Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    MTO ne smije da se trazi ako je neko negativan i nervozan, trebao bi da bude kaznjen za to, slicno je on radio i prosle godine na AOu, kad fizicki nije bio spreman i koristio MTO da se odmara. ATPov doktor nije tu da lijeci bubice.

    I ovdje ste svi pricali kako je povrijedjen i kako to nije to. Niko nije postovanje odao Kevinu.
    Nije trazio MTO, samo je fizio izasao u onoj pauzi izmedju gemova, ali haters gonna hate.

    @Vladan

    prvo citaj malo forum, pa onda pricaj:

    Originally posted by bojanaBG View Post
    Kevin skroz zasluzeno, iskoristio je svoje sanse.

    Stan, ti budi spreman za sljaku

    Sent from my HTC, posto mi se moze
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Prilicno sam ubijedjen da sam ga vidio na podu kako ga neko masira
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Lepo sam rekla da ce biti lagan mec za Djokovica, a ono sto sam ja gledala, a to je od polovine 2. seta i ceo 3., ovo je bilo bas #peske.
        Ail sledeci je Beneto, on vec nije tako naivan
        Nisi gledala katastrofu u prvom
        Beneteau igra jako dobro i kreće se odlično na ovom IW.
        Inače Čilić sa 13 asova ne uradi ništa, čim je Novaku return malo proradio bila je jednosmerna ulica.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Prilicno sam ubijedjen da sam ga vidio na podu kako ga neko masira
          Ali to moze da se odradi u pauzi, kad igrac ne trazi zvanicno MTO, kao da to nikad nisi video.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Nikad nisam vidio da neko nervozu i negativnost tako lijeci. Znamo mi zbog cega je on bio nervozan, trebalo je igrati protiv Federera u narednom kolu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Nikad nisam vidio da neko nervozu i negativnost tako lijeci. Znamo mi zbog cega je on bio nervozan, trebalo je igrati protiv Federera u narednom kolu.
              Dobro je Vladane, shvatili smo, mrzis ga iz dna duse, aj iskuliraj vise...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                MTO ne smije da se trazi ako je neko negativan i nervozan, trebao bi da bude kaznjen za to, slicno je on radio i prosle godine na AOu, kad fizicki nije bio spreman i koristio MTO da se odmara. ATPov doktor nije tu da lijeci bubice..
                Upravo , ako nije povređen šta će mu MTO i masaža , na AO 2013 5 set je čini se na svakom changeoveru bio terapeut sa njim i masirao mu noge. Da se razumemo pre nego što krenu teške reči , Stanislasovu igru poštujem , ali juče je potpuno pogrešan pristup imao meču u kojem je favorit, pomalo slična situacija kao na AO u obrnutom smeru.
                Posle onakvog rastavljanja Seppia ovo je bilo razočaravajuće prizemljenje.
                Last edited by Maxx-a; 13-03-14, 09:24.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Dobro je Vladane, shvatili smo, mrzis ga iz dna duse, aj iskuliraj vise...
                  Gde dugme za dislajk za ovakve postove

                  Comment


                  • Originally posted by misic23 View Post
                    Gde dugme za dislajk za ovakve postove
                    Daj mi negativnu reputaciju, ako te bas toliko nervira
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      3.
                      Jos mogu shvatiti da je Cilic krajem prvog seta pomislio da sve zavisi od njega. Ali meni se cini da je i Goran isto mislio. A onda se sve promijenilo. Kao prvo Novak je poceo bolje da servira u drugom. Nije vise bilo tako lako postici viner iz returna. A kad bi usli u razmjenu, Novak ne bi grijesio nego bi se koncetrisao da posalje loptu dovoljno duboko, a opet sa velikom marginom. Tri-cetiri takve razmjene su pokazali ko sto moze.

                      To bi djelovalo porazavajuce na Cilica u svakoj situacija ali pogotvo u ovoj danas kada je za moment pomislio da stvari zavise od njega i da Novak u ovom trenutku ne moze bolje od onoga u prvom setu. Ali mora mu se oprostiti jer su noto i Vladan pomislili isto. Ko zna, mozda su Marin i Goran citali sto ovdje pisu Novakovi navijaci povjerovali u to.


                      Osim ove neistine, dobra analiza Novakove igre i ponašanja nas dvojice u toku meča

                      Comment


                      • Originally posted by Mario Ancic View Post
                        Slažem se s večinom posta,ali ovo mi je upalo u oči,goran da ne podnosi igru novaka,pa otkud ti to,od svih aktivnih tenisača najvše hvalospjeva je govorio o njemu,i prije 2,3 godine a i sada....i još uvjek tvrdi da je novak najbolji igrač na svjetu,a neznam gdje ti vidiš da on ne podnosi njegovu igru....

                        Što se tiče meča,novak ništ posebno nije igrao,samo je vračao loptice dublje u teren i to je bilo dovoljno protiv ovako limitiranog igrača
                        Mario,

                        1.
                        Nemoj da se ljutis. Prvo, moja najveca teniska ljubav je bio i ostao Goran Ivanisevic. Drugo, Goran razumije tenis, a i ljudi koji su mnogo manje upuceni u tenis vide da je Novak najbolji. Ima misljenja da je Novak 2011. dostigao najvisi nivo koji je iko ikada dostigao u tenisu, samim tim da je najbolji ikada. Naravno kontra argument je da ima mnogo trofejnijih igraca od Novaka. Goran u svojoj pohvali Novak ide samo onoliko koliko je nuzno, i uvijek sa malo gorcine u glasu. Trece, Goran je fizicki jako slican jednoj meni jako bliskoj osobi. I ja znam jako dobro izraze lica te osobe. Goranovi su identicni. Kad je Cilic danas vodio, igrao je dobro, ali je to bilo u prvom redu jer Novak bio u nokdaunu. A Goranova faca je odrzavala odusevljenje. Mnogo vece odusevljenje nego kad bi Cilic pobijedio Marija. A kad su se stvari promijenile? Pa, Goran samo sto nije plakao. Isto je bilo sa Vavrinkom na AO 2013. Zasto toliko razocaranje? Ako stvarno misli ono sto kaze o Novaku, bio bi rezigniran, a ne utucen. Da skratim. Goran u modernom tenisu ne bi bio ni blizu onoga sto je bio u svoje vrijeme. Danas ne prolazi servis i volej. Mislim da to vrijedja Goranov ego. Isto tako, do pojave Novaka, Goran je bio daleko najbolji teniser sa prostora bivse Jugoslavije. Mislim da i to vrijedja Goranov ego. Sve ukazuje da se to pretace u pomalo patalosku zelju da vidi Novaka u problemima.

                        2.
                        Da je Cilic donekle limitiran jeste ali se za nekoga ko je visok skoro dva metra on se odlicno krece. Jednako je bio limitiran u prvome setu. Osim toga Cilic je u usponu, jedan od kandidata da se domogne prvih 10. Ko je pricao prije meca da je Cilic limitiran?

                        To sto ti kazes da je Novak igrao samo malo dublje je tacno. S tim sto to nije 'samo'. U tenisu su dubina i konsistentnost barem pola posla. A niko ne moze da igra tako konsistentno duboko kao Novak. To je jedan od razloga zasto je najbolji. A danas nije morao da reskira. Protiv Federera ili Vavrinke ne moze da igra sa istom marginom. Nije dovoljno.

                        Originally posted by Vladan View Post
                        NI, zato sto ti gotovo uvijek kazes da je protivnik bio fantastican, da nije toliki problem u Djokovicu. Ako se ne varam, a mislim da se ne varam, nesto slicno je bilo i jutros. Pa ja ocekujem od svakog TOP 50 igraca da zakucava lopte na treningu. To je Cilic radio u prvom setu, Djokovic bez servisa, ovaj usao i samara.
                        Vladane,

                        Nije bas da uvijek kazem da je protivnik bio fantastican. Ponekad kazem da je bio odlican. Salu na stranu. To kazem jer je tako. Jedina taktika za Novakovu konsistentnost, za sve igrace osim Federera, Nadala i Marija je da lupaju, da idu na sve ili nista. Ako promasuju, Novak lako dobija. Ako pogadjaju, dakle ako su iznad svojih mogucnosti, kao sto je Cilic pogadjao u prvom setu onda su fantasticni.

                        Originally posted by notorious View Post


                        Osim ove neistine, dobra analiza Novakove igre i ponašanja nas dvojice u toku meča

                        notorious,

                        Hvala na komplimentu iako sam napisao samo ocigledno.

                        Sto se tvoje zaoke tice moras obratiti paznju na rijec trenutno. A mnogi smatraju da je Novak trenutno u velikom kanalu.

                        A sad pitanje za tebe i Vladana. Da li ste igdje tokom prvog seta ti i Vladan napisali da Novak igra toliko lose da to jednostavno ne moze da se nastavi u drugom? Ako jeste, onda se izvinjavam. Ako niste, onda ne mogu sebi da zamjerim sto sam pomislio da smatrate da on trenutno ne moze bolje.
                        Last edited by NI; 13-03-14, 10:24.

                        Comment


                        • Ima misljenja da je Novak 2011. dostigao najvisi nivo koji je iko ikada dostigao u tenisu, samim tim da je najbolji ikada.
                          NI,
                          Ovo je tvoje misljenje, pa ga stavljas kao neki drugi rekao, ili? 2011 godina je deo istorije, znaci proslosti, njemu je sadasnjost bitnija nego ikad.
                          Od sve sto si rekao za Ivanisevica, ta rec patoloski mi nekako najbolje pristaje.

                          Comment


                          • I ja se skroz slazem sa Gorana, povredjen ego je nezgodna stvar.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Niki View Post
                              NI,
                              Ovo je tvoje misljenje, pa ga stavljas kao neki drugi rekao, ili? 2011 godina je deo istorije, znaci proslosti, njemu je sadasnjost bitnija nego ikad.
                              Od sve sto si rekao za Ivanisevica, ta rec patoloski mi nekako najbolje pristaje.
                              Ako bas zelis znati to je misljenje 'velikog' obzavatelja Novak Djokovica i velikog poznavaoca tenisa Mats Vilandera:

                              "Kad bi u tenisu postojao svjetski rekord, Novak Djokovic bi od ovog proljeca bio nosilac tog rekorda!"

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ako bas zelis znati to je misljenje 'velikog' obzavatelja Novak Djokovica i velikog poznavaoca tenisa Mats Vilandera:

                                "Kad bi u tenisu postojao svjetski rekord, Novak Djokovic bi od ovog proljeca bio nosilac tog rekorda!"
                                Nisam mislila na njegovo postignuce te 2011 godine, nego na zakljucak koji si izveo . . ."da je zbog toga najbolji ikada".

                                Comment

                                Working...
                                X