Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona,spekulacije,komentari...-2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.goal.com/en/news/10/italy...n-milans-pirlo[/quote]
    Vidim da se trazi moje cjenjeno misljenje...ccc,anceloti treba,pored pirla(koji nije za premijer ligu,jer tu ga sudija nece cuvati,i davati mu faul...)dovesti jos kostakurtu i maldinija,da odbrana bude iskusnija...

    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

      Ma nek se i Tasoti skine pa pre?e u ?elzi.........
      Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

      Comment


      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

        perica ognjenovic se mozda vraca u zvezdu???
        Jedna od zvijezda koja je od reala cak dosla do malezijske lige...i sad ima 32godine
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

          [quote author=manda link=topic=1486.msg69052#msg69052 date=1244455937]
          perica ognjenovic se mozda vraca u zvezdu???
          Jedna od zvijezda koja je od reala cak dosla do malezijske lige...i sad ima 32godine
          [/quote]

          Manda gdje njega na?e...
          Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

          Comment


          • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

            [quote author=DANIJEL BL link=topic=1486.msg69057#msg69057 date=1244458134]
            [quote author=manda link=topic=1486.msg69052#msg69052 date=1244455937]
            perica ognjenovic se mozda vraca u zvezdu???
            Jedna od zvijezda koja je od reala cak dosla do malezijske lige...i sad ima 32godine
            [/quote]

            Manda gdje njega na?e...
            [/quote]
            moj sajt sa telefona...najbolji...sve sportove prate i stran i domace...moze i preko kompa...
            ZVEZDA: I Perica Ognjenovi? se vra?a ku?i?
            http://wap.mtel.ba/maipc/preview_sto...a3912040468f84
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

              bilo i na mondu jutros...

              Comment


              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                [quote author=Patriota link=topic=1486.msg69062#msg69062 date=1244458609]
                bilo i na mondu jutros...
                [/quote]
                to je mondo,posto je mobis iz RS,kupio srbijanski mondo....pa iste su vjesti skoro...
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                  Neverujem da ce on pomoci Zvezdi,ali ajde nema veze.Kao i obicno Zvezda skuplja ostatke.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                    Comment


                    • Comment


                      • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                        Ma ja sam odavno rekao da Real upropasti ve?inu igra?a...
                        Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                        Comment


                        • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                          Kaka 90% prelazi u Real, krivo mi je sto ce jos jedan veliki igrac da propadne...
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • [/quote]
                            mislim da je real ponovo poludio,ako dovedu ronalda iz mancstera i jos par igraca bice nesto od njih...ronaldo neka ide slobodno...
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                              Neka ide Ronaldo to i ja kazem, zbog njega sam prestao da gotivim Man Utd iznerviram se cim vidim onu njegovu naduvanu, prepotentnu facu. Jos i on ako ode bice super, sigurno je da Real nista nece uraditi. Ne mogu dve zvezde u istom timu, jos ako dovedu Villu samo ce usrati svoje karijere, kao sto su uradili Beckham i Owen u zadnje vreme.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: Transfer sezona,spekulacije,komentari...

                                [quote author=Tmac link=topic=1486.msg69168#msg69168 date=1244499268]
                                Neka ide Ronaldo to i ja kazem, zbog njega sam prestao da gotivim Man Utd iznerviram se cim vidim onu njegovu naduvanu, prepotentnu facu. Jos i on ako ode bice super, sigurno je da Real nista nece uraditi. Ne mogu dve zvezde u istom timu, jos ako dovedu Villu samo ce usrati svoje karijere, kao sto su uradili Beckham i Owen u zadnje vreme.
                                [/quote]
                                ja sam ga trpio do ove sezone,mislim zabiao je golove ko budala,ali dzaba mu kada je kreten,kada se on nervira kada promasi sansu to mi ide na k...,vode 4-0 i on promasi sansu kao on se nervira,ili u finalu lige sampiona u prvi 5minuto sutao 5puta na gol,a u drugi 85ni jednom...
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X