Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ukoliko Italija dobije Farane u sledecem kolu, i matematicki gubimo sanse za prvo mesto u grupi

    Comment


    • Originally posted by Dusan View Post
      Ukoliko Italija dobije Farane u sledecem kolu, i matematicki gubimo sanse za prvo mesto u grupi
      Kako crno prvo mesto, daj boze da se spasemo bruke...

      Napad nam je savrsen, Pantelic koji daje gol na svakoj desetoj utakmici, ova dvojica ne znam ni ko su..
      Ako je Pizon iole pametan stavice Sulejmanija u napad koga je konacno pozvao, decko dere u Ajaksu, vezni red i nije toliko los al nije ni bog zna sta... Jovanovic vec daje golove za Anderleht sto je dobro... Golmani su nam zivi ocaj, al daj sta das..
      Ovo bi bila moja formacija:

      --------------------Jorgacevic------------------------
      Ivanovic------Subotic---------Bisevac------------Kolarov
      -------------------Stankovic----------------------
      -----------Kuzmanovic------Ljajic-----------------
      -Sulejmani-------------------------------Z.Tosic
      -------------------Jovanovic--------------------
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Dusan View Post
        Ukoliko Italija dobije Farane u sledecem kolu, i matematicki gubimo sanse za prvo mesto u grupi
        Daj bre čoveče ko razmišlja o prvom mestu?? Oni imaju ogroman broj bodova a ti pričaš o prvom mestu? Na kraju ako budemo jedva drugi možemo da pevamo!
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
          Kako crno prvo mesto, daj boze da se spasemo bruke...

          Napad nam je savrsen, Pantelic koji daje gol na svakoj desetoj utakmici, ova dvojica ne znam ni ko su..
          Ako je Pizon iole pametan stavice Sulejmanija u napad koga je konacno pozvao, decko dere u Ajaksu, vezni red i nije toliko los al nije ni bog zna sta... Jovanovic vec daje golove za Anderleht sto je dobro... Golmani su nam zivi ocaj, al daj sta das..
          Ovo bi bila moja formacija:

          --------------------Jorgacevic------------------------
          Ivanovic------Subotic---------Bisevac------------Kolarov
          -------------------Stankovic----------------------
          -----------Kuzmanovic------Ljajic-----------------
          -Sulejmani-------------------------------Z.Tosic
          -------------------Jovanovic--------------------
          Šteta što žonPi voli da igra sa 3 u vezi i jednim napadačem...
          A u prvoj postavi bi Ninković morao da se nađe ;)

          Protiv Farana je rekao da će napasti, ajde da vidimo i tu ofanzivnu formaciju!
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Ljudi samo sam pricao da matematicki gubimo prvo mesto! Nisam rek'o da je realno da budemo prvi, nego eto cisto da se zna, mada se znalo jos mnogo ranije...

            Comment


            • Originally posted by Dusan View Post
              Ljudi samo sam pricao da matematicki gubimo prvo mesto!
              A brate da li je bitno da li matematički, teorijski ili nekako drugačije gubimo prvo mesto. ;)
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • OK, dobro je, ostavi sad to cuveno prvo mesto, ja se nadam da cemo nekako izvuci 10 bodova u ove 4 utakmice

                Comment


                • Ma ja sam to onako sastavio, Ljajica sam stavio jer mislim da je on jedini nas kreativan igrac za razliku od ostalih. Pa Ninkovic ili Deki, ja izabra Dekija jer je iskusniji a i kapiten je mada bi mogao on i umesto Kuzme. Znam da nece biti ova formacija, Pizon ima neke svoje ideje, ne bi me cudilo ovaj Despotovic u spicu da igra...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Evo sta je Pizon rekao o neuspehu CZV i PFC-a
                    – Као и сваком Србину, тешко ми је што су оба наша клуба испала из Европе. Боље би било да су се пласирали у Лигу Европе, да могу играче да видим на делу. Наш народ воли фудбал – истакао је Петровић.
                    Retku mudrost je izustio:
                    Nas narod voli fudbal?!?
                    Bem ti selektora.

                    Comment


                    • Igramo sa Farskim Ostrvima na Partizanovom stadionu, ne znam zbog čega...

                      Valjda ćemo protiv Italijana u oktobru igrati na Marakani!?
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Verovatno hocemo, nego nije bitno to sa Farskim Ostrvima, njih dobijamo sigurno i da igraju na terenu ZFK Masinca

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Igramo sa Farskim Ostrvima na Partizanovom stadionu, ne znam zbog čega...

                          Valjda ćemo protiv Italijana u oktobru igrati na Marakani!?
                          Zato sto je manji stadion,da se ne bi uocila sramotna poseta...

                          Da su pametni pa da igraju u Uzicama.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Zato sto je manji stadion,da se ne bi uocila sramotna poseta...

                            Da su pametni pa da igraju u Uzicama.
                            Ma kakvo Uzice, Nis bre! Godinama nismo videli fudbal!

                            Comment


                            • Mnogo bolje bi bilo da se igra u Kragujevcu(ili u Novom Sadu, ali tu igra mlada reprezentacija), zato sto sam siguran da bi tamo bio veliki odziv zato sto stanovnici tog grada jedva cekaju da dodje jedna reprezentacija.
                              Umesto da gledamo skoro pun stadion Cika Dace, ovako u Humskoj nece biti ni 10000, a mozda bude i jos manje ako budemo kiksnuli protiv Iraca.

                              Comment


                              • A da je Stadion Cair renoviran, sigurno bi se utakmica igrala ovde kod mene

                                Comment

                                Working...
                                X