Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2014. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Osim prva 3 gema, kad je Fed furiozno poceo, bili su skroz izjednaceni, tako da uopste nije tacno da je Djokovic bio toliko los tada.
    Pregledaj drugi gejm jos jednom, Nole servis nije ubacio 6 ili 7 puta uzastopno..a Zeka je u tom gejmu im`o bar 3 glupe neforsirane.. i opet je napravio brejk.

    Comment


    • Originally posted by Navras View Post
      Malko si nabudzio ove brojke čini mi se
      Nisam Navras. Kao prvo Federer je bio odlican, kao drugo od prvog gema do 5:4 u trecem, Federer nije imao BP. To su dva i po seta. Ja sam sa mecom vise zadovoljan nego ne.

      Igra


      -kad je igrao najbolje a to je veci dio drugog i pola treceg seta, fantasticna ofanziva i defanziva
      -u pocetku je BH paralela skripala ali je u tom periodu je i ona proradila
      -u tom periodu postotak prvoga je preko 80%
      -odlican na mrezi
      -vrlo dobar return
      -najvaznije, uspijeva odrzavati rezultatsku ravnotezu i kad skracuje poene
      -svejedno moze po potrebi dici igru kao 2011. kada je superioran

      Postojali su periodi kad je bio los, kad je su BH i servis bili losi ali za to su drugi razlozi.

      Mentalno

      negativno:
      -zacudjujuca nervoza na pocetku, pa on je bolji od Rodzra, zasto tako nisko samopouzdanje na startu
      -Federer je odlicno odigrao kad ga je brejknuo u 3. setu, ali Novak je pokazo 'cokerski' mentalitet. Ponasao se kao da je brejk neizbjezan.

      pozitivno:
      -prevazisao je inicijalno losi start i vratio se u mec protiv odlicnog Federera
      -potpuno se sabrao poslije 6:5 u trecem, iako je u tom trenuku izgubio 14 od zadnjih 15 poena (ili tako nesto)

      Kondicija

      Zabrinjava. On je imao Federera na konopima sredinom 3. seta, a onda nije nastavio s pritiskom. I dok se igralo, sumnjao sam da se radi o kondiciji. Novak je potvrdio na Sky-u da je imao mini krizu sredinom 3. seta.
      Last edited by NI; 17-03-14, 06:39.

      Comment


      • Волео бих да чујем Феда да објасни зашто није могао да искористи нолетову кризу средином трећег сета... ја мислим да му је душа била у носу... имао је прилике да добија друге сервиде и обично се окрене да изведе форхенд, а он то није ни покушавао? сигурно умор!?
        sigpic

        Comment


        • Federer je furiozno krenuo,ali znao sam da nema sanse da tako igra ceo mec.Tako je krenuo furiozno i na zavrsnom mastersu 2012 u finalu,pa ga je Novak okrenuo.

          Nema sumnje da je doslo vreme kad njihovi mecevi iskljucivo zavise od reketa naseg sampiona,jedino mozda na travi je Federer favorit,jbg niko nije pobedio godine pa nece ni svajcarac.

          Sve u svemu,dobar turnir za Novaka,sto je najbitnije uzeo je titulu+ za dosta je smanjio Nadalovo vodjstvo.Mada meni to nije bitno,menjam to prvo mesto za koji slem vise.

          Igra moze dosta bolje,samo na momente je bio dobar,ajde da verujemo u to da tempira formu za maj/jun.Nadam se da ce tako i biti.

          Comment


          • Originally posted by Johnny View Post
            Ala vi lupetate.

            Ajde bar jednom realni da budemo:

            Rodzer na 97%
            Novak na 14%

            +1

            Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • гледао сам оне квоте по кладионицама и мислио да људи бацају паре, међутим они знају нешто што ми не знамо? мораћу од сада мало више да их третирам....
              sigpic

              Comment


              • Znaju ali ne veruju kao mi ;)

                Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Kako propao Roger u drugom i trecem setu Jeste da je Novak zaigrao bolje ali Fed napravio neke uzasne greske, penale iz forhenda pretvorio u uzasne greske. Jebiga, na ovakvom terenu to je to, trazice on sansu protiv Rafe i Noleta na brzim terenima, tj. na W, u Sangaju, Toronto, Cincy, USO i u dvorani. Cestitke svim Novakovim navijacima, zasluzena titula iako uz ne tolko sjajne igre, ali ipak, titula je titula.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Kako propao Roger u drugom i trecem setu Jeste da je Novak zaigrao bolje ali Fed napravio neke uzasne greske, penale iz forhenda pretvorio u uzasne greske. Jebiga, na ovakvom terenu to je to, trazice on sansu protiv Rafe i Noleta na brzim terenima, tj. na W, u Sangaju, Toronto, Cincy, USO i u dvorani. Cestitke svim Novakovim navijacima, zasluzena titula iako uz ne tolko sjajne igre, ali ipak, titula je titula.
                    Hvala kolega iz suparničkog tabora

                    Comment


                    • I zaboravio sam, jel moguce da je Novak ovako "proslavio" osvajanje ove titule? Nemoguce, ovo nije pravi Novak, nesto se cudno desava sa ovim covjekom i niko me ne moze ubjediti u suprotno. Mislim da covek ima privatni problemi...
                      OVAKO

                      Comment


                      • нема шансе да заспим, чудим се и не верујем своим очима шта сам гледао... овако нестабилан Новак и овако спреман и сигуран Фед... дакле, Нолета стварно не смеш никада да одпишеш... ово је чудо.. и са видљивом кризом при крају меча, Ноле у тајбрејку лако до победе... не могу да се смирим од задовољства! Ово је као она Сашина тројка у послењој секунди!!!
                        Last edited by Žika; 17-03-14, 01:36.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kao sto sam rekla prekjuce
                          Forza Flavia, Idemo Nole!

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            I zaboravio sam, jel moguce da je Novak ovako "proslavio" osvajanje ove titule? Nemoguce, ovo nije pravi Novak, nesto se cudno desava sa ovim covjekom i niko me ne moze ubjediti u suprotno. Mislim da covek ima privatni problemi...
                            Kad slavi, bije se u grudi, cepa majicu... onda drvlje i kamenje, divljak. Sad ne valja ni ovako.

                            Originally posted by Zika View Post
                            нема шансе да заспим, чудим се и не верујем своим очима шта сам гледао... овако нестабилан Новак и овако спреман и сигуран Фед... дакле, Нолета стварно не смеш никада да одпишеш... ово је чудо.. и са видљивом кризом при крају меча, Ноле у тајбрејку лако до победе... не могу да се смирим од задовољства! Ово је као она Сашина тројка у послењој секунди!!!
                            Otpisivao je njega Fed na US openu vise puta ali... trt.



                            Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              I zaboravio sam, jel moguce da je Novak ovako "proslavio" osvajanje ove titule? Nemoguce, ovo nije pravi Novak, nesto se cudno desava sa ovim covjekom i niko me ne moze ubjediti u suprotno. Mislim da covek ima privatni problemi...
                              Pa znas kad osvojis titulu pjeske...
                              Nema preteranih emocija.

                              Comment


                              • ANKETA
                                Pitanje: Zasto Novak Djokovic nije uspeo da na svoj servis zavrsi mec pri rezultatu 5-4 u trecem setu?
                                ODGOVORI:
                                NI:
                                U tom gemu se jasno video blagi pad u Novakovoj igri, ali pre svega moram da naglasim SJAJNU igru Fererera, koji je podigao nivo bas kada mu je trebalo i pogodio nekoliko odlicnih i vrlo teskih udaraca.
                                Vladan:
                                Zato sto je debil. Pa videli smo i juce protiv Iznera, dva puta na svoj servis nije mogaoda zavrsi mec, a ponovilo mu se to i danas. Kanal, Tunel, nazovite to kako hocete, ali opet ova titula je jako bitna, mozda mu podigne samopouzdanje.
                                Pecaros:
                                Zato sto je i sam Novak to hteo. Isplanirao je on to sve unapred samo da dodatno iscima ove sto ga pljuju. Uostalom ovako je i sladje.
                                bojanaBG:
                                Sta hocete da kazete da se samo Novak pitao u tom mecu, da nista nije zavisilo od Rodzerovog reketa. Mislim kakvo je to pitanje, ipak treba da se zna ko je GOAT.
                                SonjaFan:
                                Ume Novak lepo da mi iskida zivce, ali nema veze sve mu je oprosteno. Uostalom kada osvojis titulu PESKE, sta ti se tada moze zameriti.
                                VeljaJA:
                                Kakav je Novak car kralj sampion, kakvo majstorstvo. TO NOLE MAJSTORE!!!
                                tutabugarin:
                                Numu svajcarci, trude se trtese guze, al dzaba numu pa totije. Umal i Novak da nume al se predomisli u zadnjemmu trenu
                                MiljanVR:
                                Bravo Novace jos jedan trofej, kako si lep bio na terenu, milina je bilo gledati te dok podizes pehar. Izvinjavam se moram da idem treba da posetim jos samo 765 Novakovih fan stranica veceras
                                Miloolja:
                                Srec sreca radost, titula je osvojena. Kakav divan dan, kakvo divno jutro: ptice, sunce, cvece... A ja razdragana zbog naseg Nola. Sreca sreca radost, izvini decko sta si me ono pitao?
                                Stefan-Kobe:
                                Cestitke Novaku i njegovim navijacima izvukao se, ali vidi se iz aviona da ima neki problem, sto i taj gem potvrdjuje. Samo da se Rafa po sedmi put vrati JACI NEGO IKAD, pa da vidimo ko je gde...
                                shminka:
                                Pa zbog Stanislasa Vavrinke, vidi se da su mu i dalje u glavi batine koje je dobio u Australiji. Kakav je MAJSTOR Sten
                                Zika:
                                Opustio se Novak. Mislio je lako cu ja sa Fekijem imam ga u saci, pa se nije ni trudio u zadnjih nekoliko gemova na Fekijev servis. I na kraju mu se to vratilo umalo da ga i meca kosta, jer ipak Feki je to, majstor, ne sme se on bas tako podceniti.
                                noto:
                                Daj imas li neko normalnije pitanje, ovo nije vredno mog odgovora. Milim da je i tebi i meni jasno o cemu se ovde radi
                                DinoFC:
                                Ako je ovo maksimum koji mogu da ocekujem od Novaka u Majamiju, onda Nadal ima i te kako dobre sanse. Sto se Federera tice, lako cemo sa njim. Salu na stranu vidi se da se Novak stegne kada servira za mec iskusno je to Federer iskoristio, ali opet u zavrsnici Novak pribraniji, tako da je iz ove perspektive suvisno govoriti o toj situaciji u mecu.
                                Navras:
                                Nije ni trebao da dolazi ovde u pustinju. Trebao je da uzme poduzu pauzu da se lepo odmori od svega, i da onda napadne RG svez. Mada svaka titula je dobro dosla, ali ova je pokazala jos neke Novakove slabosti...
                                AleksaVP:
                                Izvini ali zaista nemam vremena, moram da postavim jos neku sliku i klip u Novakovu fan temu pa cemo onda razgovarati ...
                                Niki:
                                Vidi se da nema samopouzdanja, najgore je sto i je i moj ljubimac u slicnom stanju, pa se ne mogu (barem do sljake) nadati nekim boljim epskim mecevima



                                Izvinjavam se svima koje sam zaboravio da spomenem, nije da vas ne pamtim ili da mi niste dragi ili manje dragi od ovih koje sam spomenuo, vec pisem ovo ovako iz-jutra uz prvu kafu, pa koga se setim setim.... Nadam se da se i oni koje sam spomnuo ne ljute, ideja mi je da vas malo nasmejem... ZIVELI
                                Last edited by Sandugp; 17-03-14, 11:52.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X