Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Farfan View Post
    Tomić je polivalentan igrač. Ubojitim šutevima iz daljine, osećajem za gol, odlično bi pičio iz drugog plana.


    Kombinacija Petrović-Stanković će učiniti našu igru još statičnijom nego sinoć. Nama, bre, treba pobeda!

    Se salis ?

    Pa kako sam pantela ? Kako ? Sam izmedju dvojice italijana, a celu utakmicu ga gadjaju u 16. a on sam ? Ne bi tu niko nista urdio,vezni red je problem.

    Comment


    • Kakav crni Tomic.Nikada u Partizanu nije igrao na toj poziciji i sada sa njim nesto eksperimentisati.A i nije tako dobar u defanzivnim zadacima za poziciju koju bi trebalo preuzeti.
      Kacar bi sad bio i vise nego dobrodosao na toj poziciji, povredom Kuzmanovica se vidi koliko nam je jadan vezni red kada moraju da ulecu roviti Fejsa i Petrovic i sto je najgore bolje od toga mi ne mozemo nuditi.

      Comment


      • Maricu brate nemoj tako, imamo dobrih mladih igraca, samo sto nikoga Zonpi ne zove...A nisam ni ja za Tomica, nemamo druge prilike, bilo bi neozbiljno eksperimentisati u najvaznijoj tekmi.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ne moze Neca tu nikako sada.

          Prvo, ima viska kilograma (koje topi ali nije to to) i nije dovoljno spreman za poziciju koja u danasnjem fudbalu zahteva najmanje 9 km trcanja.
          Drugo, nije dovoljno dobar u defanzivi.
          Trece, na tu poziciju mora da se stavi igrac koji igra na mali broj dodira a znamo svi kako Neca mora da je pipne bar 3-4 puta pre nego sto vidi sta ce sa njom. Imao bi mnogo izgubljenih lopti.

          Svakako da je Neca u odlicnoj formi i siguran sam da moze da pomogne ali ne na poziciji centralnog veznog. On ako dobro odradi zimske pripreme, skine kile a poradi na tome da igra na manji broj dodira prvenstveno i na jos nekim stvarima moze da bude igrac od njega. A mogao bi mozda on umesto Ninkovica koji je koliko cujem (nisam gledao mec) previse indisponiran i ne sluzi nicemu.

          U dobroj je formi, zna da da loptu, dobar je tehnicar i dribler. Zasto ne probati, makar sa klupe da udje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Drogba View Post
            Se salis ?
            Ma kakvi...

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Ne moze Neca tu nikako sada.

              Prvo, ima viska kilograma (koje topi ali nije to to) i nije dovoljno spreman za poziciju koja u danasnjem fudbalu zahteva najmanje 9 km trcanja.
              Drugo, nije dovoljno dobar u defanzivi.
              Trece, na tu poziciju mora da se stavi igrac koji igra na mali broj dodira a znamo svi kako Neca mora da je pipne bar 3-4 puta pre nego sto vidi sta ce sa njom. Imao bi mnogo izgubljenih lopti.

              Svakako da je Neca u odlicnoj formi i siguran sam da moze da pomogne ali ne na poziciji centralnog veznog. On ako dobro odradi zimske pripreme, skine kile a poradi na tome da igra na manji broj dodira prvenstveno i na jos nekim stvarima moze da bude igrac od njega. A mogao bi mozda on umesto Ninkovica koji je koliko cujem (nisam gledao mec) previse indisponiran i ne sluzi nicemu.

              U dobroj je formi, zna da da loptu, dobar je tehnicar i dribler. Zasto ne probati, makar sa klupe da udje.
              Ko bi trebao igrati pored Stankovića, iza ofanzivnih Krasića, Ninkovića i Jovanovića?

              Dajte konkretan predlog, samo ne pominjite nedostupne Kuzmanovića i Kačara jer utakmicu ne igramo za tri nedelje već za tri dana.

              Comment


              • A sta je sa Fejsom?
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Originally posted by AcaGrobar View Post
                  A sta je sa Fejsom?
                  Povređen je.

                  Comment


                  • Nema predloga, igrace Raca, jer nema ko drugi osim njega...
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Tako je,igra raca i lane i to je to,sve drugo isto.

                      Comment


                      • Nekako mi je drago sto Tosic ne moze igrati! Lane je u boljoj formi ali Pizon ga ne bi ubacio da ne mora...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Nes ti je lepo objasnio i naveo razloge zasto Tomic nije za tu poziciju sa cim se slazem.
                          Tomic bi jedino mogao da igra u prvoj samo ako Ninkovica Pizon povuce, a Tomic zauzme poziciju ofanzivnog veznog.
                          Sada nesto mislim da ce pre Milijasu pruziti sansu nego Petrovicu.

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Nema predloga, igrace Raca, jer nema ko drugi osim njega...
                            Onda diskusija nema smisla ako se rukovodimo krilaticom "biće kako mora biti".


                            U utakmici na kojoj na je pobeda apsolutni prioritet mi ćemo krenuti sa Petrovićem i Dekijem prikucanim ispred defanzivne linije, a Pantelić će biti odsečen rupom od 50m u napadu.


                            Možda bi bilo bolje početi sa 3 defanzivna vezna (ono, Milijaš, Petrović, Stanković ispred odbrambene četvorke, gore, 60 metara dalje, držati Krasu, Laneta, i Pantelića da se nadgornjavaju sa 70% slovenačkog tima.
                            Last edited by Farfan; 08-10-11, 20:40.

                            Comment


                            • Problem Jovanovica je sto on nece nikome da doda, pre ce ici da pređe petoricu, nego da doda nekome, a takav nam ne treba, ako nije Messi ili Ronaldo, pa ne mora ni dodavati. Sulejmani je idealan za nas igrac, po svemu, sjajan tehnicar, ne komplikuje, pre ce dodati nego 1 na 2 resavati situaciju kao neki. Koliko god su dobri Krasic i Tosic, oni znaju biti strasno "prokleti" u pojedinim situacijama, a to nam je veliki problem, i dosta puta nas je kostalo. Ali sta da se radi, takvi su kakvi su, a Zonpi i kompanija neka i dalje sastavljaju ekipice svoje, sa kojima ni Estoniju ne mozemo dobiti.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Tomic bi jedino mogao da igra u prvoj samo ako Ninkovica Pizon povuce, a Tomic zauzme poziciju ofanzivnog veznog.
                                Sada nesto mislim da ce pre Milijasu pruziti sansu nego Petrovicu.
                                Ninkoović je bolji u defanzivi od Tomića? Ninković je jači u duel igri od Tomića?

                                Comment

                                Working...
                                X