Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dusan View Post
    Dobar je, jedino je kiksnuo na pocetku
    Samo je kiksnuo kod gola i nista vise

    Nego, dokle bre vise Pantelic ? Covek moze da postigne gol samo kad ga usere da mu dodje lopta, on nikako ne moze da se izbori za nju. Ubaci Mrdju umesto njega, sigurno ne moze toliko losije da odigra. Covek je brzi od Pantelica, ima bolji skok, i bolji sut, sto su 3 veoma bitna razloga da igra umesto Pante.
    Ne razumem isto Pantelica sa ovim izjavama posle utakmica, kaze da je ovo veliki uspeh sto se borimo za baraz. Alo covece pa ti izgubio kuci od neke Estonije, tamo ih nisi pobedio. Ej, Estonija, pa koja je to reprezentacija ? Ne znam gde im igra najbolji igrac ali najvise bi mu dao prosecan tim u Italiji.
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • Twitter Ace Stojanovića...

      Nezvanicno: Podatak za brigu, veceras Belgijanac Frank De Blekere sudi najverovatnije poslednju medjunarodnu utakmicu u karijeri.Slucajnost?
      Nego ne znam što je rekao u prenosu da Zoran Tošić ne može da igra u utorak!?
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Ma od tolike kolicine podataka koju iznese za vreme utakmice, mora i on da pogresi negde Igra Tosic, tj. ne znam dal ce da bude u prvih 11 ali konkurise za tim.
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment



        • Olja, u pravu si: ni reči o ofsajdu!
          Nema veze što je pomoćni mahao, on se očigledno "uspavao" ili je mahao po nečijoj "instrukciji"... Oni koji nisu primetili da je (U TRENUTKU UPUĆIVANJA LOPTE) iza najisturenijeg igrača gostiju, bar 1m u pozadini bio domaći odbrambeni fudbaler, najblaže rečeno nisu objektivni, ili ne znaju Pravila fudbalske igre.
          Nije prvi put da pomoćni sudija nešto (pogrešno) signalizira a glavni "preuzima odgovornost". Ovde je reč o odličnoj proceni glavnog sudije, a pomoćni nije dorastao važnosti meča (ili, je nešto 'drugo' po sredi!!!)... Sve pohvale GLAVNOM SUDIJI! (Koliko god da mi teško pade taj goool! Ustvari, golčina!)

          Forumaši koji tvrde drugačije, pokazali su svoje elementarno (ne)znanje Pravila fudbalske igre, pa ih ubuduće ne bi trebalo uzimati za ozbiljno!

          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

          Comment


          • Originally posted by Bendtner View Post
            Ma od tolike kolicine podataka koju iznese za vreme utakmice, mora i on da pogresi negde Igra Tosic, tj. ne znam dal ce da bude u prvih 11 ali konkurise za tim.
            Znaci igra Tosic, u pa ekstra onda... Ma poceo je Aca nesto precesto da gresi... Sigurno ce Tosic igrati prvu, samo da vidimo kakva ce formacija biti, verovatno ista, pitanje je oce li Vida biti spreman... Videcemo ko ce poceti sada kad nema Fejse, daj boze Ljajic da pocne prvu, a Ninkovica neka nazad sa Stankovicem i bice odlicno, treba nam kreativac danas, a ne vidim ko moze bolje od Ljajica...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Bendtner View Post
              Samo je kiksnuo kod gola i nista vise

              Nego, dokle bre vise Pantelic ? Covek moze da postigne gol samo kad ga usere da mu dodje lopta, on nikako ne moze da se izbori za nju. Ubaci Mrdju umesto njega, sigurno ne moze toliko losije da odigra. Covek je brzi od Pantelica, ima bolji skok, i bolji sut, sto su 3 veoma bitna razloga da igra umesto Pante.
              Ne razumem isto Pantelica sa ovim izjavama posle utakmica, kaze da je ovo veliki uspeh sto se borimo za baraz. Alo covece pa ti izgubio kuci od neke Estonije, tamo ih nisi pobedio. Ej, Estonija, pa koja je to reprezentacija ? Ne znam gde im igra najbolji igrac ali najvise bi mu dao prosecan tim u Italiji.

              Bendtner,
              Mnogi se pitaju: Dokle više taj Pantelić!? Dok je on u nacionalnom timu, i dok god bude, mi nema šta da tražimo - katastrofa!? Priča se da ga "gura" moćni sponzor sportske opreme... Šta onda mi da mislimo: Ko to dozvoljava? Koji selektor? Koji predsednik FSS? Ko to preko bolida Pantelića "pere pare"... Ma, ...!? A tek njegove izjave: "Ako treba, igraću i s jednom nogom...!" (kad je bio povređen)... Pa, kome on treba na terenu s jednom nogom...!? Ali, interesantno mnogi "padaju" na te folove...! Ili: "Pantelić se krsti kada izlazi na teren i kada ga napušta, a navijači se krste tokom cele utakmice!"
              Izvinjavam se, ne mogu ništa lepo o njemu da napišem... Samo se čudim kako opstaje u ekipi...!!!???
              Neka igra bilo koji drugi, samo da njega više ne gledamo u reprezerntaciji. Čak je bolje i sa desetoricom igrača! Katastrofa, baš!

              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

              Comment


              • Немој тако. Пантелић оставља срце на терену и трчи нон-стоп !

                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Pantelic ce da zune veceras jedan het trik

                  Comment


                  • Originally posted by Krle View Post
                    Twitter Ace Stojanovića...



                    Nego ne znam što je rekao u prenosu da Zoran Tošić ne može da igra u utorak!?
                    Sta je fora sa tim De Blekereom?
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Dobar je ovaj Vasiljev, pouzdan veznjak. Kupio ga je Amkar iz Perma letos. Cisti su golovi.

                      Nego prema Zurnalu cemo igrati u ovoj formaciji.



                      Busna nam je sredina prilicno. Moze Raca da se ubaci iz drugog plana kao u Partizanu ali ipak verujem da ce Jovanovic tu da se vraca po loptu. Mada nas trener stalno najavi jednu, a izvede drugu postavu. U svakom slucaju jaca nam je sredina od slovenacke. Kao i odbrana. O napadu se moze diskutovati, ali Timotej Matavz je strasno nezgodan igrac. Najveca razlika je u kvalitetu golmana, u protivnicku korist.

                      Comment


                      • Originally posted by AcaGrobar View Post
                        Sta je fora sa tim De Blekereom?
                        Sta je fora sa tim Stojanovicem? Koga zabole sto je Tosic najvise puta sutnuo na golu u toku kvalifikacija i sto je Cassano imao problema sa prolivom i sto su Pirlu naplatili kaznu za parking
                        Ako Panta da het trik ja se skidam go i setam po Novom Sadu...
                        Pizon..."Moramo biti oprezni...." Cek on to najvljuje da cemo se braniti
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Aca nastavlja

                          Upravo sam dobio odgovor iz Uefe: De Blekere moze da sudi sve Uefine utakmice do kraja 2011. ali nije nemoguce da mu je veceras poslednja.
                          On je izgleda ubedjen u neku teoriju zavere!?

                          Bogi, moguće da će biti ta postava naša. Ninković ispada, ulazi Lane i igramo sa 2 špica...
                          Nego vidi se i u ovoj formaciji Slovenije da neće biti Novakovića. Trebali bi da gledamo samo nas al' opet je dobro što neće biti povređenog Novakovića, njihovog najboljeg igrača... A čudno mi je u toj njihovoj formaciji što nema Bačinovića i Iličića. Pogotovu ovog drugog koji je veliki talenat. Možda zato što su sada na klupi Palerma!?

                          Videćemo večeras sve...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Krle View Post
                            Aca nastavlja



                            On je izgleda ubedjen u neku teoriju zavere!?

                            Bogi, moguće da će biti ta postava naša. Ninković ispada, ulazi Lane i igramo sa 2 špica...
                            Nego vidi se i u ovoj formaciji Slovenije da neće biti Novakovića. Trebali bi da gledamo samo nas al' opet je dobro što neće biti povređenog Novakovića, njihovog najboljeg igrača... A čudno mi je u toj njihovoj formaciji što nema Bačinovića i Iličića. Pogotovu ovog drugog koji je veliki talenat. Možda zato što su sada na klupi Palerma!?

                            Videćemo večeras sve...
                            Vidim da se bolje razumes u njihovu reprezentaciju od mene, bravo za pracenje. Jeste, da im igraju, Novakovic i Matavz bilo bi bas zeznuto.

                            Nego mene brine to sto mi sa dva igraca ovog profila na sredini tesko da mozemo da nesto uradimo na tom delu terena, jer ni sa takvom dvojicom + Ninkovicem nismo. Ali ajde, ipak smo igrali protiv Italijana i Raca je kompletniji na ofanzivnom planu od Fejse. Zanima me da li ce se Raca ubacivati kao protiv Estonije u gostima, to nam je znacilo dosta, napravili smo dosta sansi, a gol je izostao. Mozda ova formacija znaci potpuno orijentisanje ka krilnoj igri.

                            Comment


                            • Ma kad je Zurnal ikad pogodio postave naseg ili bilo kojeg tima ??? Ja sam uveren da Pizon kao takav trener nece odstupati od formacija 4-5-1, ali mozda gresim. Uostalom videcemo negde pred pocetak tekme koje su formacije...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Kakav car Zonpi, cuj moramo biti oprezni, neka neko coveka obavesti da mi moramo pobediti.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X