Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u fudbalu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao, a i bolje je. Nista nisam propustio...stara i dobro poznata prica!
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Rajkovica je taj transfer u Celsi upropastio, pitanje je da li ce ikad postati to sto je mogao a od Vidica je veci talenat. Ako se probije neki kvalitetan klub gde ce biti standardan, bice odlican i imamo njega i Subotica narednih 10 godina tako da ni odlazak Vidica nece biti prevelik problem.
      sigpic

      Comment


      • I Subotic mora jos mnogo da uci,bez obzira na igre u Dortmundu,u repki mora bolje,a siguran sam da ce i moci. Rajko je zavrsio svoje,kao i vecina igraca koji sa 10 godina odu u velike klubove.

        Comment


        • Бишевац је 5 пута бољи од Рајковића по мени. И за њега (Рајковића) на жалост нема места у репрезентацији. Није он лош него има бољих и на левом беку и на штоперу.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Koji bre Bisevac, zna samo da nabije loptu napred, dosta panici, svaki malo jaci tehnicki igrac je ogroman problem za njega. Rajkovic je kompletan stoper, samo sto je pogresio u tom preranom odlasku i nas je 3. najbolji stoper trenutno.
            sigpic

            Comment


            • Ma da se mi ne lazemo,odbrana je jos i najmanji problem...Mi dobrog spica nemamo,jbg takav je zivot...ajde onda da ga napravimo Kacar,Ninkovic i Bambi moraju po meni da igraju na svakoj tekmi. 30+ nepokretna ekipa da leti pod hitno,na celu sa Pantelarom. Zigic neka bude jedini spic sa dva probojna krila i 3 dobra igraca u sredini i bice to ok. Ali da li je to ok dovoljno da se ode na svetsko prvenstvo 2014? Moze da bude,samo sa drugim trenerom.

              EDIT: http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=531107 Trenerski mag.
              Last edited by Ljuba90; 10-08-11, 19:31.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Nerealno je koliko Pantelic vise nije za fudbal...pa nek mu igraju Despotovic i Lekic,cak bi i oni bili bolji...bem ti vise ovakav fudbal. Samo cekam da se Vidicu sve smuci i da zapali iz repke,nije lud da se bruka sa ovim retardima i sa maloumnim trenerom.
                Po meni taj Pantelic nikada nije ni bio za fudbal...
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Ako izadje na YT danasnja KZS sa Pizonom, neka neko obavezno postavi ovde. Ja sam sad gledao, pokidao sam se.
                  sigpic

                  Comment


                  • Imate na Facebook-u od danas novu stranicu "Peticija za smenu pizona" e jadni mi sta sve necemo probati da ga oteramo.
                    Stvarno je zalosno kada covek izjavi da je zadovoljan a mi laganini izgubili, Pantelic medju ruskom odbranom bio ka djak prvak..
                    Jadno, bitno da je Tole oterao Antica, msm skup je covek....
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Htela sam da ništa ne postujem na datu temu, ali biću kratka...
                      Jedno me interesuje, da li je iko očekivao drugačije od ovog danas?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Htela sam da ništa ne postujem na datu temu, ali biću kratka...
                        Jedno me interesuje, da li je iko očekivao drugačije od ovog danas?
                        Tesko da je bilo ko sta ocekivao, ali ocigledno je da nam prija da konstantno pljujemo Pizona.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa kada je tako zgodan za to...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post


                            Tačno se videlo danas koliko Lanetu i Jankoviću fale utakmice. Nisu ni trebali da budu pozvani... Za to vreme Kačar i Sulejmani, inače standardni u svojim ekipama, nisu ni pozvani za meč...

                            Damjanović, opet pitam KO JE TAJ???
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ja sam za to da ova tema ide pod kljuc dok se ne promeni selektor a da mi modovi samo postavljamo Pizonove smesne konferencije ako izadju na YT pa da iskoristimo jedino sto trenutno valja i nasmejemo se.
                              sigpic

                              Comment


                              • http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-...e-za-buducnost

                                E kuku kuku , mladi tim a u repku zove igrace od 30 godina da debituju Ako misli da mu za 4 godine igraju igraci od 35 godina u cvetu mladosti onda razumem , nego nek vrati Duljaja,Vukica i Dragutinovica u reprezentaciju da je podmladi
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X