Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 55% na Djokovica, ali rapidno opada.

    Btw, kod nas Cilica spustili na 4.7, verovatno puno uplata.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Šta li će večeras da bude sa Andyjem
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Originally posted by apacrow View Post
        Sudeci po kladionicama veliki broj ljudi ceka iznenadjenje na mecu Djokovic-Cilic,
        ipak im je kvota od 5.00 bila prilicno izazovna. Vode se ljudi onom poznatom - vredi probati.
        Zato ides na sigurniju varijantu, hendikep gemova i nemas frke
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by apacrow View Post
          Btw, kod nas Cilica spustili na 4.7, verovatno puno uplata.
          To je u najvecem broju slucajeva uzrok pada kvote
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

          Comment


          • Originally posted by apacrow View Post
            Sudeci po kladionicama veliki broj ljudi ceka iznenadjenje na mecu Djokovic-Cilic,
            ipak im je kvota od 5.00 bila prilicno izazovna. Vode se ljudi onom poznatom - vredi probati.
            Mnogo je bolje odigrati da Cilic uzima bar jedan set. I tu je kvota vrlo dobra.
            Novak je inace nasao vremena i da odigra fudbal. Samo noge da pazi. Sorry, ako je snimak vec bio.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Vladane,

              1.
              Oni oko njega moraju da cute i podrzavaju Novaka! U protivnom su nelojalni i tereba ih odmah otpustiti.

              2.
              Nikoga on ne tjera da se budi rano. Ja cu se slobodnom svojom voljom probuditi rano, ako ne prespavam. A kad prespavam u principu izgubi. Sto opet znaci da rijetko prespavam.

              3.
              Naravno da je svaka javna licnost podlozna kritici. Ali tvoja kritika nije osnovana azto sto:

              3a)
              Dozivljavas da je moguce odrzavati viskoki nivo koji je Novak imao zadnje tri godine bez ikakvih znacajnih oscilacija. Nije!

              3b)
              Skaces iz pretjeranog optimizma u pretjerani pesimizam u 10 minuta. On je igao odlicno protiva Aguta, i 5-6 gemova protiv Federera i, u manjoj mjeri, 5 gemova jucer. Dakle ako hoces da budes objektivan u kritici uzmi i to kao sto uzimas njegove padove u koncetraciji, nedostatak zara itd.

              3c)
              Jos uvijek je po kladinonicama Novak veceras jasan favorit. Preko 80%. To se iz tvog pisanja ne bi moglo zakljuciti.

              3d)
              Precjenjujes svoju sposbnost da zakljucis o cemu se radi. Iako poznajes tenis, ti nemas insajd informacije. A slozices se da ih Novak ima. Pritom on, Vajda, pa usudio bih se reci, i Beker ipak znaju bolje tenis od tebe.

              Ja sam uvjeren da Novak zna sto radi iako nisam uvjeren da ce lako prevazici probleme. Mozda ih nikada ne prevazidje. Znas u zivotu ima problema koje nije moguce prevazici. A slozices se da osvojiti GS nije lako, tim vise sto imas dobrih igraca koji jednako marljivo treniraju kao Novak i svaki od njih povremano dostigne top formu.
              1. Netacno, bas suprotno. Ako mu povladjuju i govore sve je ok, a vide da nije onda mu oni ne misle dobro.

              2. Nisam ni rekao, samo da on podrsku i dalje ima. Niko nije digao ruke od njega, a kritike treba da idu na obje strane, sto je i normalno, pozitivne i negativne. Ispada da po cijeli dan smo ovdje i smao pljujemo Novaka Djokovica.

              3a)

              Zato sad imamo osclacije sa povremenim i izuzetno rijetkim visokim nivoom.

              3b)

              Ni prvi ni poslednji put da me neko zajebe, da nasjednem. Novak me zajebao, on kaze treniram nenormalno, ja mu vjerujem jer i na terenu vidim nenormalnu partiju. Novak ima prednost protiv Rogera, jasno mi je da to nije to i sve da je dobio on i dalje ima problem. Naravno da cu to da konstatujem.

              3c) 80%? Give me a break.

              3d) Rekao sam Olji juce privatno, reci cu i sad, on ima neki dublji problem jer njegovo ponasanje nije normalno. Ali ovakva borba sa tim problemom nije dobra. Nije posteno prvo prema njemu/sebi jer se ponasa kao da tenis najvise mrzi na svijetu, a onda dodju te izjave, pa se milioni sirom svijeta nadaju da je stvarno tako kako govori, jer mu vjeruju, sto je i ocekivano. On od problema koji ima ne bjezi kad je na terenu, stavise, oni tu zestoko uticu na njega. Ako ima neki ozbiljan problem neka uzme pauzu, niko mu nece rijec reci. Slazem se za sve sem za Beckera. Vala od njega bolje poznajem igru
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by LegendaBL View Post
                To je u najvecem broju slucajeva uzrok pada kvote
                To je uvjek uzrok za pad kvote, ili neka insajderska informacija o nekom teniseru, primer povreda, bolest ili sta god. Danas kvota je mnogo pala na Dolgopolova, i na Smyceka, sa challengera u Irvinga Smycek je pao sa 1.80 na 1.20
                OVAKO

                Comment


                • Petra i Sandugp,

                  Ako opisemo spektar Novakovih navijaca na ovom forumu onda to ide:

                  pecaros (najveci optimista, uvijek blagonaklon prema Novaku)
                  NI (uvijek lojalan i blagonaklon, zabrinut, ali sve ovo dozivljavam kao normalno)
                  vas dvoje i jos poneko (lojalni i blagonakloni, ali se ne mirite sa sitacijom kao necim normalnim)
                  .
                  .
                  .

                  Sustinska razlika izmedju mene i vas je ne da sam ja zadovoljan sa Novkovim rezultatima nego, da sa je mirim da su oscilacije neminovne.

                  Comment


                  • Ovaj mec je vrlo znacajan za Endija, puna podrska sa moje strane
                    Fonjini- Dolgopolov, u najavi poslastica.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      To je uvjek uzrok za pad kvote, ili neka insajderska informacija o nekom teniseru, primer povreda, bolest ili sta god. Danas kvota je mnogo pala na Dolgopolova, i na Smyceka, sa challengera u Irvinga Smycek je pao sa 1.80 na 1.20
                      OFF Naravno sve to sto si nabrojao je moguci uzrok, ali najveci razlog je broj uplata da bi kladionica mogla da koliko toliko izjednaci odnos svog dobitka na oba znaka za kladjenje...inace iz iskustva veliko padanje kvote zbog broja uplata obicno dodje u kontru, tzv "Public bet" koji skoro uvijek "izda"
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                      Comment


                      • ajde ljudi bolje komentirajte malo mečeve u ovoj temi turnira a ne stalno Novakovu igru i ponašanje,shvacam da je ovdje najveći broj Novakovih navijača ali zato postoji tema Novak Djokovic, bez ljutnje naravno

                        Comment


                        • Reseta Dolgo.

                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Nije Andy za sad uopste toliko los, sta mu je bilo protiv Veselog
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                            Comment


                            • Andy ne izgleda dobro na pocetkom, pitanje je dali ce uopste zavrsiti mec.
                              Raspada se ATP
                              OVAKO

                              Comment


                              • Andyev 2. servis je na nivou Jelene Jankovic. Tesko da on ovo moze da dobije.

                                Comment

                                Working...
                                X