Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Prosinecki menja Pepa u Barsi, nema nista od toga.

    Kompleksoje menja Murinja u Realu.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Ocekivano je bilo da ova diskusija dodje do klubastva

      Comment


      • Rajevac bi bio najbolje resenje, ali vec sam to napomenuo da je rekao covek da ne zeli da vodi nasu repku i tu je kraj... Razloge nije naveo i stvarno ga ne razumem...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Rajevac bi bio najbolje resenje, ali vec sam to napomenuo da je rekao covek da ne zeli da vodi nasu repku i tu je kraj... Razloge nije naveo i stvarno ga ne razumem...
          Ma ima nade veruj mi

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Kompleksoje menja Murinja u Realu.
            Taj info nemam ali odlicno, samo nek ziheras ide iz Partizana.

            Bespotrebno ubacujes njega u sve ovo, jer je jedan od poslednjih kog ja zelim da vidim na mestu selektora i nek prihvati vise neku od tih ponuda koje je trenutno odbio i neka ide, dosta je bilo cuvanja rezultata u nasoj ligi i bunkera. Ni njega ni Prosineckog ne smatram nekim trenerima i treba nam neko bolji. A za svaciji sistem, pa tako i za sistem Roberta Prosineckog treba vremena sto nikako nije pozeljno u onako teskoj grupi u kvalifikacijama. Nama momentalno treba rezultat i neko ko je pouzdan, proveren i sposoban da ga ostvari i ko ih ima u karijeri.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ma ima nade veruj mi
              Ljuba veciti optimista, verovatno najveci na ovom forumu..
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                Ljuba veciti optimista, verovatno najveci na ovom forumu..
                jbg,mora i to neko

                Nego,pokusacu u narednih 10 dana da nabavim inside info o Rajevcu,preko ortaka koji ide na faks sa njegovom cerkom. Pa javljam kad saznam ;)

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  jbg,mora i to neko

                  Nego,pokusacu u narednih 10 dana da nabavim inside info o Rajevcu,preko ortaka koji ide na faks sa njegovom cerkom. Pa javljam kad saznam ;)
                  Uzdamo se u tebe da nam das dobre vesti..
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Jedno od pitanja za Rajevca je bilo da li će nekad voditi nacionalni tim Srbije.

                    "Neka Pižon sada odvede Srbiju na Evropsko prvenstvo, a potom i na Svetsko prvenstvo, a onda ću ja da dođem i to ponovim", rekao je Rajevac u polušali ili poluzbilji.


                    http://www.mondo.rs/s193293/Fudbal/D...ojoj_kuci.html

                    Ovo je rekao pre skoro godinu dana... Pižon nije uspeo da odvede ORLOVE na EURO, neće ni imati priliku za Brazil. Da li će doći sada Miki...

                    EDIT: Ljubo koja mu ćerka sa tog faxa od ovih sa leve strane

                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Ako Tele ostane na celu saveza nece. To je jedan posten, skroman i dobar covek i ne verujem da ima nameru da se petlja sa ovom bagrom jer mu je jedan Kan-Kan dosta za ceo zivot.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne znam Krle,ne idem ja sa njom na faks

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • idemoooo meksikanci punite mustafu i toleta!

                            Comment


                            • Nemoj jbt, treba Sokrat da se proda. Jos kad bi ga i Andrija stavio, al' za to vec treba pomocni sudija da ima problema sa vidom, da ne kazem da bude corav.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • U je, svanulo nam bez Stankovica i Vidica, znao sam da su oni najveci problem. Vidite kako nam je odbrana sigurnija bez Nemanje kiksera i sredina bolje povezana bez Dekija vezare. Nadam se da su neki zadovoljni sto su ih oterali.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X