Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona,spekulacije,komentari...-2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

    Zna li ko da li Ronaldinjo ostaje u Milanu ili se seli?
    Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

    Comment


    • #92
      Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

      [quote author=Lanus#22 link=topic=1486.msg65113#msg65113 date=1242771199]
      [quote author=dart gunner link=topic=1486.msg65050#msg65050 date=1242750089]
      [quote author=Lanus#22 link=topic=1486.msg65043#msg65043 date=1242746906]
      [quote author=dart gunner link=topic=1486.msg64935#msg64935 date=1242677496]
      nema sanse da kaka predje.....


      http://www.goal.com/en/news/10/italy...-madrid-report

      .........ma neeeeeeeeeeeeeeeeee
      [/quote]vec je 10 puta rekao da nece ici...nema sanse,sta cemo mi bez njega???..u spaniji su napravili vec 1000 transfera..nerviraju me...
      [/quote]
      aj se kladimo da ce otici.
      [/quote]ae u sta? ;)
      [/quote]
      u sta oces.

      Comment


      • #93
        Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

        [quote author=DANIJEL BL link=topic=1486.msg65115#msg65115 date=1242799543]
        Zna li ko da li Ronaldinjo ostaje u Milanu ili se seli?
        [/quote]
        Tesko,nije startan dovoljnoi,a Milan nema neke koristi od njega.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • #94
          Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

          djenova hoce krespa...krajnje je vreme da takav igrac nadje startno mesto u nekom timu,upropasti ga inter...djenova se zestoko sprema za evropu...

          Comment


          • #95
            Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

            Ne treba Crespo Djenovezima, dosta su Flokari i Akvafreska plus ako ostanu Bole, Sculli i Palladino divota!
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #96
              Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

              [quote author=Tmac link=topic=1486.msg65600#msg65600 date=1242994357]
              Ne treba Crespo Djenovezima, dosta su Flokari i Akvafreska plus ako ostanu Bole, Sculli i Palladino divota!
              [/quote]
              Djenova prvo mora da se izbori zaEvropu,pa tek onda da pravi tim,za istu,ovaj tim nebi prosao ni grupu u UC.
              Nego jel se zna kakav je novi sistem takmicenja u UC od 09/10
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • #97
                Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                [quote author=Liverpool FC link=topic=1486.msg65605#msg65605 date=1242998640]
                [quote author=Tmac link=topic=1486.msg65600#msg65600 date=1242994357]
                Ne treba Crespo Djenovezima, dosta su Flokari i Akvafreska plus ako ostanu Bole, Sculli i Palladino divota!
                [/quote]
                Djenova prvo mora da se izbori zaEvropu,pa tek onda da pravi tim,za istu,ovaj tim nebi prosao ni grupu u UC.
                Nego jel se zna kakav je novi sistem takmicenja u UC od 09/10
                [/quote]djenova po meni ima extra tim..do duse jesu domacinska ekipa,ali igraju dobro i na strani...mislim da bi mogli da naprave dobar rezultat u evropi...vise ne postoji kup uefa,nego
                se sad zove liga evrope ima ja mislim 8 grupa sa po 4 ekipe i igras sistem kuca,strana sa svakim..i dolazi nzm koliko tacno iz ls...

                Comment


                • #98
                  Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                  Zvanicno:
                  Diego u Juventusu plata 3.5 mil. ma msm 4 godine...Bajernu 22.5 mil
                  Gomez u Bajernu za 30 mil.

                  Comment


                  • #99
                    Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                    Comment


                    • [/quote]

                      Comment


                      • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                        Comment


                        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                          [quote author=Colts4Life link=topic=1486.msg66547#msg66547 date=1243413620]
                          Zvanicno:
                          Diego u Juventusu plata 3.5 mil. ma msm 4 godine...Bajernu 22.5 mil
                          Gomez u Bajernu za 30 mil.
                          [/quote]

                          Moram da ispravim pare idu werderu.....inace neznam sto bayern toliko natrpava napadace slicnih kvaliteta(toni,klose,gomes),po meni odlican potez dovodjenje olica veoma zahvalan igrac na terenu....

                          Comment


                          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                            Oli? tr?i 90 minuta ko konj.....?ovjek stvarno zaradi platu....
                            Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                              [quote author=DANIJEL BL link=topic=1486.msg66631#msg66631 date=1243425024]
                              Oli? tr?i 90 minuta ko konj.....?ovjek stvarno zaradi platu....
                              [/quote]

                              Comment


                              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                                [quote author=Layzick link=topic=1486.msg66619#msg66619 date=1243423082]
                                [quote author=Colts4Life link=topic=1486.msg66547#msg66547 date=1243413620]
                                Zvanicno:
                                Diego u Juventusu plata 3.5 mil. ma msm 4 godine...Bajernu 22.5 mil
                                Gomez u Bajernu za 30 mil.
                                [/quote]

                                Moram da ispravim pare idu werderu.....inace neznam sto bayern toliko natrpava napadace slicnih kvaliteta(toni,klose,gomes),po meni odlican potez dovodjenje olica veoma zahvalan igrac na terenu....
                                [/quote]
                                da...hvala na ispravci... ;)

                                Comment

                                Working...
                                X