Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sandugp
    Taman da nesto napisem o jucerasnjem mecu kad vidim tvoj post. Kakva kompilacija karaktera i reakcija. Veliko bravo! Jos se smejem...

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      I zaboravio sam, jel moguce da je Novak ovako "proslavio" osvajanje ove titule? Nemoguce, ovo nije pravi Novak, nesto se cudno desava sa ovim covjekom i niko me ne moze ubjediti u suprotno. Mislim da covek ima privatni problemi...
      Naravno da ima privatnih problema, ali kada on o tome ne želi javno (a ko bi normalan želio) onda to treba ispoštovati.
      Ove titule koje dođu nakon nesavršene igre su vrlo važne jer dižu pouzdanje i požrtvovanost i vjeru da i kada ne krene sve po dobru da se izdrži u borbi.

      Meni je posebno drago što je titula osvojena kada je u loži sjedio legenda Vajda!
      Mislim da je upravo dobitno rješenje voditi Vajdu na turnire, a Bekeru ostaviti da se zanima Twitovanjem.

      Comment


      • srecan zbog 17-og mastersa,srecan zbog titule...ali jos mi nije jasno kako je osvojio sa ovako prosjecnom igrom.Ovo je dokaz da je tenis u krizi,i da je doslo do neshvatljivog prezasicenja kod mnogih.Cinjenica da ceska ljepotica nije umalo izblamirala nadala,je samo po sebi dovoljno.Inace Federer nije za penziju jos dugo,cak ima sansu za jos jedan GS,definitivno!Novaku je potrebna bila ova titula,prokleto mu je trebala.Naravno,samopouzdanje je u pitanju.Vidjecemo Majami,nevjerovatan je po mnogo cemu,jednostavno ne da mira,nemam spokoj onaj.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Kako sada da pisem o mecu.
          Mec je zapravo pokazao realno stanje stvari: Roger ne moze se nositi u duzim razmenama sa Novakom na ovaj tip podloge, naravno pod uslovom Novak da igra pametno u razmenama; oboje imaju oscilacije u igri i oboje grese vise pod pritiskom, juce vise Federer; Novak opet izgubio servis kad je servirao za mec, ali se vratio malo potpomognut Rogerovom zurbom; na momente Novak igrao sjajno, pola meca solidno, pola katastrofalno; Roger dok je imao slabog Novaka igrao sjajno, kasnije nije se izborio ociglednim pritiskom i padom koncentracije.
          Sve u svemu videli smo vrlo malo odlicnih poena, pobedio je bolji bez obzira na sve vrste problema koji ga slede i koje nije prevazisao bez obzira na pobedu, Federer je mozda moga bolje odigrati tie-break, ali sta je tu je. Mislim da je vrlo dobro za nastavak sezone sto je Djokovic uzeo titulu, neophodan je odlican Djokovic tenisu.
          Cestitke Novakovim navijacima uzivajte u pobedu, a oni realniji i malo skepticniji znaju da ima jos dosta posla za Novaka.
          Last edited by Niki; 17-03-14, 07:32.

          Comment


          • Originally posted by Niki View Post
            Kako sada da pisem o mecu.
            Mec je zapravo pokazao realno stanje stvari: Roger ne moze se nositi u duzim razmenama sa Novakom na ovaj tip podloge, naravno pod uslovom Novak da igra pametno u razmenama; oboje imaju oscilacije u igri i oboje grese vise pod pritiskom, juce vise Federer; Novak opet izgubio servis kad je servirao za mec, ali se vratio malo potpomognut Rogerovom zurbom; na momente Novak igrao sjajno, pola meca solidno, pola katastrofalno; Roger dok je imao slabog Novaka igrao sjajno, kasnije nije se izborio ociglednim pritiskom i padom koncentracije.
            Sve u svemu videli smo vrlo malo odlicnih poena, pobedio je bolji bez obzira na sve vrste problema koji ga slede i koje nije prevazisao bez obzira na pobedu, Federer je mozda moga bolje odigrati tie-break, ali sta je tu je. Mislim da je vrlo dobro za nastavak sezone sto je Djokovic uzeo titulu, neophodan je odlican Djokovic tenisu.
            Cestitke Novakovim navijacima uzivajte u pobedu, a oni realniji i malo skepticniji znaju da ima jos dosta posla za Novaka.
            Niki, razbijas sa komentarima. Slazem sa svim. Novak je bio solidan, nista vise od toga, ali je zato Federer bio kriminalno los, posebno u 2. i 3.setu. I pored toga mogao je cak i da pobedi da je TB odigrao malo bolje iako je Novak generalno bio bolji igrac na terenu. I to treba da brine Novaka. On ne ume da materalizuje svoju bolju igru i da mec privede u mirnu zavrsnicu. Cak sam ubedjen da nije napravio one 2 duple servis greske da bi i 1.set osvojio. Dok je Federera sluzio 1.servis nekako je dolazio do lakih poena ali cim mu je servis zakazao i doslo do razmene sa osnovne linije Novak ga je izdominirao. BH mu je ponovo bio slab za razliku od Dubaia, FH je napravio vise UE nego vinera za razliku od Dubaia, cak je Novak fizicki delovao bolje od njega za razliku od Dubaia.
            Generalna ocena: Novak 3+, Federer 2+.

            Comment


            • Statistike

              Spoiler



              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Niki, razbijas sa komentarima. Slazem sa svim. Novak je bio solidan, nista vise od toga, ali je zato Federer bio kriminalno los, posebno u 2. i 3.setu. I pored toga mogao je cak i da pobedi da je TB odigrao malo bolje iako je Novak generalno bio bolji igrac na terenu. I to treba da brine Novaka. On ne ume da materalizuje svoju bolju igru i da mec privede u mirnu zavrsnicu. Cak sam ubedjen da nije napravio one 2 duple servis greske da bi i 1.set osvojio. Dok je Federera sluzio 1.servis nekako je dolazio do lakih poena ali cim mu je servis zakazao i doslo do razmene sa osnovne linije Novak ga je izdominirao. BH mu je ponovo bio slab za razliku od Dubaia, FH je napravio vise UE nego vinera za razliku od Dubaia, cak je Novak fizicki delovao bolje od njega za razliku od Dubaia.
                Generalna ocena: Novak 3+, Federer 2+.
                Skeptik
                Dobre si ocene dao jer realno mec je bio na granici dobrog. Federer hvata nervoza kada je inferioran u razmenama i pocinje strasno mnogo gresiti. Mec bi mogao zavrsiti i u dva seta kad bi Novak igrao barem solidno u prvom setu, ali ono je bilo ocajno. Inace u pravu si kako je bitan prvi servis za Federera, kljucan, video se u trecem setu kada je Novak pa skoro sa lakocom vracao iste.
                Last edited by Niki; 17-03-14, 08:39.

                Comment


                • Vladane, dobar ti je smisao za humor

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    ANKETA
                    ...
                    Carski, stara kuka foruma at his best

                    Comment


                    • Зашто је продужио меч? па да уђе у датум 17. јер је 17. титула па да буде све у знаку броја 17
                      sigpic

                      Comment


                      • Sandu iz dana u dana postavlja postove godine

                        Comment


                        • Tacno se vidi da je Beker pijan, posebno onaj drugi tvit
                          sta je Djokovicu trebalo da sa njim pocne da radi, meni i dalje nije jasno...
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • xexe sinoc gledam sta postuje i naglas se smijem a oko mene gledaju sta mi je...ono napeta zavrsnica.....koji kralj
                            cak mi bilo zalije njega nego novaka posle onog poraza od vavrinke...neevierovatno...

                            Comment


                            • Vladane,

                              Boris Beker je top za 'public relation', kao sto tvoj post pokazuje.

                              Spoiler
                              Uvjeren sam da ce biti odlican i kao Novakov trener iako ti ludis od njega.


                              Spoiler

                              Vidi kako su Rodzerovi navijaci nervozni:

                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              Tacno se vidi da je Beker pijan, posebno onaj drugi tvit
                              sta je Djokovicu trebalo da sa njim pocne da radi, meni i dalje nije jasno...
                              Pijan ili ne, najbolji mu je drugi komentar.

                              Last edited by NI; 17-03-14, 12:19.

                              Comment



                              • ево: рече да негде иде?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X