Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona,spekulacije,komentari...-2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • [/quote]
      neka prodaju ronalda,a teveza ostave...meni najbolji igrac

      a to stoji neka poklone nanija...
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

        http://goal.com/en/news/10/italy/200...or-real-madrid
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

          jedino sto mi preostaje je da se nadam,nadam i samo nadam da ovi u milanu znaju zasto su prodali kaku i ako su se vec uvalili u sranje prodavsi ovakvog igraca,coveka koji ovoliko voli svoj sada ves bivsi klub i da ce napraviti barem jedan transfer iz koga oni dobijaju bilo sta drugo osim para...nadam se da sam bila jasna... iskreno nek se nosi berluskoni..deda matori..mrs!!!!!!!!!!!kako bi mu sad nalupala samare i njemu i onom njegovom pulenu celavom........ :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(ne verujem i dalje sta su uradili...zasto njega??????????????? sve bih sad dala da gresim i da su oni u pravu...da im ne treba kaka....ali kaako da im ne treba takav igrac..sta cemo bez njega..bez njega jedva 1 mec da pobedimo....a o igri i da ne pricam...... > > > > >ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffff.....

          Comment


          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

            Zaboravlia si smile da stavis elem prezivece milan i bez kake,ogromne pare su u pitanju i toliko ne vredi ni jedan igrac,za te pare mogu da kupe 3 WC igraca....

            Comment


            • [/quote]e iz tvojih usta u bozije usi...valjda si u pravu...barem si uspeo da me utesis ...mada nisam sigurna da ce oni pametno potrositi pare..ja da sam na njihovom mestu uzela bih neki deo para otisla u argentinu dovela par mesija i obezbedila buducnost...ali ne verujem da ce oni to uraditi...oni najavljuju adebajora i esijena...i dzeka koji koliko god da je dobar nije dobar ko kaka...nije bas ta klasa...

              Comment


              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                http://mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=137214
                kaka vredi ko pola njukasla...

                Comment


                • [/quote]e iz tvojih usta u bozije usi...valjda si u pravu...barem si uspeo da me utesis ...mada nisam sigurna da ce oni pametno potrositi pare..ja da sam na njihovom mestu uzela bih neki deo para otisla u argentinu dovela par mesija i obezbedila buducnost...ali ne verujem da ce oni to uraditi...oni najavljuju adebajora i esijena...i dzeka koji koliko god da je dobar nije dobar ko kaka...nije bas ta klasa...
                  [/quote]

                  Pa milan mora da dovede dva napadaca jer je tu najvise deficitan,pa onda odbranu,njihova sredina uz ostanak Beckhama je solidna,mozda da dovedu desno krilo jedno i to je to....

                  Comment


                  • [/quote]e iz tvojih usta u bozije usi...valjda si u pravu...barem si uspeo da me utesis ...mada nisam sigurna da ce oni pametno potrositi pare..ja da sam na njihovom mestu uzela bih neki deo para otisla u argentinu dovela par mesija i obezbedila buducnost...ali ne verujem da ce oni to uraditi...oni najavljuju adebajora i esijena...i dzeka koji koliko god da je dobar nije dobar ko kaka...nije bas ta klasa...
                    [/quote]

                    Pa milan mora da dovede dva napadaca jer je tu najvise deficitan,pa onda odbranu,njihova sredina uz ostanak Beckhama je solidna,mozda da dovedu desno krilo jedno i to je to....
                    [/quote]da..to je to..lako je tebi...vi imate sjajan tim u odnosu na milan..gomila dece iz kluba uz dijega i pinturicia..taman za skudeto...

                    Comment


                    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                      Uhvatila me neka insomnia pa da ti odgovorim...

                      Ne cvetaju ni nama ruze,ima tu pozicija koje treba popuniti jos ali raduje me sto je ciro rekao da racuna na criscita za sledecu sezonu....

                      Comment


                      • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                        Comment


                        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                          Gazimo sledecu sezonu ne brini se.....

                          Comment


                          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                            [quote author=Layzick link=topic=1486.msg69188#msg69188 date=1244529559]
                            Gazimo sledecu sezonu ne brini se.....
                            [/quote]
                            Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                              Ma ova sezona je bila gotova jos u februaru...

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X