mihajlović zna šta je bila rak rana ona selikcije kada smo individualno bili top 5 u Evropi najmanje ali nikad ništa nisu uradili zbog nediscipline i neozbiljnog odnosa prema reprezentaciji. Na okupljanja reprezentacije i sam je rekao dolazilo se više da vide bližnje u domovini i da se opuste od pritiska u klubovima kroz laganicu
                          A taj ugovor je neka šprdnja, čisto sumnjam da je pravi
                          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 28-05-12, 22:45.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Originally posted by mfro View Post
                            znam prijatelju,ali ipak igras u reprezantaciji ..citav narod predsatavljas,unem ti se da su me prosli trnci na sviranju himne,pomislio sam strpacemo im 5 komada. a mislim da je to mihina poenta,da ih himna ohrabri jos vise.
                            Mihina poenta je da vrati nesto sto nije realno i prirodno... Kako da nateras nekoga da peva himnu ako on nece. A i ako ga nateras, koja je poenta ako on ne oseca te "zmarce" kad peva himnu ??? Sve je to lepo kako je Miha zamislio, ali je to u praksi mnogo teze, nije ista situacija kao u njegovo vreme... Opet treba da se uspostavi red naravno...
                            Ljudi su razliciti, neko jednostavno ne oseca nista tokom intoniranja himne, ali kad zaigra tekmu pokazuje koliko mu je stalo... A neko pak suprotno. Imali smo gomilu "patriota" na terenu, koji se deru kad je himna, dizu 3 prsta, a na tekmi ne pokazu ama bas nista...

                            Au brw Olja, kako to nisam izvalio za konzumiranje... To mu dodje kao rupa u zakonu...

                            EDIT: Condo, ono nije pravi ugovor ??? Trebam sad da te prebijem... Al smo se napalili...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma jeste sprdnja a kakav je pravi nemam pojma...verovatno ima jednu stavku ,,obavezujem se da cu pevati himnu'' i to je to. Ostalo im je Miha saopstio ,,fen'' efektom.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Neka si ih navukao Condi

                                Comment

                                Working...
                                X